Jump to content

ZG2016RS


ZG2016RS

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZG2016RS

    72

  • Fredy

    8

  • Damijan

    7

  • LUKA dci

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

felge, obrve, lampe, spojler, naljepnicu - to bi sve maka da se radi o mom autu...

:nezna:

Kupi onda moj auto...ja ti maknem ove felge a ostalo ništa nema... ;)

Link to comment
Share on other sites

Auto je dosta sporiji i kad staviš lagane 17-ice 7J sa 205/40 gumom...a kako je tek s 8Jx17 Tomasonkom mogu pretpostaviti...slow motion. Ali zato izgledaju vrhunski...samo molim te, nemoj ih farbati u crno kao Ultre...

I da, sad ti je 205 guma poprilično navučena na 8J felgu...pripazi na rubnjake, rupe i kamenje, sad ti felgu ništa ne štiti...a još su i popolirane te Tomasonke...koma za popraviti ako ih oštetiš.

Inače, auto je 10/10 šta se tiče općenitog dojma...ja bih skinuo samo "pa pa, odoh ja" i stavio bih druge lampe, ne mu

Link to comment
Share on other sites

sorry na OT. kaj je bilo s haubom? vidio sam i jucer na meet-u

Kamenčić je pogodio haubu puknuo lak i onda kad krene...

Link to comment
Share on other sites

Folije su ti LLumar 35ica nazad i 50tka najsvijetlija naprijed i 5ica traka naprijed.

Link to comment
Share on other sites

Evo za Zrmija xenon maglenke...

Dal su to one diodice ili pravi xenon. I hvala za folije ja bi isti taj kombo samo sungard PerformX Slate jel to valja?

Link to comment
Share on other sites

Dal su to one diodice ili pravi xenon. I hvala za folije ja bi isti taj kombo samo sungard PerformX Slate jel to valja?

to je pravi ksenon kit ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Daj molim te slikaj kak svijetli rikverc i �migavac i di si ih nabavio kolko �una? :oo:

hebeno je

:plazi:

Žmigavci su ti normalni narančasti sa LED a rikver ti je ista stvar i svjetle bijelo kao Ledice!!

Koliko se sjećam 1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo samo mali uvod dok ne skupim vremena da sve napišem.

Ono što mi je bitno prvenstveno da se zahvalim BB na trudu,radu i volji. Te Hansu i Reneu oko nabavke dijelova.

A sada ono zanimljivo auto je opet lepi barem dok ga opet ne zgrebu ljubomorni ljudi no nadam se da neće više biti toga!!

Slika je 1000 riječi!!

post-4534-1240646131_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kao što svi znate da mi je nakon onog manjeg bliskog susreta sa M3,Opelom i tramvajem broj 12 auto bio lijep ali ne zadugo nakon 2 tjedna mi ga je netko s ključem prošarao po obadvije bočne strane,pa je mačka skočila na haubu i izgubila ravnotežu pa se noktićima pokušala spasiti i meni ostaviti uzorak. Pa su mi dobermani u dvorištu skakali po autu kada bi došao doma. Auto je bio koma zahvaljujući "pederskom"kasku auto je popravljen u Škodi Jaković poznatijoj po BB...

Pa kada je već bio kod njih odlučih malo i mehanike riještiti da se radi nešto.

Kako je bio krepao glavni kočioni cilindar trebalo ga je zamijeniti pa je naručen orginal, uz to potrošile su se spone tj. dobile su luft(također naručene orginal) pa je auto bio kod traktor što se tiče volana. Zamijenjene su i zaštitne gume na prednjim amortizerima koje štite osovinu. Ovijes je Koni tako da pašu sa orginala.

Pošto se i bližio servisni interval usput je zamijenjeno ulje u motoru i ulje u kočnicama ,svi filteri.

Kako sam imao problem sa gubljenjem ulja gore na poklopcu zamolio sam BB da mi to riješe, tako da su promjenjeni semerinzi?? i još neznam kaj sve ne, te predihtano sve.

Neznam što su radili po autu jer pomalo "kriju" ali mjenjač kao da nije moj sam sve radi ja ga sam uputim, prije je bilo puno lošije.

Kada sam mislio to je to što se tiče svega dobio sam dojavu da su mi zadnje pločice gotove i da ih treba mijenjati a da su i diskovi zadnji prilično tanki(120000). Uz pomoć baniranog člana Raptora sam došao do zadnjih diskova Textar i Trw pločica koliko se sjećam.

14042009232.jpg

To je onako ukratko to sada malo slikice,slikano je sa mob. tako da sorry na kvaliteti!!

27042009271.th.jpg

27042009273.th.jpg

27042009275.th.jpg

27042009277.th.jpg

27042009278.th.jpg

Special thanks to BB,HANS,kumek INFERNO i RENE!

Edited by ZG2016RS
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se voziš bez prednje rege, šta nemaš problema s policijom!?

Pokušavam ne imati problema s njima, pa sam se do sada izvalčio!!

Link to comment
Share on other sites

Nego, taj zadnji spojler, kako je pričvršćen? Da ga skineš!? :plazi:

Bušen je te zašerafljen i ljepljen ljepilom za spojlere!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.