Jump to content


Guest Ivica aka Pero

Recommended Posts

Napisah "kako mi se činilo". ;)

Nisam ga dovoljno dugo vozio (razočarao sam se tačnije kako ne ide- poslije Megy) da bih mogao to 100% tvrditi, ali tako mi se činilo u toj kratkoj vo

Link to comment
Share on other sites

Odluka je pala. Clio se čeka pun kufer, R26 više nema, dakle Evo 10 RS :)

Fino bogami :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Odluka je pala. Clio se čeka pun kufer, R26 više nema, dakle Evo 10 RS :)

:laugh: Čitam postove prije i samo čekam kada ćeš reći da uzimaš nešto treće.... :laugh:

Odličan izbor, MENI osobno, ru

Link to comment
Share on other sites

ali bolji od prethodne 2 opcije. :dobroje:

I skuplji koliko?? Ti auti nisu za usporedu..

2Ivica aka Pero: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivica aka Pero
I skuplji koliko?? Ti auti nisu za usporedu..

2Ivica aka Pero: :dobroje:

Od R27 x2, od R26 x1,5. Evo je bio isporuka odmah. Da sam ga morao čekati kao R27, vjerovatno bi ostao na Cliu ili uzeo nešto treće, kao npr. Type R koji je bio dostupan u roku 10 dana.

BTW, kada sam gledao Type R u Rutingu neki dan, na kraju razgledavanja sam spomenuo djevojci koja me strpljivo dvorila, da je novi Civic Type R jako lijep, fora and stuff, ali ima jedan problem. Ona pita "Koji to?" Kad sam joj rekao da je Clio Sport bolji i br

Link to comment
Share on other sites

ja sam ljubitelj i poštovatelj japanske auto industrije, ali i Renault Sport zaslu
Link to comment
Share on other sites

aj pero ne sramoti se tu pred ljudima s tim poluproizvodima, nego dodi kocnice od hrdaviti sa sive i jest i pit nes prek brda ;P , nes vlajda cekal da padne snjeg opet da se moces s anti bang igrati ;P ko u dobra stara vremena...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivica aka Pero
:klap:

Sigurno znas Boca (Berakovica).. jednom mu ja rekao da sam ga vidio u nekom mercedesu, a on meni kaze.. stari ja se vozim samo u onome cemu u knjizici pise made in Japan :cool:

Naravno da ga znam

aj pero ne sramoti se tu pred ljudima s tim poluproizvodima, nego dodi kocnice od hrdaviti sa sive i jest i pit nes prek brda ;P , nes vlajda cekal da padne snjeg opet da se moces s anti bang igrati ;P ko u dobra stara vremena...

Probao sam prije tjedan dana i stigao do Blizneca 58 :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.