Jump to content

Clio R27 Vs Civic Type R


Magla

Recommended Posts

hoces rec da si se s cliom vozio 250 ?

da, zakaj? tj. 248 po cajgeru. imas u topicu o mom autu.

naravno u igri je velika nizbrdica ;)

p.s. getriba s produzenom 5. i 6. brzinom

Link to comment
Share on other sites

daj sliku !

cuj pametnog, daj sliku. samo sam slikao da bi se ti pametan nasao i trazio me sliku. bravo genijalac

Link to comment
Share on other sites

cuj pametnog, daj sliku. samo sam slikao da bi se ti pametan nasao i trazio me sliku. bravo genijalac

a ti si neki frajer a ??

ja sam se isto tak vozio 320 s cliom..

Link to comment
Share on other sites

a ti si neki frajer a ??

ja sam se isto tak vozio 320 s cliom..

super, svaka ti cast. drago mi je zbog tebe.

Link to comment
Share on other sites

da, zakaj? tj. 248 po cajgeru. imas u topicu o mom autu.

>scuka: obrati malo pozornost na boldano :tup:;)

Link to comment
Share on other sites

>scuka: obrati malo pozornost na boldano :tup:;)

ma neda mi se opet nekom objasnjavat. auto laze nekih 12 -13 kmh na toj brzini, a deklarirani top speed s nasim getribama je 223km/h, sto zanci da sam na toj nizbrdici navukao nekih 12 km/h. a ak je to nemoguce, onda ja lazem, i trudim se bit frajer ;)

Link to comment
Share on other sites

>scuka: obrati malo pozornost na boldano :tup:;)

Ajmo rec da je greska koliko, 10-15km/h???

Pa mislim da bi 197ica i mogla do kojih 240-250km/h, samo da je stavit 205/45 R17...

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Prijatelj mi ima typeR-a koji je jedan od najurednijih u hr i samo oni koji nisu ili se nisu vozili u njemu mogu prodavat priče da taj motor serijski ima preko 200ks ;)

post-660-1237041182_thumb.jpg

Jucer sam se stao s ovom Hondom, ima prepravljen usis tj. AEM gljivakis i olaksan zamasnjak, bolji kumplug, ovo je btw auto od naseg kolege STI-a...koji je prodan u ST.

Nekad davno je imao speru....

Uglavnom na nekih 600m R27 ga ubije oko 2 duzine??? Mislio i ja da je on brzi ali jbg nije... uglavnom su mu brzine krace od CS-ovih...

Probamo ponovno za koji dan....

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom na nekih 600m R27 ga ubije oko 2 duzine??? Mislio i ja da je on brzi ali jbg nije... uglavnom su mu brzine krace od CS-ovih...

Probamo ponovno za koji dan....

To beštijo... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Radi se o ovom autu.

Po cijeni zaključujem da mu se ne žuri baš s prodajom... :oo:

Link to comment
Share on other sites

Jucer sam se stao s ovom Hondom, ima prepravljen usis tj. AEM gljivakis i olaksan zamasnjak, bolji kumplug, ovo je btw auto od naseg kolege STI-a...koji je prodan u ST.

Nekad davno je imao speru....

Uglavnom na nekih 600m R27 ga ubije oko 2 duzine??? Mislio i ja da je on brzi ali jbg nije... uglavnom su mu brzine krace od CS-ovih...

Probamo ponovno za koji dan....

ma to je od kale typ-r :bigl: uredan auto skroz

Link to comment
Share on other sites

ma to je od kale typ-r :bigl: uredan auto skroz

Da to je Kalin Type R kojemu je prvi vlasnik bio nas clan STI!!! Auto ima jos i Tein ovjes i 18" Magnezijske felge...na tom autu sve je bilo podredjeno performansama...

Probacemo se mi jos ali isto nevirujen da je CS brzi od njega!!!

U svakom slucaju Renault protiv zakletih neprijatelja HONDE vodi sa 1:0

Link to comment
Share on other sites

Da to je Kalin Type R kojemu je prvi vlasnik bio nas clan STI!!! Auto ima jos i Tein ovjes i 18" Magnezijske felge...na tom autu sve je bilo podredjeno performansama...

