Jump to content


Guest Ivica aka Pero

Recommended Posts

Guest Ivica aka Pero

Evo moje priče, ukratko. Zadnjih 9 mjeseci sam vozio Clia 197, primarno kao gradski auto, za na posao i sl. Super zadovoljan, auto zabavan, volio bih da manje troši i da je ovjes malo bolji, ali valjda su morali napravit kompromis radi mlakonja koje bi kukali da im je auto pretvrd. Taman sam se veselio novoj mapi da prestane ono cukanje ili kako li se već zove, nešto po kangoo-u. Četvrtak naveče, ja krenem na redovnu tjednu cugu ljubitelja jedinog auto sporta vrijednog spomena, koja se odr

Link to comment
Share on other sites

jeste megan nesto drugo,ali po meni kada vec dajes puno para dao bi jos malo pa uzeo megana rs.

koliko sam skontao potrosnja je slicna,a razlika izmedju ta dva auta je velika.inace clio je malo izgubio car malog jeftinog sportskog auta koji je jeftin za odrzavanje,malo trosi...

verujem da u odrzavanju nema velike razlike izmedju cs3 i megan rs.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da nisi probao voziti megane R26,pa misliš da se radi o samoj šperi,krenimo redom.

Motor - u meganu auto vuče već od 2000 pa sve do 6000,dok na cliu tek na 5500 se tek osjetiš snagu,u praksi megane clio ostavlja jako puno(turbo vs atmo)

Ovjes - megane puno udobniji i puno bolje le

Link to comment
Share on other sites

Meni se Megane blago rečeno ne sviđa, ALI da imam novaca da ga kupim i da mora biti Renault - definitivno Megane - očito da ti je Clio premekan - Megane je odličan auto :dobroje:

Meni najbitnija stvar radi koje bih uzeo Megane prije nego Clio:

Motor - u meganu auto vuče već od 2000 pa sve do 6000,dok na cliu tek na 5500 se tek osjetiš snagu
:hail:

Baš kako je Balev rekao:

Ako si bio zadovoljan sa Cliom onda uzmi Megane R26 i biti ces presretan!!
Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Guest Ivica aka Pero

2 twingara: Harise, eto i tebe tu. zar sam mogao sumnjati? :)

2 boko: osim goriva sa CS-om nisam imao nikakvih troškova jer nisam dogurao do 1. servisa (zapeo na 12k km)

2 alenp: zaboravio sam napomenuti da ja volim da auto klizi, pogotovo guzicom, a veseli me i vrtiti ga do 7500. Zadnjih 10 godina vozim turbake pa mi fali malo vrištanja. Sla

Link to comment
Share on other sites

Btw, ja sam svog CS-a preuzeo oko Božića prošle godine, dakle usred zime. Bio sam tako oduševlljen kako Conti drži po hladnom i mokrom da nisam ni razmišljao o zimskim gumama. Na proljeće sam otišao na 18" Bridgestone pa ne mogu komentirati Conti po toplom.

Meni Conti super radi i neznam sto drugima ne valja. Osim sto su rubovi mozda malo mekani.

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Vidim da nisi probao voziti megane R26,pa misliš da se radi o samoj šperi,krenimo redom.

Motor - u meganu auto vuče već od 2000 pa sve do 6000,dok na cliu tek na 5500 se tek osjetiš snagu,u praksi megane clio ostavlja jako puno(turbo vs atmo)

Ovjes - megane puno udobniji i puno bolje le

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivica aka Pero
Ovdje je sve jako lijepo objasnjeno i napisano i slazem se sa svime posto sam probao oba auta.

Istina nisam ih neznam koliko vozio, ali ono sto sam primjetio je da Clio 197 ostavlja dojam zabavnijeg auta za voznju.

Megane R26 je meni prefin auto, nekako ublazava svoje performanse...strasno je brz, znatno brzi od Clia 197, a kada ga se vozi ne ostavlja takav dojam...jednostavno po tome se vidi da je ozbiljniji auto.

Meni se kod R26 svidja Turbo jer sam i kod sebe navikao na Turbo i nekako se s njim uz manje truda moze biti brz. :bigl:

Upravo to, premda mi je to auto za po gradu, meni je jako va

Link to comment
Share on other sites

Jel clio razbijeni na prodaju?

Sr na OT :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jel bila mazda crvena i to karavan?????

Ako je onda je to bio jedan lik kod mene sa posla!! I zna on tako cesce pod "gasom" voziti.

Zao mi je clia, zbilja steta!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivica aka Pero
Jel bila mazda crvena i to karavan?????

Ako je onda je to bio jedan lik kod mene sa posla!! I zna on tako cesce pod "gasom" voziti.

Zao mi je clia, zbilja steta!!!!

Crvena je, ali mislim da nije bila karavan. 323F ili tako nekako.

Link to comment
Share on other sites

Da i ja nešto dodam.

Vozim MRS, 2004. godište i imao sam priliku probati CS3. Blago rečeno, poslije Megy, ostao sam razočaran i pokrenuo sam temu sa svojim utiscima...

Jedino mi je

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.