Jump to content


leobobo

Recommended Posts

Ej ljudovi. Vrlo sam mlad na forumu (od subote se nadam i član kluba), i kak sam sad često na fofrumu i čitam i pratim i pišem, pao sam u depru za novim twingačem. Imam twingača iz 2004, 1.2. 16v, full oprema sve kaj mo

Link to comment
Share on other sites

Uzmeš si RS i to je to, evo par slika da te odvratim od twinga.

post-5414-1233309877_thumb.jpg post-5414-1233309866_thumb.jpg post-5414-1233309670_thumb.jpg post-5414-1233309891_thumb.jpg post-5414-1233309900_thumb.jpg post-5414-1233309909_thumb.jpg

post-5414-1233309924_thumb.jpg

Ako te ovo ne odvrati od kupovine onda :nezna: što hoće. ;)

Link to comment
Share on other sites

hehe... da da , twingo RS je super... imam ti i ja par slika da te odvratim :laugh:

očuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu togaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa crvenoga. :frown:

Link to comment
Share on other sites

Ej ljudovi. Vrlo sam mlad na forumu (od subote se nadam i član kluba), i kak sam sad često na fofrumu i čitam i pratim i pišem, pao sam u depru za novim twingačem. Imam twingača iz 2004, 1.2. 16v, full oprema sve kaj mo
Link to comment
Share on other sites

prodaj ovog i kupi :zubo:

pa znaš da razmišljam intenzivno o tome. ali ne znam kolko mogu opće dobit za svog a niti kolko da tra

Link to comment
Share on other sites

Evo...

1. Nemoj kupit novog twinga jer je stari legenda. ;)

2. Ak nije RS zgleda kak da ima ketače od pony biciklina. :laugh:

3. Brojač okretaja je na katastrofa mijestu, i isto tak mi izgleda. :roll:

4. Kočnice su takve da je pitanje ima li ih uopće. :oo:

5. Zadnja klizna klupa se dodatno plaća, a to je prvi imao twingo i zaštitni mu je znak. :ljut:

6. Te

Link to comment
Share on other sites

ja sam o tom autu cuo pozitivne stvari... a i nije bitno ako mi se nekaj svidja nitko mi drugi to nemre pokvariti... idem glavom kroz zid ako treba...

2leobobo: i ja bi crvenog...

Link to comment
Share on other sites

Jaaj meneee! Meni RS stize za dan dva pa ti javim misljenje... Vrazji Lagermax i njihovi transporti... :tup:

Link to comment
Share on other sites

ma znam. i imaš ti u svemu tome puno toga za pravo. ali kad se ja zapalim za nekaj to izvedem ma makar i bankrotiram poslje. a i da budem iskren posve. meni je moj sadašnji twingi fakat super i dobar i kvalitetan kaj se tiče motora i hardwera kak bi se reklo. Ali već se osijeća da je ono stariji. Već je počelo škripit sim, škripit tam i to me ponekad baš baci u depru.

IMHO samo je jedan twingo

Zanimljivo je to novo vozilo istog naziva ali ''nije'' twingo ;)

Twingo je legenda koja se ne zaboravlja!

Link to comment
Share on other sites

Evo...

1. Nemoj kupit novog twinga jer je stari legenda. ;)

2. Ak nije RS zgleda kak da ima ketače od pony biciklina. :laugh:

3. Brojač okretaja je na katastrofa mijestu, i isto tak mi izgleda. :roll:

4. Kočnice su takve da je pitanje ima li ih uopće. :oo:

5. Zadnja klizna klupa se dodatno plaća, a to je prvi imao twingo i zaštitni mu je znak. :ljut:

6. Te

Link to comment
Share on other sites

pozdrav leobobo... ako budes prodavao - obavezno se javi - uzimam, taman da je iljadu maraka ;)

btw - koji vlasnik i koliko km?

Edited by Zelig
Link to comment
Share on other sites

pozdrav leobobo... ako budes prodavao - obavezno se javi - uzimam, taman da je iljadu maraka ;)

btw - koji vlasnik i koliko km?

prvi vlasnik, ja. hehehe. ima 70t km. 40 000kn i tvoj je

Link to comment
Share on other sites

Evo...

1. Nemoj kupit novog twinga jer je stari legenda. ;)

Drito. :)

Imao sam priliku sjesti u novog Twinga, i sve 5... ali to nije Twingo, vec samo jos jedan (super) mali gradski auto. Sad si sve nekako gledam kako bi ubo dobro ocuvani primjerak iz '06 ovog ljeta, a poceo nekakav projektich na trenutnom Buljookom...

Link to comment
Share on other sites

sve pohvale twingu ali ja bi se radije jos malo protegnuo i uzeo clia.....estetski je koplje ako ne i dva iznad, snaga i drzanje bi trebali biti iznad twinga, radi se o klasi vecem automobilu.....

Link to comment
Share on other sites

Bjezi od Twinga II... ;) Stari Twingo je simpatican autic, a ovo je samohodna zalost.

Edited by Brucci
Link to comment
Share on other sites

prvi vlasnik, ja. hehehe. ima 70t km. 40 000kn i tvoj je

huh, malo cu teze zatvorit proracun, bojim se :headbang: ...

Link to comment
Share on other sites

Bjezi od Twinga II... ;) Stari Twingo je simpatican autic, a ovo je samohodna zalost.

he he. veli neko ko ima twinga II GT, lol. ti najbolje znaš jel ga voziš, al meni baš novi twingač nekak super izgleda.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.