Jump to content

172 + cup splitter, a malo i o carbonu


Rain

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    22

  • solox

    18

  • R5GTT

    13

  • Dinnek

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoće li se naći još netko zainteresiran da dade svoju haubu ili ovo propada po drugi put dogovor?

Link to comment
Share on other sites

nazalost nesto je iskrsnulo i moram odustati od carbon haube za sada.

auto je doma u garazi, hauba nije jako udubljena i ako covjek ju moze nekako napraviti ravnom (kako treba biti serijska) nevidim problem da ju posudim da se po njoj napravi kalup.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel bi ovaj decko znao napraviti karbon na difuzoru ali onako kvalitetno kao na onim slikama?

Link to comment
Share on other sites

Uopce se nejavlja a kad sam ga zvao samo je jednu poruku napisao i to da napisem sms.Ja napisao sms ali on nista :frown:

Link to comment
Share on other sites

dečko radi kao kuhar u jednoj bolnici i nesmije imati mobitel za vrijeme radnog vremena. pošalji mu sms opet,a ja ću mu još javiti u čemu je stvar

Link to comment
Share on other sites

dečko radi kao kuhar u jednoj bolnici i nesmije imati mobitel za vrijeme radnog vremena. pošalji mu sms opet,a ja ću mu još javiti u čemu je stvar

poslao sam jucer i poslat cu kasnije navecer opet ali bar mi moze reci da ili ne ili koliko kosta.pa neradi 24h sata na dan

Link to comment
Share on other sites

Poslo poruku i opet nista :frown:

Nemas srece. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

dečko radi kao kuhar u jednoj bolnici i nesmije imati mobitel za vrijeme radnog vremena. pošalji mu sms opet,a ja ću mu još javiti u čemu je stvar

jesi se cuo s njime,meni se nejavlja niti salje poruke.moze bar nesto reci :??: :??:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ljudi evo znam da ste bili zainteresirani, Fredy, toca, rain - ( ti si najvjerojatnije i vidio ) nešto oko carbona...

irma se zove BOARD GUARDIAN d.o.o i vec 15-ak godina se bavimo proizvodnjom proizvoda od stakloplastike(uglavnom po narudzbi)

nas moto je:SVE STO JE KOMPLICIRANO NAPRAVIMO ODMAH,A Za NEMOGUCE PRICEKAJTE MALO

PRODAJEMO:carbon fiber,stakleni rowing,smole,folije itd

decko i sam kaze najbolje ako je moguce da se skupi vise pa se napravi kalup i onda je jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio spliter od fibera kod Raina...kontaktirajte čovjeka na PM pa se dogovorite. Znam...nije karbon ali i nije baš da mi je bitno oće letvica od 2 cm debljine biti presvučena karbonom ili neće. E da, fiber je crni a ne bijeli tako da neće biti ru

Link to comment
Share on other sites

ljudi evo znam da ste bili zainteresirani, Fredy, toca, rain - ( ti si najvjerojatnije i vidio ) nešto oko carbona...

irma se zove BOARD GUARDIAN d.o.o i vec 15-ak godina se bavimo proizvodnjom proizvoda od stakloplastike(uglavnom po narudzbi)

nas moto je:SVE STO JE KOMPLICIRANO NAPRAVIMO ODMAH,A Za NEMOGUCE PRICEKAJTE MALO

PRODAJEMO:carbon fiber,stakleni rowing,smole,folije itd

decko i sam kaze najbolje ako je moguce da se skupi vise pa se napravi kalup i onda je jeftinije.

neka rijesi difuzor

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno ili?kako da to saznam ili mi ti to mozes rijesit?

aj cekaj ako te stave na myhraweb ti si tamo zatrazio jel?

al pitat cu ja decka pa ti javim tu. mislim da ce vise ljudi htijeti kad vide... barem se 197-ica "nakotilo" :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.