Jump to content

Renault 5 GT Turbo


BALEV

Recommended Posts

Meni su do jaja i ne skidam ih!! Inace bolje uzivo izgleda.. jos da ga zabijem u pod :bigl:

Meni su isto super te blatarice. Imamo mi za R11 isto, bijele od OMP-a! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Meni su isto super te blatarice. Imamo mi za R11 isto, bijele od OMP-a! :bigl:

:klap:

Link to comment
Share on other sites

Evo stavio sam drugo sjedalo jer mi je ono KD bilo premalo.. naravno nije sve ok jer mi je preblizu makar je na vodilicama pa cu morat jos koju kombinaciju izvest ali uglavnom je to za sada sto se sjedala tice..

-sjedalo OMP

-pojas SABELT-4 tocke

post-72-1196800007_thumb.jpg

post-72-1196800040_thumb.jpg

post-72-1196800070_thumb.jpg

post-72-1196800104_thumb.jpg

post-72-1196800135_thumb.jpg

post-72-1196800174_thumb.jpg

post-72-1196800207_thumb.jpg

post-72-1196800238_thumb.jpg

post-72-1196800269_thumb.jpg

post-72-1196800331_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uh! Koji dobar tapet :cool:

Kako ti je sto se visine sjedenja tice? Ja sam svoje omp stavi na istu visinu kao serijske jer nemogu gurnuti sic dovoljno daleko da bi mi polozaj za volanom bio dobar u slucaju da spustim sjedalo za par cm :frown:

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ove orginalne kukice za pojaseve ak ce ti trebat.Pase ti orginal na obje strane sica.

post-1245-1196801266_thumb.jpg

A *ebi ga mala je slika al se kuzi.

Edited by ZGR5GTT
Link to comment
Share on other sites

2jure: visina je ok, a mozda ga jos malo spustim ali mi je preblizu pa kad to rijesim onda cu visinu podesit ako bude trebalo.. moram ga malo udaljit..

2ZGR5GTT: imam i ja doma par tih kukica ali ako nece odgovarat, zovem te :bigl: jer sam ionako mislio kupit.. imaju u Pol-u u Ozaljskoj.

Link to comment
Share on other sites

2jure: visina je ok, a mozda ga jos malo spustim ali mi je preblizu pa kad to rijesim onda cu visinu podesit ako bude trebalo.. moram ga malo udaljit..

2ZGR5GTT: imam i ja doma par tih kukica ali ako nece odgovarat, zovem te :bigl: jer sam ionako mislio kupit.. imaju u Pol-u u Ozaljskoj.

Moje samo zaserafis jer je navoj orginalan a i za tebe su besplatni.Ako to kupis u pol-u uvrijedit cu se :mad:

Link to comment
Share on other sites

Moje samo zaserafis jer je navoj orginalan a i za tebe su besplatni.Ako to kupis u pol-u uvrijedit cu se :mad:

Pa sad kad znam da ti imas, naravno da necu :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

2Aca: stoji gotovo kao tvoj punto.. jednako se voze :cool:

2GTT: nista mi je ne da jer stalno hladno.. pa kad snijeg ode..

Link to comment
Share on other sites

e, jedno pitanje

ove zastavice za kamencice iza kotaca, di toga ima za kupit?

imas u pol tuningu.. ozaljska neznam koji broj ali odmah kod krizanja sa selskom..

imam ti ja jedne viska ali su plave boje..

Link to comment
Share on other sites

pa di bas crne.. mislim da nemas crnih nego samo crvene, plave i bijele.. ja sam sebi uzeo plave na RS-a ali mi ne pasu.. rađe bi bijele.. inace cijena je 120kn 2kom.

Link to comment
Share on other sites

Balev,gdje si kupio Sparco vodilice za sic? U POL-u? Cuo sam da se tamo dugo ceka... i cuo sam cijenu od 500 kuna,koliko si ti svoje platio?

Edited by danijelzg
Link to comment
Share on other sites

pa di bas crne.. mislim da nemas crnih nego samo crvene, plave i bijele.. ja sam sebi uzeo plave na RS-a ali mi ne pasu.. rađe bi bijele.. inace cijena je 120kn 2kom.

pa mislio sam crne radi kontrasta za auto, ako nema crnih onda cu uzet bijele :)

Mada, zaletit cu se do tebe da vidim i plave, mozda ce pasat, ali sumnjam :)

Link to comment
Share on other sites

Balev,gdje si kupio Sparco vodilice za sic? U POL-u? Cuo sam da se tamo dugo ceka... i cuo sam cijenu od 500 kuna,koliko si ti svoje platio?

tocno i cijena je 520kn.. imali su ih odmah..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znaci trebam nekoga ko mi moze napraviti ovakvu haubu.. ili to na mojoj/iz moje.. (imam dvije ionako)

Mozda netko zna..

post-69-1200067787_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A kaj će ti ta hauba....................... kaj radiš roštilj :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce se sto moci napraviti iz tvoje. Ovo na slici je hauba koja se prodavala takva :frown:

Ove skrge sa strana bi se i uspjele nekako napraviti ali za ove u sredini bi morao rezati lim koji ucvrscuje haubu tako da ti nista ne ide u prilog :ljut:

Link to comment
Share on other sites

2Jure: ma da negdje i nađem takvu gotovu za kupit.. Inace znam da ih je bilo, a sad dal ima jos negdje :nezna:

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

A cuj... Ja sam samo vidao auta iz UK s takvim haubama, tako da je i nades (nije problem) nece biti skupa ali dostava je ono sto bi te moglo sje..ti :ljut:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.