Jump to content

Back to the future


cardak

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • R5GTT

    114

  • Fredy

    35

  • GTT

    34

  • BALEV

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yugić je imao valjda sve u mašini nadrkano kaj je mogao imati.

Uglavnom! Puno toga od Abartha, a imao je samo 19 godina :lool: i bio je jumfer :cool:

Link to comment
Share on other sites

Yugić je imao valjda sve u mašini nadrkano kaj je mogao imati.

Uglavnom! Puno toga od Abartha, a imao je samo 19 godina :lool: i bio je jumfer :cool:

a ti 17 i još veći junfer :p

Link to comment
Share on other sites

se smije znat zakaj si to prodavo?

Nije se nikad prodavao ali su ljudi konstantno nudili lovu.Čak ni novci nisu bili u pitanju nego sam tada htio Clio Williams.U Zg se prodavao jedan koji je tada koštao 10 000 eura.Ja sam mu davao 9000 jer sam znao da je to auto kojeg

Link to comment
Share on other sites

i gliva :ahaa:

now 4 real; jel to fijatova masina? Original nije... :roll:

To je original mašina sa dosta dodataka.Dva dvostruka fergazera,abarth srednji lonac,abarth bregasta,abarth ispušna grana 4-2-1,naboran na skoro 1400 kubika,olakšan i balansiran zamašnjak,glava sa većim ispušnim i usisnim ventilima,prošireni i polirani kanali i ko će ga znat više.To je fakat bilo davno.

Link to comment
Share on other sites

To je original mašina sa dosta dodataka.Dva dvostruka fergazera,abarth srednji lonac,abarth bregasta,abarth ispušna grana 4-2-1,naboran na skoro 1400 kubika,olakšan i balansiran zamašnjak,glava sa većim ispušnim i usisnim ventilima,prošireni i polirani kanali i ko će ga znat više.To je fakat bilo davno.

ju

Link to comment
Share on other sites

evo napokon kompilacija sa prvog street racea u V.G.

drago mi je da sam bio dio toga kada je još bilo normalno (kao vodonoša-ipak je trebalo ohladit intercooler) :surf: ,

i vračati se sa pobjednikom kući.

barem su nas nagrade ljepo nasmijale (be

Link to comment
Share on other sites

evo napokon kompilacija sa prvog street racea u V.G.

Ludilo filmić! Zanimljivo kako mu uvijek pobjegnu malo na startu a onda ih petarda hvata. Jedino je Hondi pobjegao odmah u startu i prednost dr

Link to comment
Share on other sites

kolko se sjećam

bio je rekao da je loše startao par puta

ovdje nisu sve utrke nego zadnje 3

ostatak mislim da nije prikazan na otv-u ali je negdje na nekoj privatnoj snimci

Jako voli Honde pa se taj put dobro skoncentrirao!

Edited by denis9000
Link to comment
Share on other sites

Jooj izjeo sam cimera, njemu je s2000 Uber auto...

kako mi je drago :laugh::laugh:

Ide turbak, a dima nigdje... ( danas kad ih se gleda moze samo vidjet kako bacaju dim iz auspuha ) :hail:

nek je honda pala... :hura::klap:

Link to comment
Share on other sites

Uno je imao slikove i to je bio auto od Paje koji vozi slalom.Sa golfom sam imao gadnih problema jer su odgodili start pa mi je ispod lijevog kotača bila lokva vode pa mi je auto do treće brzine vrtio lijevi kotač.Hlađenje intercoolera pa mi je sva voda iscurila jer nisam imao nepovratni ventil prije mlaznica.Golf je bio 2.0 16 v sa dva dvostruka fergazera i bez unutrašnjosti.

Stao sam još sa miniem turbo,onaj neki hot rod,felicia turbo(edo galić- ascona) i još s nekim ali se ne sjećam.

Link to comment
Share on other sites

Uno je imao slikove i to je bio auto od Paje koji vozi slalom.Sa golfom sam imao gadnih problema jer su odgodili start pa mi je ispod lijevog kotača bila lokva vode pa mi je auto do treće brzine vrtio lijevi kotač.Hlađenje intercoolera pa mi je sva voda iscurila jer nisam imao nepovratni ventil prije mlaznica.Golf je bio 2.0 16 v sa dva dvostruka fergazera i bez unutrašnjosti.

Stao sam još sa miniem turbo,onaj neki hot rod,felicia turbo(edo galić- ascona) i još s nekim ali se ne sjećam.

turbo Paljo ;) Marko Palijan

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Ludilo filmić! Zanimljivo kako mu uvijek pobjegnu malo na startu a onda ih petarda hvata. Jedino je Hondi pobjegao odmah u startu i prednost dr
Link to comment
Share on other sites

evo napokon kompilacija sa prvog street racea u V.G.

drago mi je da sam bio dio toga kada je još bilo normalno (kao vodonoša-ipak je trebalo ohladit intercooler) :surf: ,

i vračati se sa pobjednikom kući.

barem su nas nagrade ljepo nasmijale (be

Link to comment
Share on other sites

nemaš, kak nemaš

sve filmiće sam ti dao na cd-u

ovu kompilaciju sam jučer skombiniral i posudio slike (cardak) bum ti snimio.

Link to comment
Share on other sites

evo napokon kompilacija sa prvog street racea u V.G.

drago mi je da sam bio dio toga kada je još bilo normalno (kao vodonoša-ipak je trebalo ohladit intercooler) :surf: ,

i vračati se sa pobjednikom kući.

barem su nas nagrade ljepo nasmijale (be

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.