Jump to content

Clio Sport 197 potrošnja


bubi

Recommended Posts

Posto kupujem auto (Renault) u obzir mi je dosao i Clio III Sport. Jako puno kilometraze radim u gradu, pa me zanima koliko realno trosi u gradskoj voznji.

Drugo pitanje, da li je moguca ugradnja plina u njega :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    28

  • twingara

    24

  • zeko

    24

  • Raptor6767

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

potrošnja će biti malo ipak viša od 10-11l (po gradu)

plin se mo

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Posto bas nisam upoznat s plinom, kolika je zapravo usteda, i koliko trosi plina? Da li se isplati to raditi jer dode nekih 14-15 tisuca.

Link to comment
Share on other sites

Posto bas nisam upoznat s plinom, kolika je zapravo usteda, i koliko trosi plina? Da li se isplati to raditi jer dode nekih 14-15 tisuca.

dođe 11 soma, ne znam odakle ti informacija o 14-15

ušteda je ogromna... potrošnja tako reći ista... cijena litre plina 3.35kn, benge 8,14 pa ti sad računaj jeli ti se isplati ili i kad

Link to comment
Share on other sites

Posto kupujem auto (Renault) u obzir mi je dosao i Clio III Sport. Jako puno kilometraze radim u gradu, pa me zanima koliko realno trosi u gradskoj voznji.

Drugo pitanje, da li je moguca ugradnja plina u njega :bigl: :bigl:

13 l

Plin? Kupi drugi auto

Link to comment
Share on other sites

Plin? Kupi drugi auto

kad nešto ovako pišeš, onda to i argumentiraj... ljudima je na volju hoće li ili neće stavljat plin ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam čemu odmah guranje plina....čovjek je samo pitao koliko troši auto po gradu.

Napomena, radi se o Cliu III sport koji se kupuje da bi se u

Link to comment
Share on other sites

Hm zanimljivo. Clio Sport bi me dosao nekih 145k kuna + ugradnja plina ajmo rec 11 (mislim da je atest jos 1000kn). Znaci dobijem auto s 200ks i normalnom potrosnjom za 156000kn

Sad sam zainteresiran :zubo:

Druga opcija mi je 1.2TCE + chip + sve doplate za branike, ispuh itd.

Nesto od to dvoje ce biti :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

kad nešto ovako pišeš, onda to i argumentiraj... ljudima je na volju hoće li ili neće stavljat plin ;)

Istina, ja samo ka

Link to comment
Share on other sites

Hm zanimljivo. Clio Sport bi me dosao nekih 145k kuna + ugradnja plina ajmo rec 11 (mislim da je atest jos 1000kn). Znaci dobijem auto s 200ks i normalnom potrosnjom za 156000kn

Sad sam zainteresiran :zubo:

Druga opcija mi je 1.2TCE + chip + sve doplate za branike, ispuh itd.

Nesto od to dvoje ce biti :bigl: :bigl:

Imas dvije opcije koje su potpuno neusporedive. 1.2 TCE uopce nije sportski nastrojen automobil. Niti po ovjesu, niti po kocnicama, niti po nicemu...

Link to comment
Share on other sites

Moj Clio 172 troši po gradu 10 litara tako da sumnjam da će trojka trošiti ispod 11-12 litara, pogotovo u Zagrebu, ja sam gore bio 2 dana i imao potrošnju od 12-13 litara zbog onih semafora i brzih avenija s 4 trake ili više.

Link to comment
Share on other sites

A posto zelim benzinca, nemam puno izbora kod Clia. Mogu ili TCE, ili 1.6 koji trosi 2litre manje od Sporta, ili Sport

Link to comment
Share on other sites

A posto zelim benzinca, nemam puno izbora kod Clia. Mogu ili TCE, ili 1.6 koji trosi 2litre manje od Sporta, ili Sport

onda kupi 1.2 TCE, metni plin i zaboravi kad si ga natočio :zubo:

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Ja sam inace dosta otvoren za sve mogucnosti, ali moje je misljenj slicno ovome. Ako razmisljas o plinu RS nije auto za tebe. Tko kupuje RS-a mora imat na umu da taj auto kosta. Mozda cak ne toliko na pocetku kad ga kupujes, ali taj auto je skup za vozit i skup za odrzavati.

Ma meni trenutno to nije problem, ali postoji mogucnost da mi firma u kojoj radim preseli na drugu lokaciju koja je 90km od moje sadasnje. To bi mi znacilo da cu raditi 180km dnevno samo na posao i nazad. Zbog toga razmisljam unaprijed i o mogucnosti ugradnje plina.

Link to comment
Share on other sites

Ma meni trenutno to nije problem, ali postoji mogucnost da mi firma u kojoj radim preseli na drugu lokaciju koja je 90km od moje sadasnje. To bi mi znacilo da cu raditi 180km dnevno samo na posao i nazad. Zbog toga razmisljam unaprijed i o mogucnosti ugradnje plina.

Ako ćeš raditi 180km dnevno, onda odmah kupi dizela.

Pa to je preko 300 000km u pet godina, puno...

Link to comment
Share on other sites

Pa ne misliš valjda svog novog skupo plaćenog Clia III sport "trošiti" na put do posla i natrag, svaki dan 180 km. Auto će ti nakon 4-5 godina vrijediti 5 tisuća eura. Zašto za čisto putovanje posao-doma ne koristiti neki drugi auto, nešto bezveze....tek toliko, od A do B.

Ne znam, mo

Link to comment
Share on other sites

...jer kilometar sa sportom i kilometar s nekim običnijim autom nije isti, ne mislim samo na gorivo, to je najmanja stavka u cijeloj priči.

Točno tako!

Ja srećom imam slu

Link to comment
Share on other sites

Hebo te čovjek je u mogučnosti uzet sporta i on razmišlja o nekom drugom autu... :jez::aua:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.