Jump to content

172 + cup splitter, a malo i o carbonu


Rain

Recommended Posts

Da ne bi bilo da se nista ne radi evo jedan novi update kod mene, stavljen je cup splitter na auto :)

Zahvala ide Zrmiju koji mi je poklonio svoj strgan splitter, mami i tati sto su me napravili, majci prirodi na inteligenciji da znam slozit potrgane stvari...

...i da naravno, zelim svima mir u svijetu...

post-3-1194037849_thumb.jpg post-3-1194037870_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    22

  • solox

    18

  • R5GTT

    13

  • Dinnek

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

ermmm

od karbona je sljedeci projekt

trebalo je prvo ovaj sastaviti, danas je polakiran i ovo je probna montaza, ima jos par sitnih nedostataka(mislim, ne vide se bas, ali ja ih vidim), pa kad jos i te sitnice uredim onda ce se raditi kalup i nositi frendu u slo da napravi karbonski, ali to ce tek sljedece godine na red

Link to comment
Share on other sites

k-tec - 95 funti + VAT, odnosno 95 funti + postarina za HR + porez i carina na to = cca 1400kn, s tim da je rizicno slanje postom jer su cesto ekipi dosli osteceni

reichards motorsport - 194 € + postarina za HR + porez i carina na to = cca 2200kn, rizik isto stoji

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda... :klap: :klap:

Malo OT, jel imate nekog ko radi svasta od karbona, mozate kontakt da mi posaljete na PM. Konkretno mi trebaju paneli za vrata clia, ali trkackog...

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda... :klap: :klap:

Malo OT, jel imate nekog ko radi svasta od karbona, mozate kontakt da mi posaljete na PM. Konkretno mi trebaju paneli za vrata clia, ali trkackog...

E i ja pokusvam nabavit takvo nesto..

Link to comment
Share on other sites

Carbon c/p

carbonmanija iliti Danijel 095 905 7212

e da...i na slikama izgleda PUNNNOOOOO lošije nego u

Link to comment
Share on other sites

2 R5GTT

Evo cijena haube

Reichards - 615€ + postarina + porez + carina

K-Tec - 330 funti

Slovenci, pro nesto(pisano vec koja je firma) navodno oko 450€, tu informaciju nisam provjerio

Link to comment
Share on other sites

Carbon c/p

carbonmanija iliti Danijel 095 905 7212

e da...i na slikama izgleda PUNNNOOOOO lošije nego u

Link to comment
Share on other sites

Pa sta nisi rekao da ti treba od karbona.Ak nismo bacili u smece imali smo negdje taj karbonski lip od Subaru Impreze WRC sa Korzike.Mozda je cak bio od Solbergove :laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 R5GTT

kad saznas jos nesto pametno javljaj, trebat cu i ja sitnice od karbona :)

s time da ce meni trebali samo presvlacenje, dva sloja fibera i samo zavrsni sloj karbona, tezina je tu negdje, a daleko jeftinije ispada :)

Link to comment
Share on other sites

Pa sta nisi rekao da ti treba od karbona.Ak nismo bacili u smece imali smo negdje taj karbonski lip od Subaru Impreze WRC sa Korzike.Mozda je cak bio od Solbergove :laugh:

Bacili smo oba a kao htjeli čuvat za uspomenu.Onda kad sam se sjetio da smo se slikali sa turbo 2,wiliem,gordini,alpine........reko kaj će nam neki kurčevi spojlerčić od Subarua. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

:dobroje:

Ja cekam da meni moj dođe.. narucen u Renaultu :bigl:

To,nema do originalnog on je ipak savitljiv a poznavajući tebe baš ti takav treba. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

^^

erm, sorry

ali original nije savitljiv

tvrda plastika debljine 6-7mm :hey:

Nisam znao. :tup: Onda ćeš još jedan krpat :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

necu ga ja stic tako brzo krpat kako ce ga balev brzo trgat :lool: :lool: :lool: :lool:

Još ga nije ni dobio već ga je strgo :lool: kralj i kocku od čelika pokvari. :laugh:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.