Jump to content

Clio V6 phII u HR!


Fredy

Recommended Posts

Guest kresimir
Svaka čast vlasniku ali mogao je odabrat ljepšu boju.

Pozdrav od brata vlasnika v6 clia odnedavno sam se regao na forumu Krešimir i stavio sam par fotki pored mojeg 1.5dci-a,vidim da svi pričaju puno o boji auto koja je ustvari rijetkost u ovom slučaju.Boja se nije mogla birati jer se auto više ne proizvodi ova se je čekala jako dugo skoro godinu dana i malo ih je u toj boji proizvedeno,premda uistinu mislim da ga nitko ne bi odbio bez obzira na boju koja u živo izgleda bitno drugačije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fredy

    10

  • BALEV

    6

  • Hrci

    5

  • kiki777

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

pitanje direkt u glavu cemu oni stupidni oglasi porše ferari i te fore

:fucka:

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vidio sam neki dan auto na cesti, stao kod mene na semaforu.

Unutra su sada školjke i ispuh je vračen na serijski. Bio je neki aftermarket gore ali ga je navodno vlasnik maknuo zbog povečane razine buke u autu.

Čovjek se vozi fino kulturno po cesti, svaka čast :)

Link to comment
Share on other sites

nezna vozit, na grobniku k....

a još je ta faza 2 puno bolja od prvog vrtirepa

Edited by redvitoxxx
Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se gepek :bigl:

Baš me zanima kakav je filing kad ti iza glave bruji v6...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest lord turbo

znan da ce sad po meni bit baceno i kamenjke i drva i teske rici al meni je ovo auto mocno samo radi izgleda i opceg dojma na cesti ovako prosiren i to,prvi put sam cua njegove performanse ovde i nista extra a za te pare se moze nac i puno brzih auta isto godiste,nemojte krivo svatit al ja san mislia da ima i vise konja i manje kila,ako sam tocne podatke procita 241 ks i 1400 kila nije nista impresivno,takva je cila gti klasa,golf 5 gti,astra opc,ford rs,audi s3,svi imaju toliko kila neki isto konja neki manje neki vise,al neznan znan da je vama ovo ikona auto al meni je puno napetiji stara 5 turbo i kad bi ti renaulta to je auto koje bi ja sebi trazia kad gledamo aute koji su ajmo rec ikona,ovaj v6 je mocno auto al po cijeni nemojte se ljutit al bi prije uzea r32,s3 ili opc imam isto konja ako ste vi tocno napisali ista ubrzanja oko 6 sekundi a za manje pare.

Link to comment
Share on other sites

a za te pare se moze nac i puno brzih auta isto godiste,nemojte krivo svatit al ja san mislia da ima i vise konja i manje kila,ako sam tocne podatke procita 241 ks i 1400 kila nije nista impresivno,takva je cila gti klasa,golf 5 gti,astra opc,ford rs,audi s3,svi imaju toliko kila neki isto konja neki manje neki vise,

al nije sve u tome , bitan je raspored tezine i pogon..

i da, auto je malo pretezak..

al bi prije uzea r32,s3 ili opc imam isto konja ako ste vi tocno napisali ista ubrzanja oko 6 sekundi a za manje pare.

ovak razmislja racer od semafora do semafora.. ako si taj onda to definitivno nije auto za tebe

al ako trazis vozacke performanse onda je clio puno bolji izbor

Edited by scuka
Link to comment
Share on other sites

covjece,,koje su teme se razvile u ovom topicu,ja sam ga vidio na staroj betonki dok je rulao iz Samobora,fakat hebena pojava na cesti bez obzira na performanse i bla bla bla...itd SVAKA CAST MAJSTORE NA AUTU,SRETNO TI BILO I SAMO POLAKO :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Guest lord turbo

kazen neznan puno o tom autu al mocna je stvar taj motor nazad,pogon je pretpostavljam samo nazad nije 4x4 ili sam u krivu? kolika je njima bila cijena kao novim? u svakom slucaju svaka cast vlasniku jer je dovea nesto sta nema jos niko a to zasluzuje pohvale.

Link to comment
Share on other sites

kazen neznan puno o tom autu al mocna je stvar taj motor nazad,pogon je pretpostavljam samo nazad nije 4x4 ili sam u krivu? kolika je njima bila cijena kao novim? u svakom slucaju svaka cast vlasniku jer je dovea nesto sta nema jos niko a to zasluzuje pohvale.

http://www.youtube.com/watch?v=gvJbcpkyipM

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.