Jump to content

Clio Sport potrosnja


Rain

Recommended Posts

Mislim da je cijena Meganea II R26 starog (lupam) 8 godina uvelike manje od cijene Meganea III R i da tko ga uzme u kešu, zna što hoće i što ima. Prodajom nakon vremena sve gubi na cijeni. Ne kužim čemu ne slaganje s činjenicama koje su jasne ko Jasna Zlokić. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    300

  • DU-roller

    231

  • Raptor6767

    219

  • 182

    210

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prodajom nakon vremena sve gubi na cijeni. Ne kužim čemu ne slaganje s činjenicama koje su jasne ko Jasna Zlokić. :dobroje:

 

Primjer u oglasu poviše..

Link to comment
Share on other sites

R26 vrijedi onoliko tisuća eura? Onda sam pošteno skočio sam sebi u usta misleći da vrijedi mnogostruko manje. My bad. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Fali još jedno R i baš zato toliko vrijedi, al kod nas vrijedi ko dobar Golf IV TDI.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da takvima koji kupuju Megana R-a u cashu kasnije nije bitno da li će ga prodati za koju tisuću eura manje ili više. Realno gledano!

Posebni auti uvijek posebno drže cijenu. Najviše na novce gledaju oni koji ih najviše imaju.

Link to comment
Share on other sites

Eto danas sam uspio naletiti kod Baotića i u dogovoru s prodajnim predstavnikom provozati novi sport 265ks, nisam siguran jer bio cup, ali znam da onaj unutra za prodaju je, i iskreno, oduševljen sam, auto ima nekih 13 000km, i vuče ko sotona, smetalo me što je ružio otraga, ali to je očito boljka svih megane, bunker, klupa ili šta god većl, i moj također ruži.

 

Ono što sam nažalost zaključio nakon vožnje, da se po ovim našim cestama nemaš gdi voziti, čim stisneš gas, odmah kočnica, jer ili je graba, ili ležeći, ili cestra razorena, koma, volio bih da sam ga negdje drugdje mogao provozati, ali tako je kako je.

Nadam se da ću na kraju ipak uzeti trophy 275 kako sam i planirao.

Link to comment
Share on other sites

To je jedina mana tog auta. Vuce te da ga stisnes, a cim ga stisnes nadignu ti se sve dlake na tebi i odmah si u debelom prekrsaju. Auto je na stazi nenadyebivo, ali ne mozes svaki dan na stazu, ne mozes ni svaki vikend. Ali se na stazi ravnopravno nosi s autima od 300-400 KS. Helem, svi vlasnici su na slatkim mukama. :D

Link to comment
Share on other sites

Rado bih se nosio s takvim mukama

Link to comment
Share on other sites

Gle, stvarno ok ide auto,potrosnja relativno ok,oko 12l/100 sa gaznjem,auto se drzi bolesno.

Samo nije to auto za voznju po gradu,to je auto za relacije,npr, Koprivnica - Varazdin,cesta nova,milina bi to bila,i dobra potrosnja.

Mislim ja sad vama govorim realno, bojim se da je tih 265konja ako ne zivis van grada ne iskoristeno.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.