Jump to content

Clio Sport 197 potrošnja


bubi

Recommended Posts

Ekipa cemu drama!!!

Nafta je opet pojeftinila :hura:

Ma da je i 3kn/l tu bi se pricalo o istome.. tako da ne brini..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    28

  • twingara

    24

  • zeko

    24

  • Raptor6767

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

ajd, bas me zanima kolko ce jos ljudi javit da :bj: Balevu i pokloni se njegovim bogomdanim razmisljanjima.

Nije stvar uvlačenja u šupak ili nešto slično nego se i meni sere od ovog topica ( ne samo i ovog al da neidem dalje ) a ljen sam pisati jer će opet biti replika a kako rekoh sere mi se od ovog topica pa ga ne

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar uvlačenja u šupak ili nešto slično nego se i meni sere od ovog topica ( ne samo i ovog al da neidem dalje ) a ljen sam pisati jer će opet biti replika a kako rekoh sere mi se od ovog topica pa ga ne
Link to comment
Share on other sites

Fredy-a za GLAVNOG moderatora Renault sport rubrike..!!!!!!! :cool:

Fredy car :hail:

Pazi kaj pišeš, budu ljudi mislili da nemaš mišljenje :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Fredy-a za GLAVNOG moderatora Renault sport rubrike..!!!!!!! :cool:

Fredy car :hail:

Potpis! :bigl: A sada... topic se nastavlja kao da nisi ništa napisao... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Pazi kaj pišeš, budu ljudi mislili da nemaš mišljenje :laugh: :laugh: :laugh:

Ne nego da ti titram po jajima :bigl:

Potpis! :bigl: A sada... topic se nastavlja kao da nisi ništa napisao... :laugh:

Kkako bi Hitrec rekao.. puca mi kifla!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da je R27 ipak zakon, prema BC-u je srknuo 20.5 Litara na 110Km i tad sam ga tankao ponovo do cepa i stala je 21!!! BC mi je ustedio 4Kn!!!LOL

Sada parkiran i sa 215km kaze da je srknu 37Litara goriva!!!

A TO JE CS i moras ga volit, nema tog BMW-a ili Audia koji ce srknut vise, lako je onima sa 6 cilindara ili 600KS. A ovaj mali pije ko veliki, mislim da je to zbog onih SKRGI ili DIFUZORA!!!

Nego mene muci druga stvar, kako se reseta BC???

Link to comment
Share on other sites

drzis dugme kojim mijenjas info na BC... i moras resetovati jednom SVE PODATKE i jednom ono gdje ti pishe Ukupnp predjenih km i ispod "predjeni km od zadnjeg restarta"..

samo drzis dugmence.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je R27 ipak zakon, prema BC-u je srknuo 20.5 Litara na 110Km i tad sam ga tankao ponovo do cepa i stala je 21!!! BC mi je ustedio 4Kn!!!LOL

Sada parkiran i sa 215km kaze da je srknu 37Litara goriva!!!

A TO JE CS i moras ga volit, nema tog BMW-a ili Audia koji ce srknut vise, lako je onima sa 6 cilindara ili 600KS. A ovaj mali pije ko veliki, mislim da je to zbog onih SKRGI ili DIFUZORA!!!

Nego mene muci druga stvar, kako se reseta BC???

Koliko sam shvatio tvoj auto je radio dosta vremena na leru pa je i to razlog visoke potrošnje,na leru dok radi isto troši benzin.

btw prvih 1000km bude trošio malo više dok se motor ne razradi,ja mogu reći da je mene potrošnja ugodno iznenadila nakon razrade.

Link to comment
Share on other sites

Prije je napisano da ovaj post sluzi za usporedbu pa zato dajem svoje podatke...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.