Probacemo se mi jos ali isto nevirujen da je CS brzi od njega!!!

U svakom slucaju Renault protiv zakletih neprijatelja HONDE vodi sa 1:0

Kalin auto ima prevelike, široke i teške felge...a to je ipak Honda, tu masa igra veliku ulogu. Tako da bi to tribalo ići bolje da je na 17-icama nekim...

....isto tako Maminja, auto ti sad nenormalno ide, razgrće...neman pojma šta si radia ali to nije isti auto. Vozia si me prije, vozia san ga ja, vozia si me nekidan...to je drugi auto.

Link to comment
Share on other sites

Kalin auto ima prevelike, široke i teške felge...a to je ipak Honda, tu masa igra veliku ulogu. Tako da bi to tribalo ići bolje da je na 17-icama nekim...

....isto tako Maminja, auto ti sad nenormalno ide, razgrće...neman pojma šta si radia ali to nije isti auto. Vozia si me prije, vozia san ga ja, vozia si me nekidan...to je drugi auto.

Da mu slučajno nisu očistili leptir gasa ? Pa nakon toga leti :bigl: . A hebemu jedino moj nakon servisa isto ide ;)

Link to comment
Share on other sites

Da mu slučajno nisu očistili leptir gasa ? Pa nakon toga leti :bigl: . A hebemu jedino moj nakon servisa isto ide ;)

I sad kad jos stavim ultra lake felge ;)

ti mozda nepoznas moj auto, ali ja vjeruj mi poznam itetkako svoj i ako kazem da ide bolje onda ide... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jel se to netko pozdravlja sa garancijom? :D

Link to comment
Share on other sites

Maminja samo ga deri... :hey:

ma ide cs3 jebeno, maminjin je stvarno odlican skrece jebeno-ono sto sam ja vozio dolje u splitu me se dojmilo, zakon autic... samo ga derii... na grobnik... odmah...

Link to comment
Share on other sites

Jel se to netko pozdravlja sa garancijom? :D

A zbog cega-felgi mozda??

Link to comment
Share on other sites

A zbog cega-felgi mozda??

Ma kakva garancija, vozi i ne brini se puno...ako je neka greska na autu onda prijavis ali ako si potrosia plocice i oces mukte druge onda NEMA GARANCIJE!!!!

E da, za neupucene sam zapeo s aupuhom po podu pa mi sada bolje ide :lool: :lool: :lool::doh:

Link to comment
Share on other sites

Maminja samo ga deri... :hey:

ma ide cs3 jebeno, maminjin je stvarno odlican skrece jebeno-ono sto sam ja vozio dolje u splitu me se dojmilo, zakon autic... samo ga derii... na grobnik... odmah...

Jbg kad nisam sminker ko ti da slajfam na plinu s bijelim felgicama...!!! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ponovo se ispričavam na nužnom OT-u, ali opet vidim kuda ovo vodi pa moran nešto napisati! Ako imate što za reči može meni na PM!

Nedavno je Zrmi dobio 7 dana bana zbog rasprava nevezanih za temu topica. Ipak, često u te rasprave upada (valjda ne zna drugačije) jer ga pojednici zafrkavaju i provociraju zbog njegovih izjava. Idući ban koji ga čeka je 15 dana, ali ako ga dobije dobit će ga i oni koji sudjeluju s njim u OT-u!

Skoncentrirajte se na temu topica. Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vozio jednog CTR iste generacije kao i ovaj kojeg je Maminja skinuo ali sam uvjeren da bi okinuo muski R27. Te Civice treba batinati svaki dan, a ne djuskat se s njima po gradu, pa da vidis kako idu. Meni je skroz sjeo taj Civic. Ne interijer, ne eksterijer nego kako se vozi. Nisam pobornik NA vrtilica ali ovaj me se doista dojmio. Sve sto je imao je bila spuljica i skucan u pod ali onako kako nijedan Renault ne moze biti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.