Jump to content

Clio Sport /autoglobal Oglasnik


-kc-

Recommended Posts

po meni ima malo premalo detalja...6500€ dat za stariju verziju tj ph1+premalo detalja+9 godina star auto...ja definitivno nebi kupovao,ali neznam to je samo moje misljenje,za tuningman-ov bi dao koliko god bi trazio

Edited by gangxxxta
Link to comment
Share on other sites

Cijena je ok jer bi vjerojatno ga dobio za 6k € kad se spusti, PHII ćeš teško naći ispod 7.5 -8k.

Sad je samo stvar da se vidi u kojem je stanju, servisi, oštećenja , itd...

Link to comment
Share on other sites

Razgovarao sam s čovjekom...

Veliki servis napravljen na 90tkm, pakne zadnje prije 5tkm a prednje prije 2tj+novi amortizeri...

Također čovjek bi pristao na zamjenu za mog twinga + neka nadoplata...

Link to comment
Share on other sites

Je ima netko iz Umaga ili bliže okolice da se susretao s ovim Sportom? :help:

PS: na šta treba najviše pazit kod kupnje ovakvog auta?

Edited by -kc-
Link to comment
Share on other sites

KOd ginekologa nek se malo ispipa ili nadi nekoga tko se malo bolje razumje u to nabolje u ovlasteni servis ja kontam samo sta treba gledat na Bemwejevima

Edited by Shogun
Link to comment
Share on other sites

Ja sam iz Umaga, vidam ga cesto i sasvim solidno izgleda... ali sad kad bolje gledam mi prednji kraj izgleda dosta "frisko" a netko me bio zvao za dijelove prednjeg trapa i predstavio mi se kao vlasnik crnog sporta iz umaga... no ima ih dva i znam gdje se taj razbijeni radio tako da ti lako doznam sutra radi li se o ovom primjerku. A mogu otic i pogledati auto pa ti javim u kakvom je stanju ;)

Link to comment
Share on other sites

Thanx tuningman...nešto je spominjao da je felgu shebo alii da je sve sredio pa bi moglo bit da je to taj.

Ako ti nije problem da se raspitaš pa mi javiš jer mi se ne vozi do Umaga bezveze. Ipak je to 500km (tamo i nazad). :respect:

Inaće naletio sam u Gorici na jednog za 5200Eur ali je bio sheban ovjes jer je vlasnik pukno rinzol ali navodno je "sve" slo

Edited by -kc-
Link to comment
Share on other sites

Inaće naletio sam u Gorici na jednog za 5200Eur ali je bio sheban ovjes jer je vlasnik pukno rinzol ali navodno je "sve" slo
Link to comment
Share on other sites

Ziher u rinzol pa puff..iskocio airbag :laugh:

frend pokupio bocno rinzol

bocni zracni jastuk

vozacki zatezac pojasa

straznji bocni zatezac pojasa

Link to comment
Share on other sites

da tu blizu prednjeg tocka su senzori za airbag,pa zbog toga se desava da se otvori airbag.

p.s.nije obavezno da je vozac vezan kako bi se airbag aktivirao.

Link to comment
Share on other sites

da tu blizu prednjeg tocka su senzori za airbag,pa zbog toga se desava da se otvori airbag.

p.s.nije obavezno da je vozac vezan kako bi se airbag aktivirao.

kakvi senzori blizu prednjeg točka??? rastavio sam cijelog, ali ih baš nisam primjetio :D

senzor je u kutijici oko pepeljare, a bočni senzori su u pragovima ;)

Link to comment
Share on other sites

Inaće naletio sam u Gorici na jednog za 5200Eur ali je bio sheban ovjes jer je vlasnik pukno rinzol ali navodno je "sve" slo
Link to comment
Share on other sites

Na ovom je bilo sje.: prednji most, vilice, poluosovina, amortizeri, karter, dvije felge, hladnjak, branik i ostali dijelovi prednjeg kraja sto se ovjesa tice. Cak je i mjenjac bio sje.

u hebote neko ga je fino sredio...mislim da cu ga zaobici u širokom luku

Link to comment
Share on other sites

u hebote neko ga je fino sredio...mislim da cu ga zaobici u širokom luku

Ja sam ga trebao uzeti prije par mjeseci. Cini se ok samo nek jos malo spusti cijenu. Na recimo 5000e. Nije uopce los auto kako to ovako zvuci.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga trebao uzeti prije par mjeseci. Cini se ok samo nek jos malo spusti cijenu. Na recimo 5000e. Nije uopce los auto kako to ovako zvuci.

Jel bar slo

Edited by -kc-
Link to comment
Share on other sites

Sjedi i vozi.. bar je tako bilo prije nekog vremena.

Link to comment
Share on other sites

kakvi senzori blizu prednjeg točka??? rastavio sam cijelog, ali ih baš nisam primjetio :D

senzor je u kutijici oko pepeljare, a bočni senzori su u pragovima ;)

ta kutijica kod pepeljare je centralna jedinica za airbag.dok su senzori postavljeni na pragu kako si i rekao,na to sam mislio blizu tocka prednjeg.

Link to comment
Share on other sites

ta kutijica kod pepeljare je centralna jedinica za airbag.dok su senzori postavljeni na pragu kako si i rekao,na to sam mislio blizu tocka prednjeg.

da... ali centralna jedinica sadr

Link to comment
Share on other sites

da meni su resetovali centralnu jedinicu,stavio drugi suvozacki airbag i to je to.

resetovanje mi je odradio jedan momak koji se bavi elektronikom auta kostalo me oko 60eu + suvozacki airbag 80eu.

sad sve zavisi koji je u ovom opalio....

p.s.kada opali airbag opale i zatezaci pojaseva pa racunaj i to.

Link to comment
Share on other sites

uglavnom ako vidiš da je auto ok... probaj mu spustit cifru... a te stvari mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.