Jump to content

2009 FORMULA 1 ING AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)


ZD1400RT

Recommended Posts

dečki honda ...glupost... honda ide hebački

ustvari mi je baš drago za tu ekipu i nadam se da su konačno došli na svoje

konkurencija je veća, bit će jako zanimljivo samo da se ovi velki igrači srede, bit će ludilo

:hey:

Edited by tomo28
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ip

    17

  • ZD1400RT

    12

  • Blue_Fatal1ty

    11

  • Ruske

    10

Top Posters In This Topic

kubica hijaaooo... imao je 4 kruga da ga normalno prestigne i na kraju su se zahebali obojca...katastrofa :D hehe ali drago mi je zbog Trullija...iz boxa krenuo legenda :D woohoo Toyoootaaa :D lol

Link to comment
Share on other sites

Capture_3.jpg

Svaka čast Brawn GP-u. Drago mi je da su se veterani vratili na podij i da nakon dugo vremena imaju dobre uvjete i dobre bolide.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je za Buttona i Barrichela i Trulija također. Ne sviđa mi se što smo sporiji od Mc Larena, to nikako, ali moram priznat iako ga ne volim da je i Hamilton napravio odličan posao. O Piqueta se drugo nija moglo niti očekivat a mislim da bi mu se u najboljem slučaju desila stvar kao i Rosbergu.

Nije mi samo jasno kako svi okrivljuju mladog Vettela za sudar sa Kubicom. Po meni je to čista greška poljaka koji ga je previše zatvorio u zavoju. Svi se ponašaju kao da je Vettel trebao propustiti Kubicu jer je bio sporiji i u nepovoljnijoj situaciji. Prošle godine bi Hamiltona još i kaznili da je napravio isto što i Kubica!!!

Link to comment
Share on other sites

dečki honda ...glupost... honda ide hebački

ustvari mi je baš drago za tu ekipu i nadam se da su konačno došli na svoje

konkurencija je veća, bit će jako zanimljivo samo da se ovi velki igrači srede, bit će ludilo

:hey:

Kakva Honda to je Brawn GP sa mercedesovim motorom, to kaj je to prije bila Honda i kaj su je japaneri zahebali sada neka pate jer je to sada Brawn GP.

Link to comment
Share on other sites

Kakva Honda to je Brawn GP sa mercedesovim motorom, to kaj je to prije bila Honda i kaj su je japaneri zahebali sada neka pate jer je to sada Brawn GP.

:hail:

Link to comment
Share on other sites

Truli kažnjen. Hamilton treći. Trulli se u jednom trenutku izvrtio pod safety carom i izletio na travu, Hamilton ga je pretekao a kad se vratio na stazu on je pretekao Hamiltona, a nije smio. Kažnjen je sa 25 sekundi i tako završio utrku izvan bodova.

Vettel je kaznjen sa +10 pozicija na startu slijedece utrke zbog sudara sa Kubicom. Red Bull je kaznjen sa 50.000 dolara jer su Vettelu rekli da nastavi voziti na tri kotaca.

Link to comment
Share on other sites

Očigledno je da ovaj zadnji difuzor - spojler i činjenica da je Brown radio na bolidu duže od sviju trenutno predstavlja nepremostivu prepreku za ostale da ih prestignu.

Dokaz da je u F1 vozač samo netko tko vozi a bolidi čine razliku, IMO.

Inače bila mi je jako zanimljiva utrka, KERS se niji pokazao-dokazao, ali slickovi su majka :)

Junior opet nije završio, nije ni važno više zbog čega - mora ima brdo love da ostane u timu IMO.

Jedva čekam slijedeću trku i rasplet situacije oko zadnjeg difuzora

Team spirit!!!

Link to comment
Share on other sites

Kakva Honda to je Brawn GP sa mercedesovim motorom, to kaj je to prije bila Honda i kaj su je japaneri zahebali sada neka pate jer je to sada Brawn GP.

Honda je to majstore...Honda je razvila taj bolid i Honda jos uvijek daje dio novaca u tu momcad,samo je motor Mercedesov,sve ostalo na bolidu je Honda sa Brawn GP potpisom....

