Jump to content

Clio Sport 197 Vs. Nova Honda Ctr


Guest

Recommended Posts

neznam jel ova tema već bila , ali ako neko može malo napisat o utiscima vožnje, malo o motorima , kako vuku... snaga je ista, a dali je u zbilji tako??...

imam dvojbu, makar je razlika u cijeni dosta, Clio F1 ili nova CTR...

Edited by Tweety
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    22

  • BALEV

    20

  • Xman

    18

  • Hrv

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

neznam jel ova tema već bila , ali ako neko može malo napisat o utiscima vožnje, malo o motorima , kako vuku... snaga je ista, a dali je u zbilji tako??...

imam dvojbu, makar je razlika u cijeni Clio F1 ili nova CTR...

CTR ako para nije u pitanju a i sugurno će biti lakše doći do djelova ako će se kasnije auto sređivati! moje osobno mišljenje!

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

Frend (TypeS sa HFC foruma) ima CTR novu i mogu reći samo jedno - J.A.D.N.O. - to više nije "to"....definitivno CS F1

Još bolje - Megane RS :dobroje: - isti cjenovni razred.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Frend (TypeS sa HFC foruma) ima CTR novu i mogu reći samo jedno - J.A.D.N.O. - to više nije "to"....definitivno CS F1

Još bolje - Megane RS :dobroje: - isti cjenovni razred.

Megane mi se ne sviđa , makar je fantastičan... rađe bi crveni CS F1 sa crnim felgama

Link to comment
Share on other sites

Frend (TypeS sa HFC foruma) ima CTR novu i mogu reći samo jedno - J.A.D.N.O. - to više nije "to"....definitivno CS F1

Još bolje - Megane RS :dobroje: - isti cjenovni razred.

ajde ne vuci za jezik, to što su ga clarkoson i ekipa popljuvali ne znači da je loš auto! ja obo

Link to comment
Share on other sites

da, čitao sam u EVU onu usporedbu i dosta su spljuvali auto...pa danas sve nove serije auta su sve zagušenije i mirnije... imam Imprezu WRX koja serijski nije isla s mjesta , a remapirana i sa otvorenim spuhom leti..

Edited by Tweety
Link to comment
Share on other sites

Znam da je renault forum ali moje mišljenje je novi CTR vozio sam clia i razocaranje...

CTR je bolji auto sigurno vozio sam staru verziju ali šta se tice motora isto je tak da CTR :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ajde ne vuci za jezik, to što su ga clarkoson i ekipa popljuvali ne znači da je loš auto! ja obo
Link to comment
Share on other sites

- "osjetio" plastiku u unutrašnjosti koja je na razini Golfa IV (na armaturi),

- središnju konzolu koja me užasno podsjeća na C4 koja mi izgleda bezvez

ovak ne bih kupio hondu jer je preskupa i ne svidja mi se vanjski izgled! nije ruzan, al mi je prefuturisticki!

a kaj se tice ovog gore kaj pises o unutrasnjosti, za mene to su bedastoce. pa ak je neki auto ruzan unutra i ima odvratnu sredisnju konzolu onda je to clio! jos onaj exception s crnom konzolom nekak i izgleda al u sportu stvarno nikak ne izgleda!

honda izgleda super unutra, bar meni, a ne jeftino ili nekvalitetno!

plastika u hondi mozda ne izgleda dobro ko na cliu, al sigurno i puno manje skripi jer kod mene skripi i sredisnja konzola a i vozacka vrata!

p.s. cuj ti njega: skucen prostor na zadnjoj klupi ! Pa nemas taximetar u autu da ti treba prostor na zadnjoj klupi! lol

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

ja sam imao hondo i kvaliteta u unutrašnjosti je 100 puta bolja od renaulta isto tak novi civic ima mjesta na stra

Link to comment
Share on other sites

Idemo pojednostavniti,uspoređuju se različite klase auta 197 i CTR,prvo razlika u cijeni od nemalih 10t€cca

Kao 2. usporedit CTR s nekim autom u njenoj klasi nema smisla,jedino sa autima niže klase.

