Jump to content

Clio Sport /autoglobal Oglasnik


-kc-

Recommended Posts

Evo pogledao sam auto...

Ima sve račune i servisnu, svi servisi rađeni u ovlaštenom servisu uključujući i onaj na 90tkm.

Iznutra nije loš osim što fali suvozačev airbag, sicevi nisu poderani, armatura nije nigdje oštećena...

Sve 4 felge su izgrebane i sve 4 gume treba odmah mijenjati (ipak auto stoji više od 1 god.).

Dijelovi ovjesa koji su bili shebani (amortizeri,vilice,itd) su zamijenjeni ali rabljenim dijelovima a ne novima pa mi to baš i ne uljeva povjerenje.

Motor mi se čini dobar ali nisam ga mogao isprobat u vo

Link to comment
Share on other sites

ps: na njemu su felge 16". Sta nije serijski na njima 15ica?

172 phase1 je dolazio na OZ F1 15-icama...a phase2 je u početku dolazio na 15" a kasnije na 16" istog dizajna...

Link to comment
Share on other sites

Redom... ovaj iz Umaga je takoder preletio rinzol ali se auto kvalitetno slozio kod nekih mojih frendova koji takvim autima posvecuju dodatnu paznju. Zamjenio se most, vilica, amortizer... branik je krpan ali se stvarno nista ne vidi.

Bocni senzori za airbagove su smjesteni na pragovima, na pola duzine vratiju... ako se dobro sijecam...

I nesto mi je takoder u pamcenju u vezi 16" u dodatnoj opremi za Ph1 :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.