Link to comment
Share on other sites

Samo kaj je dobro kaj imaju Mercedesov motor,da je Hondin vjerovatno nebi zavrsili utrku,nego negdje sa strane u oblaku dima :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Honda je to majstore...Honda je razvila taj bolid i Honda jos uvijek daje dio novaca u tu momcad,samo je motor Mercedesov,sve ostalo na bolidu je Honda sa Brawn GP potpisom....

:lool::lool: Vječiti optimisti...

Link to comment
Share on other sites

Nije to Honda, to je Ross Brawn. Honda je ono sto smo gledali zadnjih sezona, odnosno nismo gledali jer su stalno bili iza. To je ona momcad koja je bilo toliko losa da ju nitko nije htio sponzorirati pa su izmislili besmisleno glupu My Earth Dream kampanju. Ovo sada su 2 godine rada Ross Brawna, rada u koji je covjek bio toliko siguran da je otkupio momcad.

Honda je u momcad, koje se u jako nezgodnom trenutku potpuno odrekla, ulozila samo dijelic novca koji bi inace morali platiti FIA-i (ili FOM-u) u obliku penala za prekid ugovora koji su potpisali. Bernie im je uplatio dio televizijskih prava unaprijed i zato danas voze.

Link to comment
Share on other sites

Nakon kazne Truliju od 25 sekundi radi pretjecanja pod SC-om evo novog poretka utrke u Melburnu:

Capture_4.jpg

Vettel kažnjen za iduću utrku sa 10+ pozicija jer je nakon sudara sa Kubicom nastavio voziti sa oštećenim bolidom, a trebao je stati sa strane.

Sad još neka kazne ove sa difuzorima i Hamilton prvi, a Alonso drugi. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Zadrti gore sam ti vec napisao:

1. Vettel je kaznjen sa +10 pozicija na startu slijedece utrke zbog sudara sa Kubicom.

2. Red Bull je kaznjen sa 50.000 dolara jer su Vettelu rekli da nastavi voziti na tri kotaca.

Link to comment
Share on other sites

Zadrti gore sam ti vec napisao:

1. Vettel je kaznjen sa +10 pozicija na startu slijedece utrke zbog sudara sa Kubicom.

2. Red Bull je kaznjen sa 50.000 dolara jer su Vettelu rekli da nastavi voziti na tri kotaca.

Pipi prijatelju zboriš točno. :) Nisam pozorno pratio. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nisam primjetio onu situaciju koju je Ruske spominjao ranije. Kvalifikacije sam uglavnom prespavao, ali sam na utrci pokusao dokuciti o cemu je rijec, no nisam to uocio. 5. - 6. - 7. i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ja došo doma kasno i reko ostat ću budan do trke. I zaspo nakon prva 3 kruga.

To mjenjanje pravila je bjedno, dobro je reko Jergović, ko da svake godine pred Ligu Prvaka mjenjaju pravila, onda isto ta razlika između momčadi sa parama i bez...pa ovi imaju KERS, ovi ga razvijaju, a neki valjda su samo čuli za to.

To je totalno smiješno. Ko da Realu i Barceloni jave nova pravila pa oni tako treniraju a ostale momčadi to uče "na živo". I onda spomenu kao da je pod normalno da nakon 4-5 utrka će se svi poravnat.

Pa ja koji osobno površno pratim F1 već 15 godina, 4-5 utrka nekom mogu dosta poremetit planove za naslov. Pogledajmo recimo kolika je bodovna razlika između prva 3 u zadnji par godina. Nekoliko bodova. Tih nekoliko bodova se u 4-5 utrka sigurno može skupit. Pa bi onda rekao da to nisu "samo 4-5" utrka koliko će proć da se sve momčadi usklade 100%.

Al dobro jasno je da F1 nije nikad bio sport ko zna vozit nego sport ko može skupit više para, pa eto čestitke onima koji su svoju financijsku konstrukciju sredili najprije, možda da u F1 uvedu kategoriju pored vozača i konstruktora, i menadžer godine? Kontam to bi bila najbitnija nagrada.

