Jump to content

Baranja meetinzi!


the prospector

Recommended Posts

Nedjelja u 15 - gledam F1 - a poslije :nezna: - javim se ako budem slobodan :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • the prospector

    141

  • Safrane

    60

  • Marko_Os

    27

  • Kundak

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidis ja sam totalno zaboravio na formulu...... onda cemo i ja i Wisdomq26 doci posle formule.. I nadam se jos ko moze :roll: Safrane ponet cu kameru da malo R26 snimim kako ficuka i leti po pisti.. I kako spera iz sikane Megančića tera.. A i koji foto session da napravim sa digitalcem dok vozis pa da posle vidis kako to izgleda izvana.. :doh: Pozdrav i dovidjenja...... :hey: Naravno ako nas kisa ne sj...

Link to comment
Share on other sites

Jojjj, nemoj da moram opet oprati auto :tup:

Probati ću doći, nadam se da će se i netko od Osječana priključiti :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ko god dodje dobro dodje... bice nas to je sigurno... ja i kum Vepra :rotfl: i trovac muva dci party :fucka: pa daaa, vidimo se :hey:

Link to comment
Share on other sites

DA, daaaa nadam se i ja da ce nas biti puno.... pozdrav svima i vidimo se renault narode. dci party se uozbiljio jako,nije za prepoznati pa zato molim moderatore da nam ga vrate... Party dođi... :hura:

Link to comment
Share on other sites

Od pola pet smo u Mirkovcu...... vidimo se.... Renaulti palite se,treba grmiti... ili mi ili nebo... nesta od to dvoje ce grmiti.... :tup:

Link to comment
Share on other sites

Malo nas je ali smo prepoznatljivi... :dobroje: Super je bilo... Pozdrav svima koji su bili.. Evo i koja slika. :hey: Osjecani hvala na podršci :hey:

post-6691-1210533959_thumb.jpg

post-6691-1210534244_thumb.jpg

post-6691-1210534346_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Film je gotov... Valjalo bi da se opet skupimo u nedelju pa cu vam ih dati.... Pozdrav :tup:

Link to comment
Share on other sites

Film je gotov... Valjalo bi da se opet skupimo u nedelju pa cu vam ih dati.... Pozdrav :tup:

Meni mozes i sutra dati u Belom... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Meni mozes i sutra dati u Belom... :klap:

Radim danas do 14h. naleticu ti do radnje oko 15h ako budes radio, a ako ne nazovi me na 0989887028 pa cu ti dati u Os posto sam popodne u OS.. Pozdrav..

Link to comment
Share on other sites

Radim danas do 14h. naleticu ti do radnje oko 15h ako budes radio, a ako ne nazovi me na 0989887028 pa cu ti dati u Os posto sam popodne u OS.. Pozdrav..

Ja sam dao Duletu - tko će tebe dočekati :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dao Duletu - tko će tebe dočekati :plazi:

Pametno od tebe Safrane :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Oko 17 h danas - Mirkovac - svi dobrodošli :hey:

Trenutno stanje prospector, wisdom, kundak, ja, nadam se kec, nata?,....

prospector - ponesite i vi kamere ;)

Link to comment
Share on other sites

Oko 17 h danas - Mirkovac - svi dobrodošli :hey:

Trenutno stanje prospector, wisdom, kundak, ja, nadam se kec, nata?,....

prospector - ponesite i vi kamere ;)

Naravno Safrane... u 17h smo u Mirkovcu... Dodjite svi! tj. ko moze... Pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

Dolazi i Marko pa ćemo gledati bitku 1.6 vs 1.6 :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Dolazi i Marko pa ćemo gledati bitku 1.6 vs 1.6 :ahaa:

Odlicno... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Evo koja slika dva Baranjska i jedina dva auta na Forumu iz Baranje..... Cika Safrane R26 i ja 1.6 16v :ahaa:

post-6691-1211194406_thumb.jpg

post-6691-1211194508_thumb.jpg

post-6691-1211194579_thumb.jpg

post-6691-1211194698_thumb.jpg

post-6691-1211194814_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mirkovac - pista

http://wikimapia.org/#lat=45.7330853&l...amp;m=a&v=2

Bilo je zabavno. Hvala Marku na poklonu :laugh: a auto ti se strašno čuje :hail: . Dvoboj 1.6 je završio Markovom pobjedom, a turbo kredenac šije sve što mu se nađe na putu.

Baš dobro izgleda kada prebacuje iz 1. u 2. kad mu se guzica stisne dolje :oo: - a još faca ima sjedalicu, dječja kolica, 20 naljepnica beba u autu :zubo:

Zaključili smo da 197 ima bolji zvuk iznutra, a r26 izvana.

Inače tajna brzine kundakovog je u skinutoj anteni + dr

Edited by Safrane
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.