Jump to content

Clio Sport 3 Ph2


MAHNE

Recommended Posts

Svidja mi se.Ove nove felge mi se bas i ne svidjaju ali cini mi se da ce "stare" biti i dalje u ponudi.

Negdje sam citao da je motor evoluiran,preciznije glava... jos sam citao da su skratili 1,2 i 3 brzinu.Ne znam,ispravite me.Uglavnom,sviđa mi se. ;)

Link to comment
Share on other sites

Prednji kraj uzas. Straznji tako tako.. nikako mi se ne sviđaju topovi van tj. bolje mi izgleda kad su odrezani.

Ova zelena boja: FUJ

Link to comment
Share on other sites

a-a... ne bu išlo :D

apsolutno bezveze po ovome što vidim, ona zelena boja valjda ima posebnu kategoriju kod kupovine... normalna, metalik, perla i ru

Link to comment
Share on other sites

karakteristike:

francusko 'racunanje' u PS ..

pa kod njih clio 197 ima 200 ps sada :D

Since 2000, the successive versions of Clio Renaultsport have led to it to become the best-selling hot hatch of its class, with worldwide sales totalling more than 70,000 cars.

Now, at the Geneva Motor Show, Renault unveils the latest version, Clio Renaultsport 200.

Featuring a new look for 2009, new equipment and a wide choice of personalisation, the Clio Renaultsport 200 will continue be the hot hatch by which others are judged.

The Clio Renaultsport’s naturally aspirated 2.0 litre engine with variable valve timing has been revised to provide an increase of 3hp and yet a reduction in CO2 and a boost to fuel economy. The first, second and third gear ratios have all been shortened.

The standard suspension settings for the Clio Renaultsport 200 have been revised to improve the ride comfort. The Cup chassis is now stiffer and now has a 7.5% quicker steering rack to provide an even faster turn-in.

New equipment is available, including the Renault Integrated TomTom, plus a new ‘Sound Pack’ option offering improved audio quality and greater connectivity.

Link to comment
Share on other sites

...dva koraka unatrag...dizajnom naravno. Povećanje snage zanemarivo, sad više neće imati 180-190 konja nego 183-193 konja mjereno.

Nova boja u

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce ipak u zivo izgledati puuuno bolje.Felge mozes birati koje hoces.Auspusi van se i meni ne sviđaju.Zeleni je CUP verzija (crna lajsna na vratima).

Link to comment
Share on other sites

...dva koraka unatrag...dizajnom naravno. Povećanje snage zanemarivo, sad više neće imati 180-190 konja nego 183-193 konja mjereno.

Nova boja u

Link to comment
Share on other sites

Mmmmh? Prednji kraj??? Bah bilo im je dosadno,stari je ljepsi(bar meni)

Link to comment
Share on other sites

gano je sveeeeeee... bljak :aua:

mozda ovi auspusi lice na nesto ostalo jeeeee :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

ima li kakva nova slika unutrašnjosti??

prednji kraj nije uopće sexy i agresivan kao kod sadašnje 197-ice....a što se zelene boje tiće..hmmm valjda ciljaju na šiptare LOL :D

Link to comment
Share on other sites

Ova zelena boja: FUJ

Nekako mi se cini da su inspiraciju za boju dobili na ovom autiću. :bigl:

51_1454.jpg

Inace, u

Link to comment
Share on other sites

Meni je tak,tak,još jedan redizajn koji je korak u nazad,od naprijed zgleda ko kolačic,curama će se svidjeti.

Sad mi krivo što sam ofarbao difuzor u crnu matt,ovak crno gloss fakat dobro izgleda!

Razlika u snazi zanemariva...

Link to comment
Share on other sites

Korak unazad po pitanju dizajna IMO.

VIše mi se sviđao prvi 197

Link to comment
Share on other sites

Meni se full sviđa :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da ova sjedala imaju malo bolju tkaninu. Sviđaju mi se nove čuke :)

ph22.jpg

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Vidim da lagano pada u vodu teorija o difuzoru i koso otkidanim spuljama :fucka:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.