Jump to content

Renault Servisi


Guest Kruno

Recommended Posts

Ja koristim usluge ACCL-a iz Zaprešića i izuzetno sam zadovoljan kod njih.

Od sefice do decki koji rade u radioni. Svi ti izlaze u susret, korektni su, brzi i jako dobro rade.

A isto tako servis na 30 000 kod njih sam platio nesto manje nego sto bi me ispao u ZG-u(cca 200kn)

Link to comment
Share on other sites

Guest atlantis&zvijer

Auto sam kupila kod roce i imala sam jednu intervenciju kod njih... brzi, kvalitetni, drze se rokova i vrlo su usluzni (nazovu da objasne kvar, kazi cijenu i pitaju sto i kako dalje)...

Kako sam zivjela u gorici, na servis sam isla k starkelju... takodjer brza i kvalitetna usluga uz postivanje rokova...

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio u Baoticu i tamo sam isao na servis, isao mi je i frend koji je isto tamo kupio s tim da je on imao par problema pod garancijom i sve su mu sredili. Meni se cine jako OK

Link to comment
Share on other sites

A isto tako servis na 30 000 kod njih sam platio nesto manje nego sto bi me ispao u ZG-u(cca 200kn)

Koliko te kostao servis na 30.000 ?

Link to comment
Share on other sites

Mene ceka servis na 30.000 (na Twingu) pa me interesira cijena .... Ja sam auto kupio u Rijeci u Adria p.a. - do sada sam mijenjao ulje na 5000 i jos jednom na 15000 (kada sam stavio sintetsko). Nije bilo previse skupo, a ja sam bio zadovoljan servisom!

Dci - zasto ti nisi zadovoljan?

Link to comment
Share on other sites

Mene ceka servis na 30.000 (na Twingu) pa me interesira cijena .... Ja sam auto kupio u Rijeci u Adria p.a. - do sada sam mijenjao ulje na 5000 i jos jednom na 15000 (kada sam stavio sintetsko). Nije bilo previse skupo, a ja sam bio zadovoljan servisom!

Dci - zasto ti nisi zadovoljan?

Evo jedan primjer (između ostalih)

Na 1.2 16 V, mi se nakon 6 mjeseci vo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Clio kupio isto kod Baoticu i dobio 10.000kn popusta,jer mi smo svi u obitelji kupovali aute kod Baotica...Al nam je ovo prvi Renault u obitelji...to jest moj:))

Link to comment
Share on other sites

Mene kao sto sam vec napisao ceka uskoro (manje od 20 dana) servis na 30000 km. Ici cu u Adriu i onda podijelim iskustva s vama ... Nadam se da nece biti previse traumaticno .....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Clio kupio isto kod Baoticu i dobio 10.000kn popusta,jer mi smo svi u obitelji kupovali aute kod Baotica...Al nam je ovo prvi Renault u obitelji...to jest moj:))

Ja sam za 2 clia koji su kupljeni u razmaku od 9 mjeseci dobio od uva

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam kupio auto u Zagrebu, nego Samoboru i mogu reci da sam za sada veoma zadovoljan. Dosta su usluzni i dali su mi neke pogodnosti kod kupnje auta, a i stalno imaju neke akcije kaj se tice servisa tak da sam i s time jeftinije prosao nego sam trebao. Istina da su mi dali polusinteticko umjesto sinteticko ulje, ali sta je tu je :)

Link to comment
Share on other sites

I ja sam izvukao popust u Baoticu od 500eurica jer sam dio auta platio u cashu a ostatak na rate :)

Link to comment
Share on other sites

I ja sam izvukao popust u Baoticu od 500eurica jer sam dio auta platio u cashu a ostatak na rate :)

Oho, onda si definitivno prosao bolje od mene. Morat cu im se zalit da cu otic do Baotica ak nedaju nove popuste :))

Link to comment
Share on other sites

Oho, onda si definitivno prosao bolje od mene. Morat cu im se zalit da cu otic do Baotica ak nedaju nove popuste :))

:zubo: Ma nije bas "regularan" popust, zena je u svojoj firmi nesto pricala sa kolegicama da kupujemo auto pa se ispostavilo da sestra ili neka rodjakinja od njene kolegice radi tamo na nekom malo visem mjestu pa smo tako dobili.

Link to comment
Share on other sites

Evo narucio sam se u ACCL na redoviti servis.

30000km :)

Utorak u 8:00h

Hvala na savjetima

Moram i ja do ACCL-a ovaj vikend, 45 000 tkm:)))

Da si bar neki drugi dan ili poslije podne kod njih onda bi mogli kavu popiti

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.