Jump to content

Clio V6 phII u HR!


Fredy

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fredy

    10

  • BALEV

    6

  • Hrci

    5

  • kiki777

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strašno sam ljubomoran al čestitke i sretan sam što umjesto njega nije došao neki GTI, R32, Audi S3 ili tak neš nego clio (kao

Link to comment
Share on other sites

S1600 ima 220ks

:tup: Naravno... kako se 1600 kubika u mojoj glavi pretvorilo u 160 konja to je vec ozbiljno pitanje... :laugh:

1.6 16V, 220 KS... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

mrcina :oo: svaka cast vlasniku. koji CAR.

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

u onom filmiću autonešto onaj novinar kaže da taj V6 nije niš brži od 182 zbog nekih 300-400 kg viška...

Mislim da si sporiji jedino ak taj auto neznas voziti,sto je na zalost cest slucaj.

Edited by vedran
Link to comment
Share on other sites

sta mu pise na tablama ???

ak si ga vidio znaš da je to taj jer je samo jedan takav u HR

auto čim vidiš znaš da nekaj tu nije uredu, nemre bit obični CS hehehe

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imaš tonu toga napisanog o tom autu ovdje na forumu i sve se zna o njemu jel se to meni čini il je spustio cjenu malo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ova kawa pored je samo unakazila sliku :)

Ja ga nebi.. To je sigurno toliko nadrkan auto, a tako malen.. Puknes gas i nema te...

Edited by ivana19
Link to comment
Share on other sites

Cijenu necu komentirati, ali sto se nije ovaj auto prestao proizvoditi 2006? Kako onda pise da je 2009. i da ima tek 12000km???

Link to comment
Share on other sites

Opis na auti.hr sam vidio pred neki dan

To neću komentirat, sve piše, sve je reko...

Pofarbana je škrga....jer?

DSCF5372.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cijenu necu komentirati, ali sto se nije ovaj auto prestao proizvoditi 2006? Kako onda pise da je 2009. i da ima tek 12000km???

Ovaj konkretan auto je proizveden 2003. godine,prvi puta registriran u Bundesrepublikdojčland 2006. godine,uve

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.