Jump to content


leobobo

Recommended Posts

he he. veli neko ko ima twinga II GT, lol. ti najbolje znaš jel ga voziš, al meni baš novi twingač nekak super izgleda.

Kazem ti iz prve ruke. :) ako mozes zaokruziti financijsku konstrukciju, uzmi Clio, puno je ozbiljniji auto.

Link to comment
Share on other sites

Kazem ti iz prve ruke. :) ako mozes zaokruziti financijsku konstrukciju, uzmi Clio, puno je ozbiljniji auto.

Ovo je bio i moj dojam kad sam vozio twinga RS,u cliu je motor puno bolji,kočnice puno jače,ovjes isto bolji,interier je ozbiljniji,sicevi bolji,ma sve!!!

I najveća zamjerka twingu je preslab motor,jedino se osjeti da je ovjes iz druge klase(tj iz clia 182)

Ne znam koliko si love mislio potrošiti za novi auto?

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bio i moj dojam kad sam vozio twinga RS,u cliu je motor puno bolji,kočnice puno jače,ovjes isto bolji,interier je ozbiljniji,sicevi bolji,ma sve!!!

I najveća zamjerka twingu je preslab motor,jedino se osjeti da je ovjes iz druge klase(tj iz clia 182)

Ne znam koliko si love mislio potrošiti za novi auto?

a ne znam ni ja. zavisi kolko ću dobiti za svoga. mene isto moji frendovi nagovaraju na clio. a i vidio sam da i baotić sad ima neke akcije. :)

Link to comment
Share on other sites

Drito. :)

Imao sam priliku sjesti u novog Twinga, i sve 5... ali to nije Twingo, vec samo jos jedan (super) mali gradski auto. Sad si sve nekako gledam kako bi ubo dobro ocuvani primjerak iz '06 ovog ljeta, a poceo nekakav projektich na trenutnom Buljookom...

imao sam i starog (RIP),sad i novog,i novi mi je isto predobar,i dostojna je zamjena starom!!!

Link to comment
Share on other sites

je**te KOLKO NAS IMA!!!iz D.S!!he he he

vozio sam se u novom twingu i imam odličan dojam...imam staroga :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam Twingo II na prošlom ZG autoshowu. Mislim da se radilo o GT 1.6. Ispravite me ako griješim. A što da ka

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam Twingo II na prošlom ZG autoshowu. Mislim da se radilo o GT 1.6. Ispravite me ako griješim. A što da ka
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, mozda s mojim GT-om nesto nije u redu, ali motor je sve osim zivahnog. Do 5000 se jos nekako navrti, ali kasnije imam feeling da okretaje odradi samo zato sto mora. :) Ipak je to mali motor sa soft turbom, trebao bi se navrtavati kao blesav. Jucer sam htio iscupati volan iz auta koliko me doticni "odusevio" performansama. A o ovjesu da ne pricam. Twingo ide u zamjenu cim zatvorim financijsku konstrukciju.

Link to comment
Share on other sites

^^

ma baš čudno za 1.2 turbo motor - trebao bi vući od 0- pa do nekih 8.000 okretaja, da ima bar 150 ks u ubrzanje malo bolje od Clia197 i naravno da troši kao upaljač :roll:

Link to comment
Share on other sites

^^

ma baš čudno za 1.2 turbo motor - trebao bi vući od 0- pa do nekih 8.000 okretaja, da ima bar 150 ks u ubrzanje malo bolje od Clia197 i naravno da troši kao upaljač :roll:

dugoselci mogu vidjet mog kod suda u dugom selu skoro svaki dan ;)

Link to comment
Share on other sites

^^

ma baš čudno za 1.2 turbo motor - trebao bi vući od 0- pa do nekih 8.000 okretaja, da ima bar 150 ks u ubrzanje malo bolje od Clia197 i naravno da troši kao upaljač :roll:

Gle, navozio sam se automobila i automobila jer mi je to druga struka (auto novinar), i znam kako bi trebao ici auto s tim omjerom mase i snage. ;) Da ne pricam o zavrsnoj obradi...

Link to comment
Share on other sites

dugoselci mogu vidjet mog kod suda u dugom selu skoro svaki dan ;)

tamno zlatna neka boja???ili drugi neki??

Link to comment
Share on other sites

Jucer sam htio iscupati volan iz auta koliko me doticni "odusevio" performansama. A o ovjesu da ne pricam. Twingo ide u zamjenu cim zatvorim financijsku konstrukciju.

ova je dobra.. ;)

Link to comment
Share on other sites

tamno zlatna neka boja???ili drugi neki??

metalliic plava,ona narančasta je od nekog drugog,vidam ga i ja,ima naljepnicu neku notu il tak nes,nije to taj

edit: u ds-u su 3-4 twingaca 2: 2 metallic plava, moj je sa zadnjim slovima DS,jedan je s prednjim maglenkama ja mislim ili ima ono srebreno kod njih,jedan je taj narančasti a 4 je neki crni kojeg sam vidio par puta po cesti

Edited by gangxxxta
Link to comment
Share on other sites

metalliic plava,ona narančasta je od nekog drugog,vidam ga i ja,ima naljepnicu neku notu il tak nes,nije to taj

edit: u ds-u su 3-4 twingaca 2: 2 metallic plava, moj je sa zadnjim slovima DS,jedan je s prednjim maglenkama ja mislim ili ima ono srebreno kod njih,jedan je taj narančasti a 4 je neki crni kojeg sam vidio par puta po cesti

Edited by leobobo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ej ljudovi. Vrlo sam mlad na forumu (od subote se nadam i član kluba), i kak sam sad često na fofrumu i čitam i pratim i pišem, pao sam u depru za novim twingačem. Imam twingača iz 2004, 1.2. 16v, full oprema sve kaj mo
Link to comment
Share on other sites

Evo sad ti je na akciji GT za 70.000 kuna. Po meni odlicna cijena.

Definitivno odlična cjena s obziro da je koštao 99000 kad je izašao ili preko 100, nesječam se više, ali čuj kad si već kod GT-a zašto ne nategnuti za RS, e to je pravi twingo.

Twingo RS :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.