Jump to content

Clio Sport 3 Ph2


MAHNE

Recommended Posts

:) Danas sam išao do kioska po autoklub i skurio četvrtinu tanka - odabrao sam malo duži put :cool:

:rotfl::rotfl::rotfl:

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji auto koji za cijenu Clia 200 pruža to što on pruža. Potrošnja je na razini Twinga RS ili Clia GT, zna biti i manja, frend s Twingom izluđuje :) Da nam prijeko nije potreban auto s većim brojem vrata ne bi svoga ni prodavao, a možda neću ni ovako, svaki put kad ga provozam odustanem od bilo kakve transakcije :) Danas sam išao do kioska po autoklub i skurio četvrtinu tanka - odabrao sam malo duži put :cool:

Živa istina.

Isto danas išo po autoklub... četvrt tanka.

:rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji auto koji za cijenu Clia 200 pruža to što on pruža. Potrošnja je na razini Twinga RS ili Clia GT, zna biti i manja, frend s Twingom izluđuje :) Da nam prijeko nije potreban auto s većim brojem vrata ne bi svoga ni prodavao, a možda neću ni ovako, svaki put kad ga provozam odustanem od bilo kakve transakcije :) Danas sam išao do kioska po autoklub i skurio četvrtinu tanka - odabrao sam malo duži put :cool:

Živio meštre!kad je već kod potrošnje kupit ću si novog Twinga,jer sam s njim bio :cool:ide ko zmija,refleks otrovnice,a snaga...dobro barem mladog grizlia.Naspram velikog Žutog ne troši,uopće ne troši.Moj dragi prijatelj Tomtom kaže "Kad promijeniš ulje bit će OK",a ja mu vjerujem.Inače kako njegov troši kao da je složen u Škotskoj!Buditedobri i ne divljajte bit će benga i 15 Kuna.Svako dobro!NE prodaji,čuvaj i juri :hura:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od četvrtog mjeseca u ponudi Clio 200 Akrapovič, serijski dolazi sa spuljom. :bigl:

Svaka čast za Renault :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Od četvrtog mjeseca u ponudi Clio 200 Akrapovič, serijski dolazi sa spuljom. :bigl:

kolko cijena ide gore?

Link to comment
Share on other sites

Od četvrtog mjeseca u ponudi Clio 200 Akrapovič, serijski dolazi sa spuljom. :bigl:

Odličan potez.. čak nevjerujem :cool:

Link to comment
Share on other sites

Evo malo sam se raspitao....auto će biti Cup,RS monitor,automatska klima...bla bla bla....neslužbeno cijena će biti 1100 € veća za Akrapović verziju.

Link to comment
Share on other sites

Evo malo sam se raspitao....auto će biti Cup,RS monitor,automatska klima...bla bla bla....neslužbeno cijena će biti 1100 € veća za Akrapović verziju.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Pošteno!! Gotovo nikakva razlika..točnije samo uključena cijena auspuha..mislim da tu negdje košta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U novom Evu tracktest između Golf Gti 35 i Clia 200 Raider. Navodno je Golf 2 sek. brži na toj stazi, ali to ništa ne znači, zna se tko je daleko najbolji u klasi.

Link to comment
Share on other sites

Golf i Clio nisu ista klasa, bio bi red uparit Megane s Golfom. Valjda je ovo prilagođeni program za VW da ima šanse bit brži od nekog RS modela. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Golf i Clio nisu ista klasa, bio bi red uparit Megane s Golfom. Valjda je ovo prilagođeni program za VW da ima šanse bit brži od nekog RS modela. :nezna:

U Evu je Clio Rs na vrhu GTI-ja dakle i iznad svih jakih Golfova, Audija S3, Bmw 135, Focus Rs itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kockice na krovu trebaju ići u bijelo i crveno pa na euro s njim :D :D

Link to comment
Share on other sites

Clio sa svojim specijalnim izdanjima sustize Golf MKIII. Na kraju ce biti vise "specijalnih" edicija nego neetiketiranih modela.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.