Jump to content

Clio 197 tuning powered by Gabrek


Zrmi RS

Recommended Posts

Namjerno otvaram ovaj topic da skrenem paznju na tuniranje clia sport 197.I to u gabreku.Ono sto sam radio s bivsim cliom bilo je stavljanje opruga od Eibacha i preko njih sam narucivao.Bio sam prezadovoljan.Isto namjeravam uciniti uskoro i to stavljanjem opruga na ovaj postojeci 197.Sto se ovjesa tice to bi bilo to i zaista vise nije ni potrebno barem po mom misljenju.

Malo sam gledao i znam da ce opet biti rasprava o cipanju istoga pa me samo zanima da vidim sto cete reci na podatke koji oni kao kazu o dobivanju snage na isti automobil.

Djeluje impresivno pa evo: 4.865,00 je cijena.Dobiva se 22 konja i 22 Nm???I onda ima kao neki eko tuning za oko 2000kn gdje se dobiva 7 konja.Moze li mi se to pojasniti malo.Postoji tablica za neupucene pa neka tamo pogledaju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    54

  • aCid_cOokiE

    41

  • Zrmi RS

    40

  • zeko

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 konja...my ass! Eto, Å”ta mogu drugo reći...jer već po tome kako navode točno koliko se dobije konja i njutmetara pokazuju koliko su neozbiljni. Svaki auto je za sebe i nijedan nema istu snagu serijski...a oni pametnjakovići u Gabreka točno znaju da će tvoj auto dobiti 22 konja i 22 njutmentra i to za točno 4865 kuna. Kao, ono..zvučat će ozbiljnije i uvjerljivije ako cijenu ne zaokru

Link to comment
Share on other sites

22 konja...my ass! Eto, Å”ta mogu drugo reći...jer već po tome kako navode točno koliko se dobije konja i njutmetara pokazuju koliko su neozbiljni. Svaki auto je za sebe i nijedan nema istu snagu serijski...a oni pametnjakovići u Gabreka točno znaju da će tvoj auto dobiti 22 konja i 22 njutmentra i to za točno 4865 kuna. Kao, ono..zvučat će ozbiljnije i uvjerljivije ako cijenu ne zaokru
Link to comment
Share on other sites

22 konja...my ass! Eto, Å”ta mogu drugo reći...jer već po tome kako navode točno koliko se dobije konja i njutmetara pokazuju koliko su neozbiljni. Svaki auto je za sebe i nijedan nema istu snagu serijski...a oni pametnjakovići u Gabreka točno znaju da će tvoj auto dobiti 22 konja i 22 njutmentra i to za točno 4865 kuna. Kao, ono..zvučat će ozbiljnije i uvjerljivije ako cijenu ne zaokru
Link to comment
Share on other sites

Molim bez skretanja teme i ismijavanja.Gdje i tko moze kvalitetno chipati 197-icu.Vidim da nitko nezna dati konkretan odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Zrmi.. znas i sam da to tako bas i nije u stvarnosti... malo puno pretjeruju... mislim ono wtf... kod njih kupuj djelove ako vec nemas od koga drugoga, a za ovo radije cekaj jos dok se to malo ne ufura, pa ce se vec saznati tko je dobar...

cak je i tibor vec neke mape za njega slozio... tako da bit ce tu info-a samo treba malo pricekati...

p.s. ja dam ruku u vatru da nisi ni 50% potencijala tog auta iskoristio... ako dvojka ide onako kako ide, a trojka je u nekim stvarima jos bolje nema sanse da ti treba, bar ne jos....

Link to comment
Share on other sites

zrmi... Å”to padaÅ” s marsa... već je bilo govora da ne mo

Link to comment
Share on other sites

zrmi... Å”to padaÅ” s marsa... već je bilo govora da ne mo
Link to comment
Share on other sites

pa gle... ni gabrek nema valjke jebemu... a kad ih pitaÅ” mo

Link to comment
Share on other sites

pa gle... ni gabrek nema valjke jebemu... a kad ih pitaÅ” mo
Link to comment
Share on other sites

kako ti je po volji... samo daj..

pa ja se zahebavam,mene je samo zanimalo da vidim tko ce mi nesto konkretno reci.Konkretno za promjenu!!

