Jump to content

Pozdrav svima!


Guest

Recommended Posts

E ovo je bilo fast :trk: , od rege na forumu do članstva u klubu :yeah: .....

A stas, brz sam momak. :hahahe: Oke, aj, u Twingu s imrpesivnih 53.7KS mozda i nisam munja, ali necemo cjepidlaciti. :laugh:

Fala jos jednom svima, nadam se da se ubrzo i vidimo... samo nek mi auto prvo poprica s g. Mehanicarem, g. Elektricarem, g. Vulkanizerom, te nesto intimnije na par dana zblizi s auto dizalicom.

Inace, pozdrav Goricanima, vidim da ih ima na forumu! :) Mogli bi jendom negdje na cugu, al bumo to dogovorili u boardu/threadu za to...

Link to comment
Share on other sites

Oho, pravo pa u klub :klap: Većinom prvo iskušaju forum prije učlanjenja a ti odmah "poplavio".

:serv: Dobrodošao!

Link to comment
Share on other sites

Par sati pretrazivanja i citanja po forumu mi je stavilo do znanja da mi se isplati, stoga... nije mi zao to nesto para. Vjerujem da cu dobit gro toga za uzvrat, bilo u vidu informacija, druzenja ili neceg drugog. :)

Imam planove za Twinga, pa ce mi svaka pomoc bit dobrodosla... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.