Jump to content

Baranja meetinzi!


the prospector

Recommended Posts

Baranjci ima li vas? Dali ima zainteresovanih za meeting u Baranji? Ajmo Renaulti palite se... Prijedlozi,skupovi ili druzenja Baranjskih ljubitelja Renault vozila.. :tup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • the prospector

    141

  • Safrane

    60

  • Marko_Os

    27

  • Kundak

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na OMV-u. ne jer ga nemamo... :lool: Na INI ponekad u prolazu, :doh: u praonici najcesce ali nigdje odredjeno za sada.. :ahaa: radi se na tome. malo nas je za sada ali nedamo se.. bice nas! :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ima nas - ja i prospector :lool:

Malo sam i vidio "sređenih" Renaulta po Baranji, tj. malo ljudi kojih zanima nešto više od tenkiranja i servisa :tup:

Link to comment
Share on other sites

bice nas.. kako kazu... kamen po kamen palaca... U Baranji su ljudi pod uticajem Njemackih vozila,ili svabo ili nista ali kad ja i Safrane progrmimo par puta po Baranji bice njima jasno da je Renault "THE BEST" :hura:

Link to comment
Share on other sites

Guest dci_party

ima dosta renaulta po baranji ali su ljudi ili slabo obavješteni o ovakvim akcijama ili nemaju vremena(para) da se više posvete autu

Link to comment
Share on other sites

Eto juce je Bilo zanimljivo... Bar meni i Safranu. Vrijeme je posluzilo i Safrane me provozao u r26 onako kako valja i mogu reci da je Mirkovacka pista bila usijana.. ovo nije prvi put da me provozao ali je ovaj put bilo upecatljivo,Safrane stvarno zna sta meganu treba i kako snjim vladati.. Slobodno mogu reci da je R26 pravi izbor.. Samo tako nastavi Safrane dok ti se ne pridruzim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest wisdomq26

Nadm se da je stanje trenutno...Renaulta u Baranji ima...broj sve govori.Čini mi se da Baranjci znaju proceniti ulozeno-dobijeno!Ali brojem sport rend

Link to comment
Share on other sites

Doći ćemo mi Osječani za početak da vam malo popravimo prosjek, dok se ne oformite. :rotfl:

Da, već dugo nije grmilo u Baranji, pa se kao i drugar Kec prijavljujem za istu! :badmood:

Naravno, pista na Mirkovcu je najbolja za to.

:welcome1:

1) Kec

2) Rencos

Link to comment
Share on other sites

Svaka vam cast.. Svi su dobrodosli.. Nas par iz Belog Manastira ju posjecujemo cesto.. Safrane,ja i jos jedan decko.. :rotfl: kao brdo nas...... :rotfl: Znam da i nekolicina vas iz Osijeka cesto dolazi da isproba rendze na pisti.. Onda se vidimo u Mirkovcu :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

:beah:

dci Party cadi po Osijeku gradu... Prelazi na Benzinjaru... Party neozbiljan kao Krava... :tup: pa daaaaa...... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Kakva god da je podrška dobro dođe.Hvala! :klap:

Naravno cika Wisdomq26-R Slazem se sa tvojim misljenjem :dobroje: I treba da nas ima...

Link to comment
Share on other sites

Guest dci_party

Party nije ti ovo vrtic.... Ako ovo ne shvatas ozbiljno nemoj ni biti u ovom topicu... moj savjet... a ako imas neku repliku na ovo sto sam napisao dodji u Mirkovac pa da vidim kako si......

:respect:

Link to comment
Share on other sites

:sword:

Party nije ti ovo vrtic.... Dodji U Mirkovac pa da Mitingujemo,ti si Baranjac ako se ne varam LEGA MOJ :lool:

Link to comment
Share on other sites

Dci je neozbiljan i sta se tu moze,a mi smo kao ozbiljni.... :tup: Valjalo bi da se ovaj topic posjeti prije nekog okupljanja u Mirkovcu jer bi svakako bilo bolje da nas vise dodje tamo.. Ja i Wisdomq smo u nedelju oko 15h u Mirkovcu,nadam se i Safrane pa svi koji vole renaulte i koji su slobodni neka dodju da ganjaju koze,ha,ha, strojeve naravno.... I ti Dci dodji naravno,da nam napravis party... Ako nista drugo,da komarce oteras :lool: POZDRAV :hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.