Jump to content

Clio 182 Cup


OS-300

Recommended Posts

Nisam ga nikad unajmio, ali sam ih iznajmio bar 100 puta, jer sam ovo ljeto radio u rent-a-caru :lol:

Znam vrlo dobro kakav je rizik uzet ovakvo auto, ali sam ga ipak prije kupnje dobro pregledao, provao i sve, a ako ipak i nešto bude, pod garancijom je još godinu i po dana. Valjda će dotada sve greške izać na vidjelo. BTW, poznam jednog momka koji radi u Renault Assistance i po broju šasije je rekao da za ovaj auto nije bilo nikakvih dodatnih intervencija. Inače, autić je imao samo 11645 km kad sam ga uzeo, što je za 4 mjeseca u rent-a-caru ipak malo, pogotovo kad su Corse iz mog rent-a-caa u tom periodu nakupile skoro 30000 km :lol:

Inače, stranci koji uzmu auto, ovdje dolaze radi odmora, a ne da razvaljuju aute, a naši ljudi tokom ljeta i ne uzimaju toliko rent aute, jer su, pogotvo po Dalmaciji, stalno u najmu kod stranih gostiju. Ali same aute ipak najviše razvale sami zaposlenici rent-a-cara. I ja sam se ganjao s našima, doduše, nisam ih bzvz klao, jer nisam od onih koji se i

Link to comment
Share on other sites

Koga, Opele ili Renaulte? Koliko sam ja vidi, Opela je ove godine bilo debelo najviše :)

A Renaulte sam uglavnom vidjao kod Europcara...

Link to comment
Share on other sites

I u Rijeci je bilo tih auti od Europcara sa 10.000km starih 4 mjeseca. Koliko sam gledao 1.4 16V Expression sa klimom, metalik bojom, cd-playerom. 84.000 kn

EDIT: + metalik boja

Link to comment
Share on other sites

Moj je Confort Authentique +klima +CD za 82.540 kn! Nije metalic, ali zar ne bi trebao biti skuplji od 1.4 16V benzinca?? Jer moj je točno 20% jeftiniji od novoga, bez ovog popusta od 10.000 kn koji je bio na akciji, a 20% jeftiniji su i svi ostali...

Doduše, reko mi je frend da je njgov brat kupio dCi-a sa 65 ks za oko 11.000

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest sbogadi

:)

Stos je sto nisam u cjeniku vidio Cup verziju. Znaci nista, uzet vulgaris i nadoplatit 3200kn za cup ovjes itd? Koliko je auto nizi u odnosu na obicnog sporta? Frend pricao o nekih 4mm.

I pocupat zadnje siceve :) A i ne svidja mi se izbor boja. Zuta je najbolja kombinacija za Klito.

Kad smo kod cupanja siceva, jel tko stavljao skoljke umjesto prednjih siceva? Kakva je procedura buduci da auto ima airbagove u sicevima?

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio Clio CUP mozes naruciti u samo dvije boje: - plavoj (Racing blue) i crvenoj (Inferno)

- laksi je od standardnog sporta, ima 1090kg, a standardni ima 1110kg

- ide do 100 za 6.9 sekundi, a ne za 7.1.

- felge 16" su tamnije (Anthracite) od onih na RS-u

- Opruge su tvrde 20% prednje, 15% zadnje

- itd...

image1.jpg

image4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da lega uzmeš vulgaris ko ja.

Naručiš sportsku šasiju ( sa tvrdjim oprugama i amortizerima, Michelin Pilot Exalto 2 gumama i antracitnim felgama ).

Zatim naručiš sportski spojler i aerodinamičku letvu ( tzv. cup set spojlera ).

I to je to.

Olakšavanje auta radiš sam. :eek: :eek: :eek:

Da, ono nije pravi Cup. Nalje su naručivane naknadno... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest sbogadi

Kad malo bolje gledam, ovaj crveni inferno isto odlicno izgleda, hmmm. Eh kad bi negdje mogao vidjet live i jednog i drugog...

Ne vidim kod tebe ovu aerodinamicku letvu?

Link to comment
Share on other sites

To ti je ovo malo crno ispod prednjeg branika. :roll:

Nećeš vjerovati, ali daje dosta na izgledu. :eek:

Inače ako se naknadno naručuje košta 1400 kunića. cry

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.