Jump to content

O MOJOJ R 26-ICI...


racer

Recommended Posts

Bi ali neke stvari me muce.. jakoooooooo punooooooooo je sporiji od mog auta pa me to malo muci.. ali.. necu jos nista pisat dok ne odlucim sam sa sobom neke stvari..

Ma je, od tvog ziher, ali je ustvari riječ o bolesno brzome autu, nažalost sada se prodaje ko alva pa ga kupuju ljudi koji baš i nemaju iskustva s takvim autima. Pravi znalac i iskusnjara, recimo ko ti može raditi čuda s 197. 197 traži puno i teško se vadi iz njega ali zato kada izvučeš vrača čuda :trk: Strašan auto :yeah:

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    87

  • BALEV

    27

  • Blue_Fatal1ty

    18

  • Safrane

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma je, od tvog ziher, ali je ustvari riječ o bolesno brzome autu, nažalost sada se prodaje ko alva pa ga kupuju ljudi koji baš i nemaju iskustva s takvim autima. Pravi znalac i iskusnjara, recimo ko ti može raditi čuda s 197. 197 traži puno i teško se vadi iz njega ali zato kada izvučeš vrača čuda :trk: Strašan auto :yeah:

Ovakva misljenja cijenim.. :dobroje: Kad sam prvi put vidio ovjes zaljubio sam se u taj auto.. Da nazalost stvarno je postao komercijalan. Vidjet cemo..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Ovakva misljenja cijenim.. :dobroje: Kad sam prvi put vidio ovjes zaljubio sam se u taj auto.. Da nazalost stvarno je postao komercijalan. Vidjet cemo..

Ali sa ITB-om vise nije komercijala :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ovakva misljenja cijenim.. :dobroje: Kad sam prvi put vidio ovjes zaljubio sam se u taj auto.. Da nazalost stvarno je postao komercijalan. Vidjet cemo..

Ljudi su prepoznali kvalitetu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Kak znas da sam se dvoumio?BTW.ti ides u teratanu u fit.?

Ma sve se sazna kad se hoće :zubo::zubo:

Da, kak znaš??

Crnog sporta kupila neka curica, a za ovaj s foruma, ne znam ja ništa :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ma sve se sazna kad se hoće :zubo::zubo:

Da, kak znaš??

Crnog sporta kupila neka curica, a za ovaj s foruma, ne znam ja ništa :cool:

Viđam te tam cesto a i tvoj auto...

Link to comment
Share on other sites

Razmisljao sam da tablice stavim direktno na lim kaj mislite o toj ideji?Meni tak super izgleda!? :respect:

O ovoj ideji nitko ništa?? :hey:

Link to comment
Share on other sites

pa viđao sam to na nekim autima, zaljepljeno kitom za vjetrobranska stakla, zgodno, nepraktično

Link to comment
Share on other sites

pa viđao sam to na nekim autima, zaljepljeno kitom za vjetrobranska stakla, zgodno, nepraktično

Zakaj neprakticno? meni ok izgleda... ;)

Edited by racer
Link to comment
Share on other sites

O ovoj ideji nitko ništa?? :hey:

Definitivno stavi bez okvira. Okviri su odvratni, pogotovo onaj rastfrajni :doh:

Kupi si ljepljivu traku sa obe strane. Naljepiš prvo na tablicu, pa na auto(malo je u

Link to comment
Share on other sites

Definitivno stavi bez okvira. Okviri su odvratni, pogotovo onaj rastfrajni :doh: Kupi si ljepljivu traku sa obe strane. Naljepiš prvo na tablicu, pa na auto(malo je u
Link to comment
Share on other sites

imao ja na twingu zaljepljene tablice sa kit-om za ljepljenje karoserija... ne znam kako je lik to skinuo... nebi mu bio u ko

Link to comment
Share on other sites

Nema šanse da ti padne tablica.

Imao na svakom autu zaljepljene, i nikad nije pala tablica, pogotovo ako koristiš traku od proizvođača 3M

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na meganeu imao 3m traku i s njom sam zalijepio tablicu, preko ljeta sam auto ostavio na suncu i sunce je direktno zagrijalo zadnju tablicu i ona se nakosila, tj. ljepilo je popustilo... nakon toga sam stavio 2 mala šarafića bez glave na svaki rub... skoro da se niti ne vide a dr

Link to comment
Share on other sites

kad smo se već raspričali o tablicama, da vas sve pitam nešto... jel ima ko kakav prijedlog za prednju tablicu, koja bi se s vremena na vrijeme skinula.... :fucka: i naravno opet vraćala na mjesto!

EDIT: kako to izvesti?!

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

Sada sam se vozio u novom ctr-u i mogu vam samo najiskrenije reci da mi je drago da sam uzeo renault sport :respect: ..Da nebi bilo inace volim honde!! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Sada sam se vozio u novom ctr-u i mogu vam samo najiskrenije reci da mi je drago da sam uzeo renault sport :respect: ..Da nebi bilo inace volim honde!! :respect:

dalo bi se o ovome bome....

a znaš kako ka

Link to comment
Share on other sites

Tebi je ctr bolji??

ma u meni kuca renault srce, što ti je... samo nebi nikad mogao reći, jer pokušavam biti objektivan, da je megan rs bolji od ctr-a....

ali koji mi se više sviđa, kojeg bi ja uzeo i sl..... to se zna! CLIO V6! :) šala.... megana naravno!

Link to comment
Share on other sites

ma u meni kuca renault srce, što ti je... samo nebi nikad mogao reći, jer pokušavam biti objektivan, da je megan rs bolji od ctr-a...

Puno objektivniji od tebe su rekli da je Megane R26 bolji od novog CTR-a ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.