Jump to content

Clio R27 Vs Civic Type R


Magla

Recommended Posts

po knjigama honda ide 234 kmh... tako da nema te koja ce vidjeti 250 kmh

:)

mada ovdje na forumu sam chitao da su neki sa cliom ishli 250 :laugh:

Link to comment
Share on other sites

E nekako ti ne vjerujem u tih 250 na sat, 200 ks atmosferac i da ide 250+, nema teorije mislim ja na meganu jedva dolazim do 250+

Imaš na You Tubeu snimaka koliko hočeš,zato sam na početku i postavio to pitanje,da li Honda ima više KS nego što je deklarirano! Nije turbak znači ne mo

Link to comment
Share on other sites

CTR ima više konja nego što je deklarirano, oko 230 na radilici šta mi je ekipa govorila, pri testiranjima na dynu. Clio ima prema istim takvim mjerenjima 180-190 na radilici, u stock izvedbi oboje naravno.

Link to comment
Share on other sites

CTR ima više konja nego što je deklarirano, oko 230 na radilici šta mi je ekipa govorila, pri testiranjima na dynu. Clio ima prema istim takvim mjerenjima 180-190 na radilici, u stock izvedbi oboje naravno.

čisto sumnjam da ima 230ks na radilici... to bi značilo da ima oko 200 na točkovima... a onda bi to značilo da bi sa takvom snagom preskakao sve...

Link to comment
Share on other sites

CTR ima više konja nego što je deklarirano, oko 230 na radilici šta mi je ekipa govorila, pri testiranjima na dynu. Clio ima prema istim takvim mjerenjima 180-190 na radilici, u stock izvedbi oboje naravno.

nije bas 230,ali i ja sam cuo da jos niti jednom koji je bio na valjcima nisu izmjerili 200 ks...210 minimalno,nekima i 220 ks...

Edited by markodci
Link to comment
Share on other sites

nije bas 230,ali i ja sam cuo da jos niti jednom koji je bio na valjcima nisu izmjerili 200 ks...210 minimalno,nekima i 220 ks...

ja sam čuo da nemaju niti 200...........dajte argumente i činjenice a ne babske priče

čujete jedino ono što

Link to comment
Share on other sites

ja sam čuo da nemaju niti 200...........dajte argumente i činjenice a ne babske priče

čujete jedino ono što

Link to comment
Share on other sites

Make: 00' Integra Type-R Engine: B18C5 11.5:1 CR

Modifications: K&N Intake Filter, DC 4-1 Header, Comptech Axle Back Exhaust, PURE Stage V Cylinder Head / Intake Mainifold / TB, Hondata P28 -PURE TUNED

dyno_itr_b18c.jpg

8300 i kao sto vidis snaga kasnije pada.

Link to comment
Share on other sites

neznam cudno mi je da integra sa svim tim ima samo 150 ks...bilo bi logicno da su to kw,ali gore pise HP ne znam :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Prijatelj mi ima typeR-a koji je jedan od najurednijih u hr i samo oni koji nisu ili se nisu vozili u njemu mogu prodavat priče da taj motor serijski ima preko 200ks ;)

post-660-1237041182_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

neznam cudno mi je da integra sa svim tim ima samo 150 ks...bilo bi logicno da su to kw,ali gore pise HP ne znam :nezna:

Snaga je na kotačimaa ne na radilici, nisu vađeni motori van pa mjereni...

Prijatelj mi ima typeR-a koji je jedan od najurednijih u hr i samo oni koji nisu ili se nisu vozili u njemu mogu prodavat priče da taj motor serijski ima preko 200ks ;)

Ivane, mislim da taj auto ne ide kako bi treba ići zbog velikih i teških felgi...

Link to comment
Share on other sites

Prijatelj mi ima typeR-a koji je jedan od najurednijih u hr i samo oni koji nisu ili se nisu vozili u njemu mogu prodavat priče da taj motor serijski ima preko 200ks ;)

post-660-1237041182_thumb.jpg

Bas si pravog izabrao! :D Sa tim 18 colnim šlapama sa mjesta neide. Koliko je znam ovdje je riječ o najnovijoj generaciji CTRa.

Link to comment
Share on other sites

aha, sad odjednom felge imaju utjecaja, a u drugom topicu nemaju. proljev ću dobit.... :40:

Link to comment
Share on other sites

Bas si pravog izabrao! :D Sa tim 18 colnim šlapama sa mjesta neide. Koliko je znam ovdje je riječ o najnovijoj generaciji CTRa.

Malo se umjesala rasprava o deklariranoj snazi.

Link to comment
Share on other sites

aha, sad odjednom felge imaju utjecaja, a u drugom topicu nemaju. proljev ću dobit.... :40:

Za prijenos snage na podlogu, felge i gume, njihova dimenzija i te

Link to comment
Share on other sites

Za prijenos snage na podlogu, felge i gume, njihova dimenzija i te�ina, uvijek imaju utjecaja, neznam o kojem topicu govori�, ali tko tvrdi suprotno nema pojma a autima i ponajprije fizici! :)
Ima utjecaj, al nikako u tolkoj mjeri da auto sa 200ks neide smjesta jer ima 18cola felge... tim prije ako je dimenzija gume na 17 bila 225/45 a sa 18 225/40... A moze bit slucaj da je i laksa .... ja na svojem dost slabijem autu nisam primjetio nikakvu razliku izmedju 17/18, a kamoli na nekom sa 200+ konja
Link to comment
Share on other sites

po knjigama honda ide 234 kmh... tako da nema te koja ce vidjeti 250 kmh

:)

mada ovdje na forumu sam chitao da su neki sa cliom ishli 250 :laugh:

samo se ti sprdaj :hey:

Link to comment
Share on other sites

Bas si pravog izabrao! :D Sa tim 18 colnim �lapama sa mjesta neide. Koliko je znam ovdje je rije� o najnovijoj generaciji CTRa.

Ta honda sa slike je brza od nove generacije honde kazu neki ljudi

Link to comment
Share on other sites

samo se ti sprdaj :hey:

Ja sam sa Corsom 1.2 Ecotec 75 ks isao 200, po Garminu 196, iz Ri za Zg i bitno za naglasit, niz brdo... Brze bi mogla ic jedino da sam je bacio iz aviona :-) Uglavnom, poanta je, zasto 197 nebi mogao ici 250, ako je naravno niz brdo na autoputu???

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa Corsom 1.2 Ecotec 75 ks isao 200, po Garminu 196, iz Ri za Zg i bitno za naglasit, niz brdo... Brze bi mogla ic jedino da sam je bacio iz aviona :-) Uglavnom, poanta je, zasto 197 nebi mogao ici 250, ako je naravno niz brdo na autoputu???

naravno moja cifra je po cajgeru.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.