Jump to content

Problemi Sa Abs-om


industrial

Recommended Posts

Ali jos uvijek dobro pali jutros je bilo -10 pa je solidno dobro upalio disk plocice bi trebao mijenjat za nekih 2tkm pa mozda zbog toga se pali dok verglam

Link to comment
Share on other sites

provjeri kolicinu kocionog ulja, kad se plocice potrose, padne i kolicina ulja, ak je prenisko, pali lampicu rucne ja mislim... naravno uz serv...

Link to comment
Share on other sites

Ako pločice imaju senzor potrošenosti pale se navedene lampice ukoliko su pri kraju, isto tako kako je već gore navedeno ukoliko fali ulja iste lampice svijetle...ili ako ti kao i meni na tehničkom zaborave zatvoriti čep od kočione tekućine :lek:

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan glas za akumulator, okrene "krug" vise nego sto treba u biti i na tih pola sekunde ostanu svjetliti te dvije lampice. Promjeni akumulator i uzivaj, nece jos dugo kako god okrenes. Imam isti problem samo sa drugim modelom i u potrazi sam za novim akumulatorom. Ako ne vjerujes uzmi punjac i spoji ga i ostavi neka se puni, nakon toga upali auto pa ces vidjeti da nece svjetliti nista. Ili jednostavno spoji jos jedan akumulator paralelno da se uvjeris :D

Link to comment
Share on other sites

A nista probat cu da ga napunim pa cemo vidjet a neznam da li imaju senzor za istrosene plocice znam da su jos malo pa zamjena

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.