Jump to content

Clio 197 tuning powered by Gabrek


Zrmi RS

Recommended Posts

mos ti tog turbaka i na 250 dici, to ti nije mjerilo kvalitete... al ne kazem da gubic nije ok... naprotiv, samo dobre stvari sam cul za njega... bilo bi zanimljivo usporedit cs mapiran kod tibora i cs mapiran kod gubica... nadam se da ce u buducnosti biti toga...

inace... ak se ima love, gubic :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    54

  • aCid_cOokiE

    41

  • Zrmi RS

    40

  • zeko

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja neznam ali meni je malo smijesno da covjek po imenu Gubic u svojoj radioni dode i izmjeri cliu 180 ks i smije se na podatak od 197 ks koji je izdala tvornica...pa nije to neka zajebancija pa tvornica ispisuje ks kako se njoj sprdne??? :hm:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja neznam ali meni je malo smijesno da covjek po imenu Gubic u svojoj radioni dode i izmjeri cliu 180 ks i smije se na podatak od 197 ks koji je izdala tvornica...pa nije to neka zajebancija pa tvornica ispisuje ks kako se njoj sprdne??? :hm:

Valjci su zafrknuta stvar jer moraju biti idealni uvjeti,a prvi je 20 stupnjeva,već taj prvi faktor utječe na izmjerenu snagu.

Čim je viša temp,manja je izmjerena snaga itd

Link to comment
Share on other sites

Ja neznam ali meni je malo smijesno da covjek po imenu Gubic u svojoj radioni dode i izmjeri cliu 180 ks i smije se na podatak od 197 ks koji je izdala tvornica...pa nije to neka zajebancija pa tvornica ispisuje ks kako se njoj sprdne??? :hm:

Mah... koji je prdac Renault Sport za jednog Gubića :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Valjci su zafrknuta stvar jer moraju biti idealni uvjeti,a prvi je 20 stupnjeva,već taj prvi faktor utječe na izmjerenu snagu.

Čim je viša temp,manja je izmjerena snaga itd

Kada odeš na prave valjke onda dobiješ vrijednosti sa i bez temperaturne korekcije ( temp usisanog zraka )

Ovo za razliku 197 u navedenoj i izmjerenoj snazi me ne čudi, ista stvar je bila i na 172 / 182. Megane sport ima navodno nešto veće vrijednosti nego što je to tvornički deklarirano

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ste nesto pobrkali.

Konjaza od 197 KS je na radilici, a naravno da ces na kotacima uvijek imati manje zbog gubitaka (mjenjac, itd...).

Osim toga, a kaj da vam pricam - pogledajte sami:

http://www.rototestinstitute.org/index.php...29&List=O-R

S time da je zanimljivo da neki auti imaju vise konja na kotacima nego na radilici :bigl: (to ja zovem laznim deklariranjem zbog manjeg poreza i osiguranja).

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.