Jump to content

ZG2016RS


ZG2016RS

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZG2016RS

    72

  • Fredy

    8

  • Damijan

    7

  • LUKA dci

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo da se javim. Živ je auto i biti će dok je got u mojim rukama. Ne vozim ga puno mislim da je sada na 143tkm. Ne tako davno je stavljeno novo ulje Motul. Opet je otišao jedan od zadnjih ležajeva, slikovi i utezi od Tomasonki su radili svoje. No ta trakavica jer riješena na to malo kasnije. Već duže vrijeme me malo zafrkavao auto sa svojim ler gasom i gašenjem tokom vožnje. Nakon dugog i iscrpnog testiranja što s moje strane šo sa BB strane otkiveno je u čemu je problem. Sumnjalo se na spoj kod papučice gasa i zaklopku na usisu. I sada su na novo riješili te žice na papučici i to je jedna mogućnost manje, počišćeni su konektori gore na zaklopki i sada je sve ok( nadam se da će i ostati jer čim ga pohvalim uvijek me nešto dočeka). Najveći neprijatelj sam bio ja sam sebi jer se uopće ne vozim s autom tako da je cijelo to testiranje se odužilo.

U 11.mjesecu sam kod poznatog zagrebačkog perača autiju osvoji poklon bon u iznosu od 1500kn kod njih te sam ga iskoristio na poliranje,kemijsko itd. Tako da je auto prije nekih 2 tjedna bio tamo i generalno je uređen.

E sad vratimo se na one gume. Kao što sam bio pričao to su utezi, Tomasonke su jako teške šminka felge a R888 slikovi također ali zato drže bolesno a isto tako se čuju i troše. Svakodnevna borba s autom po kolotrazima od tegljača me počela izluđivati, a ta buka mi je isto pojela dio živaca. O osjećaju kako se servo muči okretati te teške kotače neču niti pričati. Bilo kako bilo odlučio sam to riješiti prodajom.

Dugo sam ih prodavao ali u ovo recesijsko vrijeme tešto se ljudi odlučuju kupovati si luksus. No nakon 5 mjeseci otvorilo se nebo i nakon dužeg nagovaranja jednog dečka došao sam do onoga što sam htio. Felga u 17 cola a lakša od Ultralegere hehe sada si svi mislite kakva je to. E pa to vam je upravo ovo što vidite dole na slikama. Kei Fin7 težina cca 6,70 u 7,5x17. Kako sam prvenstveno odlučio riješit se slikova i kupiti si normalnu gumu, kupio sam prije nego što sam prodao bilo šta svoje Hankokice Ventus v12 u Molydonu. Proizvodnja 5tjedan 2012. I onda sam si razmišljao pošto sam već kupio gume koje sam htio staviti na Tomasonke idem ponuditi onom dečku ponudu koju će teško odbiti. Iako sam ja tu najviše popušio dobio sam ono što sam htio i srce i glava mi je bilo na mjestu. Mijenjao sam svoj set Tomason i r888 za felge Kei. I sada kad gledam sve nije mi žao jer ne mislim više o tome što me mučilo jako dugo.

Na brzinu se dogovorio s dečkom da ja pokupim svoje nove gume u Molydonu(gdje sam dobio gratis montažu)i dojurim k njemu u KA kad njegovog vulkanizera gdje smo napravili zamjenu. Naravno da u svakom poslu mora biti komplikacija pa tako i u ovom, naime te njegove felge su bile na Fiat Bravu koji ima glavčinu 58mm a Renault 60 i njegovi prstenovi nisu pasali. Jurili po KA i okolici ne bi li našli tokara koji bi proširio prsten naravno niti jedan. Tako da sam kotače stavio samo na šerafe i lagano za ZG. Treslo je malo ali na jednoj brzini nije i onda lagano tom brzinom za ZG. Tu su opet uskočili BB koji su ekspresno našli tokara koji je to za manje od dan riješio i mogao sam bezbrižno namontirati kotače. u među vremenu nabavio set sigurnosnih šerafa i to je to.

Auuuu šta sam se raspisao u 1 ujutro a za 5 sati se dižem... Nis evo par sličica da se vidi volja!

Gumice Hankook VentusV12 205/40r17

47405736342447339851210.th.jpg

46077636342471740461210.th.jpg

Komplet auto!

46422936237556717651210.th.jpg

46032536237764322841210.th.jpg

41508636237777523171210.th.jpg

46684936237751122511352.th.jpg

imag05171.th.jpg

Nemojte se ljutiti ako ima koja greška niš ne vidim više kroz oči.

Edited by ZG2016RS
Link to comment
Share on other sites

ma sve :dobroje:5 ,samo da su slike na forumu,puno je veći užitak za gledat i slinit :laugh:

Link to comment
Share on other sites

autic je bombon, puno bolje su legle ove felge nego tomasonke :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.