Bolidi sa estetskog stajališta izgledaju smiješno. One skije naprijed ok - imaju funkciju, ali nemogu se otet dojmu da to je namjerno onako napravljeno radi sudara i kontakta.

Sad će startovi bit "uzbudljivi" jer će svaki put neko nekom otegnut spojler. Ma strava.

Gledo sam, podsjećaju me bolidi cijelo vrijeme na nešto a nisam mogo se sjetit šta. Sad kad sam se probudio, sjetio sam se na šta.

http://www.sharksafaris.com/images/malpelo...lo_hammer_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest sickfuck

jel zna mozda neko di bi se mogla snimka pogledat ili skinut s neta??

doso sam doma sat vremena prije utrke i uspio sam zaspat :S

Link to comment
Share on other sites

ma meni nije jasna ta FIA , kako moze dobit kaznu netko ko se muci s kocenjem i sugavim gumama i drzi unutarnju liniju.

po meni je glup kubica , jer siluje bezveze a imao bi ga na slijedecem zavoju, i kod tog sudara ako je netko kriv je usijana glava kubice.

zaravo,po meni nitko nije kriv, borba za pozicije , i desilo se. po tome bi na pocetku utrke trebalo dobit pol njih kazne, kod sudara na prvom zavoju

imate program , pirjavite se i gledate sve sto je bilo na hrt1 2, rtl i novoj od 11. mjeseca pa do danas, ukljucujuci i live prijenos. zatrazis probnu lozinku , dobijes ju i gledas. jedini zahtjev je da imas download od minimalno 2,5mB/Sek

www.saan.tv

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

Zadrti gore sam ti vec napisao:

1. Vettel je kaznjen sa +10 pozicija na startu slijedece utrke zbog sudara sa Kubicom.

2. Red Bull je kaznjen sa 50.000 dolara jer su Vettelu rekli da nastavi voziti na tri kotaca.

1. jako velika glupost!! Po meni je tu vise krib kubica, ali ni on nije kriv neg je to tipicna vozacka pogreska obojice koja se uopce nije trebala kaznjavati.

2. bitno da je sjebastijan ispred kubice :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da Vettela nije trebalo kazniti, tko je toliko lud da tako dobru poziciju prepusti bez borbe. Kubica je bio toliko brzi da je mogao birati kada ce i s koje strane preticati. S druge strane slazem se sa novcanom kaznom zbog besmislene voznje po stazi na tri kotaca. Time druge dovodi u opasnost, komadi otpadaju po stazi, a i ono slomljeno kolo je se lako moglo otkacit i otkotrljat u nekoga.

Link to comment
Share on other sites

Guest sickfuck
imate program , pirjavite se i gledate sve sto je bilo na hrt1 2, rtl i novoj od 11. mjeseca pa do danas, ukljucujuci i live prijenos. zatrazis probnu lozinku , dobijes ju i gledas. jedini zahtjev je da imas download od minimalno 2,5mB/Sek

www.saan.tv

nisam shvatio jel se to placa il ne??

gledam sad snimku na dsfu, al mi je katastrofa jer nista ne razumijem :frown:

Link to comment
Share on other sites

Šta bi se dogodilo da ukinu pravila???

Znači svatko može napraviti F1 sa koliko novaca želi... koristiti i razvijati nove materijale...

izabrati koji god motor želi .. V8, V10, turbo, biturbo... elektroniku

Slikovi ..ne slikovi...

Da bude visoka koliko želi ..široka.......da ima plastike koliko hoće, spojlere, krila ...i da stavi goriva koliko god želi..

Baš me zanima kako bi se to razvijalo ...????

Mislim da bi bilo zanimljivih utrka :bigl:

Link to comment
Share on other sites

nisam shvatio jel se to placa il ne??

gledam sad snimku na dsfu, al mi je katastrofa jer nista ne razumijem :frown:

nis se ne placa, za sad. registriras se i dobijes probnu lozinku. ja sam recimo sad gledao zagreb kiel

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.