Btw uspoređuje se performanse a ne prostor na zadnjoj klupi.

Edited by Rudy_
Link to comment
Share on other sites

Idemo pojednostavniti,uspoređuju se različite klase auta 197 i CTR,prvo razlika u cijeni od nemalih 10t€cca

Kao 2. usporedit CTR s nekim autom u njenoj klasi nema smisla,jedino sa autima ni

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao hondo i kvaliteta u unutrašnjosti je 100 puta bolja od renaulta isto tak novi civic ima mjesta na stra
Link to comment
Share on other sites

da CTR košta kao CS onda bi se dvoumio a ovako moj glas ide za CS ;)

ja sam imao hondo i kvaliteta u unutrašnjosti je 100 puta bolja od renaulta isto tak novi civic ima mjesta na stra

post-2379-1224354385_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

da CTR košta kao CS onda bi se dvoumio a ovako moj glas ide za CS ;)

Apsolutno, premda mi je ru

Link to comment
Share on other sites

Megane R26 se prodavao dok ih je bilo moguće naručiti za 185tkn + dodatna oprema(eventualno xenon dodati ostali sve imaš)

Je pri kraju prodaje ali prije ne....sigurno ne po toj cijeni..

2.stvar je kaj ivan sredi takav popust ali za normalne kupce nije bila ta cijena...

Link to comment
Share on other sites

vidim da je tema otišla u totalno krivom smjeru...ja nisam pitao o kvaliteti plastike, kolko ima mjesta u unutrašnjosti... nego me zanimalo usporedba Hondinih 200 konja sa CS 200 konja...kako jedan i drugi auto prebacuju tu snagu na podlogu, dali proklizavaju nosevi itd.....inače u Rutingu nova CTR sa xenonima košta 31800€, a Cs F1 sa xenonima i još nekim manjim sitnicama oko 25000€

Link to comment
Share on other sites

Megane RS i CTR novi i Clio 197,to su razliciti auti,al svaki ima prednosti i nedostatke. Sva tri automobila su vrlo brza i bolesno drze na nasim cestama,a malo koga vidim da ide u granice mogucnosti automobila,kolko je moguce izvuci iz pojedinog auta.Jer nakon 4-5 puta tankanja automobila takvih 60% njih pogleda na taj board kompjuter i vide kolka je potrošnja i odmah micu nogu s gasa,da nebi potrošnja prešla 11 litara.

Mene zanima,di vi vozite i po kakvim cestama s ovakvom kontrolom policije i slinih presretaca,da vam je bitna svaka stotinka u ubrzanju.

Više se divim ljudima koji imaju clio 1.6 16v i voze ga do krajnih granica i deru po zavojima šminkere i wanabee racere u CTR-ima.

Po meni bi bilo bolje,da gledate kako cete auto otplacivati,servisirati(jer nije ista cijena servisa honde ili renaulta),pa samim time da se obrati na potrošnju automobila,da izbjegnete kukanje nakon kupnje automobila(kako troši,cijena servisa ili slicno).

Tako da ako neko kupi ctr ili clio 197 ili megane rs(ovisi kolko je kome neki lijep),da nece pogriješiti s ni jedim modelom.

Link to comment
Share on other sites

Prednosti kod Clia 197 (običnog, još nije stigao R27) koje sam ja uočio u usporedbi sa CTR-om su:

1. puno manja cijena

2. lakše se izvuče maksimum

3. bolje kočnice

4. zbog kraćih brzina 197 puno

Link to comment
Share on other sites

nego me zanimalo usporedba Hondinih 200 konja sa CS 200 konja...kako jedan i drugi auto prebacuju tu snagu na podlogu, dali proklizavaju nosevi itd.....

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.