Jump to content


frenchkey

Recommended Posts

Definitvno novi auto a ako pogledamo ozbiljnije i reci cu svoje osobno misljenje i vidjenje laguna ni 2006 kad je bila nova nije bila auto bez mana i musica i opcenito dosta neuspjel auto sa podosta problema cak mogu reci jedan od losijih automobila u gami renault u zadnje vrijeme nek se ne naljute ponosni vlasnici,daleko od toga da je to los auto aili ipak za takvu klasu i cijenu trbala bi biti manje problematicna.

ispricavam se ako sam bio preiskren.

Zašto bi se netko ljutio. Činjenica je da su lagune II nešto poput XM-a svog doba. Kad sve radi, onda je zbilja fantazija vozit taj auto. Ali i činjenica je da su bile kvarljive, kao i XM. Jednostavno, ono čega nema ne mo

Link to comment
Share on other sites

Ja bi uzeo polovni auto. Izaci ces iz salona i izgubiti 2000 €, dok ces s tim sto si 2. vlasnik Lagune manje izgubiti. Redizajnirana Laguna nebi smjela imati musice kao prva serija.

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

zašto se ovde samo priča o tome koliko će auto izgubit na vrijednosti nakon x godina :nezna:

Link to comment
Share on other sites

zašto se ovde samo priča o tome koliko će auto izgubit na vrijednosti nakon x godina :nezna:

Zato što je očito nekima najva

Link to comment
Share on other sites

Novo,novo i samo novo....a rabljena laguna je pravi mačak u vreći!

Ja bi megija,bez razmišljanja!

Link to comment
Share on other sites

Rasprava o gubitku vrijednosti je apsolutna glupost-ulaganje u pokretninu je najgore ulaganje i kupnju auta ne treba gledati na taj način.

A to da će manje izgubiti na kupovini lagune nego na kupovini megana isto ne ku

Link to comment
Share on other sites

Laguna mi je jako privlačna, pa opet teško mi je to naručiti bez da vidim u

Link to comment
Share on other sites

super, do onda će i 1,6 biti 90.000 kn :hahahe:

Btw, konkretno radi se o ovoj laguni

Malo mi je sumnjivo ovo svjetlo za maglu prednje, kao i farovi s crnim obrubom???

Molim znalce, dali je to original ili aftermarket? Što bi upućivalo i na kakav sudarčić? Hm, hm?

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

super, do onda će i 1,6 biti 90.000 kn :hahahe:

Btw, konkretno radi se o ovoj laguni

Malo mi je sumnjivo ovo svjetlo za maglu prednje, kao i farovi s crnim obrubom???

Molim znalce, dali je to original ili aftermarket?

Link to comment
Share on other sites

ova laguna ti ima opreme, NE! nema apsolutno ništa i svakako bi rađe opremljenog meganea nego ovu lagunu! isto mi nije jasno koja je fora s kupovinom modela na zalasku, ali ko voli nek izvoli... ja bi rađe tra

Link to comment
Share on other sites

evo kod mene doma manje vise ista prica... kupuje se drugi auto... ali naravno sto god mislimo kupiti tj razmatramo svi odmah kako ces to prodati kako ovo kako ono... izgubit ces puno bla bla bla... pa covjece ne kupujemo auto da razmisljamo kako cemo ga prodati. nego razmisaljmo kako cemo se komfornije i ugodnije voziti...

Link to comment
Share on other sites

ova laguna ti ima opreme, NE! nema apsolutno ništa i svakako bi rađe opremljenog meganea nego ovu lagunu! isto mi nije jasno koja je fora s kupovinom modela na zalasku, ali ko voli nek izvoli... ja bi rađe tražio, da sam na tvom mjestu i odlučio sam se za meganea, nekog do godine dana starog, koji ima još garanciju...

p.s. ulaganje u pokretnine... pa da imam pola milje eura i ne znam gdje ih i u koju banku skloniti, sklonio bi ih u Mecu SL Gullwing ;)

U pravu si što se tiče opreme, dakle ovj moj eventualni uvoznik je "malko" muljao. Uostalom on će je uvesti, a ja nisam dužan kupiti.

Što se tiče kupovine modela na zalasku ima to svoje prednosti, provjeren, dotjeran model bez dječjih bolesti, više opreme nego na početku, povoljnija cijena.

Mene ne šajba to da vozim novi model i da se zamnom okreću prva dva tri mjeseca. Ali ako bi cijena bila u tisuću, dvije razlike onda da. Ovako za mene i moju obitelj trenutni sedan je taman

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

U pravu si što se tiče opreme, dakle ovj moj eventualni uvoznik je "malko" muljao. Uostalom on će je uvesti, a ja nisam du
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.