Jump to content

Back to the future


cardak

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • R5GTT

    114

  • Fredy

    35

  • GTT

    34

  • BALEV

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je netko primjetio na yugu su felge od gt turba bez centralne rupe na njoj.Neda se balansirat jer je ne mo

Link to comment
Share on other sites

Da nebi bilo... dečko koji ima tu peticu stalno nešto oko nje prčka. .... nisam ga još upoznao...jer sam se tek doselio...

No non-stop ga provjerava...črčka po motoru..prčka po karoseriji ...

i svaki put kada ga vidim onako zabijenog u haubu pomislim si da mu odem kazati neka se pričlani ovdje na forum nebi li dotjerao to čudo od petice u stanje koje bi trebalo...

Iskreno ...do sada dok nisam pročitao ovaj tvoj post nisam ni znao da je to TA petica...

bum mu uvalil flyer RKH!!!

Da da, to je ta......sku

Link to comment
Share on other sites

da..auto je u voznom stanju....

teško pali ...i nema baš neki zdravi zvuk motora...

ali čovjek radi po njoj...

i non-stop skida i stavlja stra

Link to comment
Share on other sites

kak x3m veli, vidjeli smo ju prošli vikend... ima neku mat crnu haubu s ručnim izrađenim usisnikom zraka :headbang: i fino dimi plavo..... auto je katastrofa.... :frown:

e da, za šećer na kraju, na lijevom rubu gepeka gdje bi trebala bit oznaka Renault 5 GT turbo, piše samo GT, i to onaj font s WV-a!! :doh:

:ljut:

Link to comment
Share on other sites

kak x3m veli, vidjeli smo ju prošli vikend... ima neku mat crnu haubu s ručnim izrađenim usisnikom zraka :headbang: i fino dimi plavo..... auto je katastrofa.... :frown:

e da, za šećer na kraju, na lijevom rubu gepeka gdje bi trebala bit oznaka Renault 5 GT turbo, piše samo GT, i to onaj font s WV-a!! :doh:

biće je sad stavio turbinu sa G III GT dizlo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

kak x3m veli, vidjeli smo ju prošli vikend... ima neku mat crnu haubu s ručnim izrađenim usisnikom zraka :headbang: i fino dimi plavo..... auto je katastrofa.... :frown:

e da, za šećer na kraju, na lijevom rubu gepeka gdje bi trebala bit oznaka Renault 5 GT turbo, piše samo GT, i to onaj font s WV-a!! :doh:

Zato što sam ja maknuo svaku oznaku

Link to comment
Share on other sites

Zato što sam ja maknuo svaku oznaku

pa mu ona krom slova GT baš pašu... onak nahero zakeljena.... :doh:

Link to comment
Share on other sites

pohvale ekipi, super sport car :)

jedno pitanjce samo... koliko je gtt imao konja i bio te

Link to comment
Share on other sites

omg sutra će biti smijeha kod lokalnog honda fanboy-a :)

gledao sam po netu i iskopao da ima 850kg, ali sam naletio na verzije od 115ks i 140ks pa nisam znao koliko je imao... nakon toga mi je hondaš rekao da je ovaj imao minimalno w12 mašinu kada je naprao "najsavršeniji speedster ikad napravljen".

onda je dobio pljusku i napustio prostoriju :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka vam cast, yebote '96. godine sam bio u vojsci u Samoboru i tad se je jos moglo vidjeti po ulicama dobrih petardi....ali ova siva i sav trud :hail:

Tad niste ni bili svjesni da ce taj auto uci u legendu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Auto je bio skroz kompletan, čitaj.......... SKROZ. Znači, sam auto oko 850 kg.

Konja, koliko se sjećam oko 140. Neka me Hrvoje ispravi, ako sam fulao koju kilicu ili kojeg

Link to comment
Share on other sites

Pas mtr! Nisam volio petardu. Sad mi se sve više sviđa!!!!! Još ovo kak opere 100 KS jači auto :lool:

Ma respekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.