Jump to content

Clio 182 Cup


OS-300

Recommended Posts

Ma za 295 mi mogu :bj:

Ato ko i uvijek izgleda super, a ja se još nisam nikad provozao u sportu cry

Link to comment
Share on other sites

Tih 20 kg su vjerovatno ustedjeli na koristenju nekih laksih materijala u unutrasnjosti.

Ako je koristena drugacija plastika tu su mogli skinuti 20 kg bez problema

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan lik koji prolazi kroz moj kvart, tocno identican auto s slike broj 2( onaj plavi i ima isto te pruge, koje cu si i ja na clio stavit)!!!!! :klap::hey::wink:

Cijena tih pruga dojde 300-400kn.

Link to comment
Share on other sites

R, mišliš da je u pitanju samo plastika. :eek: :eek: :eek:

Prošli Cup 172 je bio nekih 40-50 kg lakši, ali on nije imao ni klimu ni ESP.

To mi je bilo logično. Ovo mi je i dalje misterija.

:zbunjeni;

Link to comment
Share on other sites

R, mišliš da je u pitanju samo plastika. :eek: :eek: :eek:

Prošli Cup 172 je bio nekih 40-50 kg lakši, ali on nije imao ni klimu ni ESP.

To mi je bilo logično. Ovo mi je i dalje misterija.

:zbunjeni;

Mislim da je plastika samo, mozda su i sjedala olaksana.

Pretpostavljam to zbog toga jer znam koliko je moj clio isao bolje bez plastika i sjedala straznjeg

Link to comment
Share on other sites

ima jedan RS Gordini u zg, ali gospodin koji ga vozi, previse ga stedi! gasss!!! :wink:

e da mi je jedan takav! al jednog dana SIGURNO!

Link to comment
Share on other sites

Gospodin sa plavim 182 sa dodani "gordini" crtama je auto-novinar i Megane Sport 225 nije njegov vec test-auto od Renault Hrvatska. Sto se tice olaksavanja auta-ja sam svoj za street-race na Grobniku u 9, mj. olaksao 110kg! Povadio sam sve sto nije nuzno i sve sto nije puno posla za skinut i vratit poslije.

Link to comment
Share on other sites

Znači krivo sam informiran. :roll:

Navodno da je već nekoliko puta turbak bio na popravku. cry cry

hans, imat ćemo o čemu pričat kad se nadjemo. :wink::))

Znači odvijač u ruke i peglaj. :zubo::))

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam pricao sa tipom koji je mehaničar od Skode i priprema trkace Octavie i rekao je da samo na plastici koju povade van i stave novu koja je tanja i lakša, skinu skoro 100 kg.

Link to comment
Share on other sites

Megane Sport 225 je bio samo 2 put u servisu:prvi put na zamjeni prednjih guma,drugi put prije 3-4 tjedna kad su "majstori volana i pera" unistili lamelu na 17 000 km. :jakoljut:

Link to comment
Share on other sites

Čuj, novinari su pravi raceri. :lol: :lol:

Jebate, drugi put krivo informiran. Bolje da šutim ubuduće. :supr: :roll::plazi:

Čuo sam za lamelu. Kru

Link to comment
Share on other sites

Pa sad nek mi netko tvrdi kako se isplati kupiti neki novinarski ili salonski auto. Bas mi je nedavno pricao novi kolega na poslu kako su u staroj firmi dobili skroz nove fiat stilo na koristenje na godinu dana i onda auti idu nazad u salon na prodaju. Decki ne da su gazili aute nego su u godinu dana napravili nekih 50k km a nisu bili NITI NA JEDNOM SERVISU! Normalno auti su se vratili u salon i prodali nekom jadniku.

Link to comment
Share on other sites

Stedit na kilazi i nije previse tesko, tanja plastika, nema air baga, nema rezervnog kotaca(nego onaj glupi sprej) .....

Na taj nacin se moze skinut i vise od 50 kg.

...ima jos jedna dobra fora ako mislite na SR, nemojte jest 5 dana prije trke! :wink: ......evo jos 5 kg. manje! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pa sad nek mi netko tvrdi kako se isplati kupiti neki novinarski ili salonski auto. Bas mi je nedavno pricao novi kolega na poslu kako su u staroj firmi dobili skroz nove fiat stilo na koristenje na godinu dana i onda auti idu nazad u salon na prodaju. Decki ne da su gazili aute nego su u godinu dana napravili nekih 50k km a nisu bili NITI NA JEDNOM SERVISU! Normalno auti su se vratili u salon i prodali nekom jadniku.

Moj autić je bio u rent-a-caru 4 mjeseca, uzet na lizing, i onda se vraća auto kući, a onda ga kasnije prodava po 20% manjoj cijeni. No, koliko god takvi auti bili vo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.