Jump to content

Clio Sport potrosnja


Rain

Recommended Posts

Evo, samo jedan mali podatak danasnjeg dana

Napravljeno 900km danas s autom

cca 400km na autocesti, 500km na zavojitim cestama :zubo:

prosjecna potrosnja 7,4 litre benzinskog goriva na 100 kilometara

Pa nek mi netko kaze da sport puno trosi :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    300

  • DU-roller

    231

  • Raptor6767

    219

  • 182

    210

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gle....to je zato jer si ti vozio....a da je vozio neki pravi vozač onda ne bi bilo 7 i nešto nego 10 i nešto, hehehe! :)

Čujem da ti je

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ljetos isao na Durmitor sa makinom, nisam voyio nesto spec brzo (djevojka je bila tu), trosio je ispod 7 ( nisam mogao da vjerujem), zatim sam imao dosta lokala po Zabljaku i vrato se za BG, prosjek 7.4... Napominjem nisam ga bas drao, ali niam bas ni nesto sporo vozio imajuci u vidu na brz povratak za Zabljaka za BG... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Evo, samo jedan mali podatak danasnjeg dana

Napravljeno 900km danas s autom

cca 400km na autocesti, 500km na zavojitim cestama :zubo:

prosjecna potrosnja 7,4 litre benzinskog goriva na 100 kilometara

Pa nek mi netko kaze da sport puno trosi :zubo:

A kako? daj prosvjetli nas! :??:

A provjeri dali ti auto radi na tri cilindra? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Gle....to je zato jer si ti vozio....a da je vozio neki pravi vozač onda ne bi bilo 7 i nešto nego 10 i nešto, hehehe! :)

Čujem da ti je

Link to comment
Share on other sites

A kako? daj prosvjetli nas! :??:

A provjeri dali ti auto radi na tri cilindra? :zubo:

Sport na otvorenoj cesti, ma kako ga ti vozio nece trositi puno

Od ZG-a do RI sam ga przio jednom cijelo vrijeme, bas sam bio raspolozen za staru cestu, a i znam ju dosta dobro, potrosnja je bila 8,1 :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Evo, samo jedan mali podatak danasnjeg dana

Napravljeno 900km danas s autom

cca 400km na autocesti, 500km na zavojitim cestama :zubo:

prosjecna potrosnja 7,4 litre benzinskog goriva na 100 kilometara

Pa nek mi netko kaze da sport puno trosi :zubo:

to ti je zato kaj imaš unichip pa ti manje troši :plazi::zubo:

i ja sam napravio 900 km prošli tjedan u komadu i bilo je tu negdje... još sam onda tankao shell Vpower i auto se promjenio nabolje. :cool:

a i počeo je pucati iz auspuha kod naglog puštanja gasa :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Evo, samo jedan mali podatak danasnjeg dana

Napravljeno 900km danas s autom

cca 400km na autocesti, 500km na zavojitim cestama :zubo:

prosjecna potrosnja 7,4 litre benzinskog goriva na 100 kilometara

Pa nek mi netko kaze da sport puno trosi :zubo:

Moj 16god star R-19 16V sa 225kkm na cajgeru je na relaciji ZG-Vodice ovo ljeto trošio 7.5litara što je uključivalo vucaranje po gu

Link to comment
Share on other sites

Da i ja sam se iznenadio. A nije da smo se vozili o babe :fucka:

Vozili ste ko tetkice :fucka::cool::ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Stavrno povoljna potrošnja kod Sporta 172/182. Sječam se kad sam se prijavio na forum da je bila tema gdje su se iznosile ovakve informacije i na prvih par postova nisam mogao vjerovati jer sam vukao paralelu snaga/trošak sa mojim 1.4.

I u tom segmentu Renault Sport je slo

Link to comment
Share on other sites

Hajd da se i ja ukljucim...I na Megy 2.0 16v se moze poprilicno skinuti potrosnja, ja sam otprilike do 8l na 100km a nisam se nesto specialno trudio, i u principu mi nikada nije jasno zasto svi bjeze od "velikih" motora :nezna::ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Sad kad si sve Zbrojim izgleda da ce mi sport trositi isto ko i 1.6. Vjerovatno vise u gradu ali kombinirano isto ili cak manje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sad kad si sve Zbrojim izgleda da ce mi sport trositi isto ko i 1.6. Vjerovatno vise u gradu ali kombinirano isto ili cak manje :roll:

Trošit će isto..a ići će bolje!

ali to je čisto stvar privikavanja....sada ćeš sa pola gasa doć na brzinu koja bi ti u 1.6 trebalo stisnuti full gas i tako ga dr

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja vjerovao....ali istina, potrošnja je na sportu najmanja stavka, meni troši mo

Link to comment
Share on other sites

Trošit će isto..a ići će bolje!

ali to je čisto stvar privikavanja....sada ćeš sa pola gasa doć na brzinu koja bi ti u 1.6 trebalo stisnuti full gas i tako ga dr

Link to comment
Share on other sites

kod mene phase 1 ne prelazi 9,5 pun gas voznje,a lagane voznje 7,5.

sada sam dovezao phase 2 imam neki utisak da nijansu vise trosi od phase 1...

sto se tice kvaliteta goriva,tu su razlike nenormalne.probao sam omw 100 i shell v power 100,mnogo je bolji omw!o gorivu u srbiji bolje da ne pricam,nekada se ispostavi da je razlika u potrosnji i do 2 litre!!!

Link to comment
Share on other sites

kod mene phase 1 ne prelazi 9,5 pun gas voznje,a lagane voznje 7,5.

ovo ne vjerujem ni malo..nema sanse da ce sport punim gasom trosit manj od 10 litara...frend mi je imao sporta i svaki put kad ga je ganjo potrosnja je bila vise od 15...ja neznam ko je tu lud :nezna:

Link to comment
Share on other sites

ovo ne vjerujem ni malo..nema sanse da ce sport punim gasom trosit manj od 10 litara...frend mi je imao sporta i svaki put kad ga je ganjo potrosnja je bila vise od 15...ja neznam ko je tu lud :nezna:

Sla

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.