Jump to content

O MOJOJ R 26-ICI...


racer

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    87

  • BALEV

    27

  • Blue_Fatal1ty

    18

  • Safrane

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

prjedlog za prvi sastanak uprave da se donese odluka - svako ko se oće prijaviti na forum ili učlaniti u klub mora prvo ispuniti imovinsku karticu, prilo

Link to comment
Share on other sites

još ćemo mi mlađi i pobrat batina tu na forumu,a??? :b:

ako netko ima mogućnost za takav auto,neka si ga uzme.nebi nikog trebalo napadat.

dok ne puni dnevne novine s njim,dobro je...

Link to comment
Share on other sites

veliki rispekt za ovu recenicu... :klap: :klap: :klap:

fakat je glupo da stalno neko pametuje nekom da kolko ima godina i kak mu starci mogu kupit takav auto...a 100% bi svi mi odreda prihvatili da su nam starci rekli sa 18-19 god. da si mozemo birat auto koji ocemo i svi bi redom uzimali takve pile...zato pustite covjeka na miru..eto ima covjek srece kaj bu sa 19 godina vozil megana f1 kaj neki od nas nebu nikad :fucka: zato racer uzivaj u tom autu kolko mozes :dobroje:

Ovo sam ja htio napisati i u onoj temi koja je bila zaključana, svi tu napadaju dečka i kao neki veliki moralisti, a dali bi lijevo jaje da su i oni s 18 - 19 godina mogli voziti takvu zvijer...

P.S. ti si znači onaj koji se dvoumio između Type R - a i R26, dobar izbor :dobroje:

I na kraju još uvijek ne znamo tko je ugrabio crnog sporta? :zubo:

Edited by Zorro
Link to comment
Share on other sites

EDIT: odnosi se na "zober"-ov post :)

^^ čekaj nije ga još preuzeo! zahebavam se.... puno sretnih kilometara ti želim! :)

daj neke fotke kad ga dobiješ, malo o opremi i sl! pozzzzz

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

Balev...uzimaš nekaj novo? :hey:

Mozda za koji mjesec..

Inace tvoju R26-icu gledam svaki dan kad secem sa psom.. stoji u onom njihovom dvoristu iza autopraone..

Link to comment
Share on other sites

inferno????????????

:ahaa:

Ne ne, davno sam ja tamo vrbovao auto (Zorro zna) ali je ipak prevagnulo nešto drugo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Crnog sporta sa ovog foruma... hmmmm tko bi uzeo?????

MoschuS.....ali on nebi toliko zapeo za R26?!?! ili??

Redovitoxxx....hmm..on je prodavao svoj auto??

Ajmo ..tko još kupuje auto? ..tj kupio ??

Zorro ...sunce moje špijunsko...još nisi saznao???

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam ja htio napisati i u onoj temi koja je bila zaključana, svi tu napadaju dečka i kao neki veliki moralisti, a dali bi lijevo jaje da su i oni s 18 - 19 godina mogli voziti takvu zvijer...

P.S. ti si znači onaj koji se dvoumio između Type R - a i R26, dobar izbor :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Balev bi mogao piknut 197...Ha?

Bi ali neke stvari me muce.. jakoooooooo punooooooooo je sporiji od mog auta pa me to malo muci.. ali.. necu jos nista pisat dok ne odlucim sam sa sobom neke stvari..

Link to comment
Share on other sites

Bi ali neke stvari me muce.. jakoooooooo punooooooooo je sporiji od mog auta pa me to malo muci.. ali.. necu jos nista pisat dok ne odlucim sam sa sobom neke stvari..

r26... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Razmisljao sam da tablice stavim direktno na lim kaj mislite o toj ideji?Meni tak super izgleda!? :respect:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.