Mislim da je Gubic isto dobar izbor

Link to comment
Share on other sites

Molim bez skretanja teme i ismijavanja.Gdje i tko moze kvalitetno chipati 197-icu.Vidim da nitko nezna dati konkretan odgovor.

Oprosti, ali moram...

Ja ti garantiram 17 konja!

horses-gallop.jpg

:laugh:

Ostali su ti već sve rekli... 22 ks iz atmosferca, i to joÅ” tvornički ODLIČNO slo

Link to comment
Share on other sites

Na SKN-ovom home siteu imas pdf sa vrijednostima koje navode za clio 197 i tamo lijepo pise 20ks gaina u snazi.

Dal je to garantiran gain ili ne, ne bih znao. Koliko im se moze vjerovati isto tako ne bih znao.

Koliko ce to dobro odraditi u Gabreku takodjer ne znam, no ako su offical zastupnici za SKN u hrvatskoj, vjerujem

da to nisu dobili na halo. No isto tako ne vjeruem u remapiranje bez valjaka, zvuci mi kao posao na pola.

No opet nisam strucan niti kompetentan krizitrati neciji rad, samo dijelim svoja razmisljanja glede istog problema jer

razmisljam o mapiranju svoje 197iceu skoroj buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

vratim ti lovu...priznajmo onda ovako.nema u nas kvalitetnog chipera i bok.barem za taj auto.kao nema mapa tj nisu izasle.zasto?ocito treba ici u austriju jedino u rs tuning.tamo su valjda dobri.a i ja pitam gluposti

gdje se u austriji nalazi rs-tuning?????

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

po meni otici u rsr u slo i da ga tamo na valjcima izmapira...

Link to comment
Share on other sites

po meni otici u rsr u slo i da ga tamo na valjcima izmapira...

Kontakt? Cijena? Preporuke - zaŔto baŔ njima?

Link to comment
Share on other sites

Kontakt? Cijena? Preporuke - zaŔto baŔ njima?

Brnčičeva 13

1231 Ljubljana - Črnuče

SLOVENIA

Mislim da se gazda zove Matejas...

Ja sam cuo same pohvale za njih...

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Kontakt? Cijena? Preporuke - zaŔto baŔ njima?

RSR motorsport, Matja

Link to comment
Share on other sites

Mail poslan i slovencima i Gubicu pa cemo vidjeti odgovor

Link to comment
Share on other sites

Gubića treba izbjegavat, a zasto vec sam xx puta napisao i necu opet.

800e za cipanje gotovo serijskog Clia je totalna glupost pa makar to bilo i na valjcima.

Uskoro ce na moj auspuh i remap ECU. pa cu vam javiti rezulatate.

Link to comment
Share on other sites

Gubića treba izbjegavat, a zasto vec sam xx puta napisao i necu opet.

800e za cipanje gotovo serijskog Clia je totalna glupost pa makar to bilo i na valjcima.

Uskoro ce na moj auspuh i remap ECU. pa cu vam javiti rezulatate.

ako ti se neda pisat zasto onda mi posalji pm i gdje ces ti remapirat?

sorry ali ja nemam vremena citat cijeli forum pa neznam gdje si pisao o gubicu ;)

Link to comment
Share on other sites

ako ti se neda pisat zasto onda mi posalji pm i gdje ces ti remapirat?

sorry ali ja nemam vremena citat cijeli forum pa neznam gdje si pisao o gubicu ;)

Ti nemaŔ vremena čitat cijeli forum, a natuko si 4000 postova?

Topic počinjeÅ” teorijom da je dovoljan tuning ovjesa eibach pro kit, po čemu to zaključujeÅ”, jer ti je bilo ok na 1.2 16v cliu II? Da si probao Clia s nekim temeljito sređenim ovjesom mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglaÅ”avanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vaÅ”em web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa koriÅ”tenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponaÅ”anja.