Jump to content

Renault Servisi


Guest Kruno

Recommended Posts

Znate sto svakome se moze potkrasti greska, ako zbog nje ne pogines i poprave ti to bez puno buke i price, onda je sve u redu.

Je, u potpunosti se slazem ali dok priznaju gresku :eek: treba vremena i zivaca.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u cetvrtak u Rijeci na servisu (Twingo 30000 km) u Adrii PA. ZAmijenili su mi ulje (i filter od ulja) - stavio sam Shel Helix Ultra 5W40 (sinteticko), filter od zraka i svjecice. Kontrola tekucina, kocnica i sve ono sto pise da se kontrolira (nadam se da su sve to zbilja i pogledali) - 1100 kuna! Inace, kao i obicno, potpuno sam zadovoljan servisom i ljudima koji tamo rade ..... Nadam se da ce tako i ostati!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Da oživim temu, ima ko preporučit servis za Renault na području Zagreba da nije ovlašteni i da dozvoljava donošenje djelova za promjenu.

Preporuka za kvalitetu i cijenu.

Link to comment
Share on other sites

davor dolenčić, iznad gajnica

ima aute u malom prstu, jedini problem je taj što te mora neko dopeljati jer do busa imaš 15 min pješke niz i uz brdo

Edited by rodzonis
Link to comment
Share on other sites

ZAK Karlovac sve super do zadnjeg servisa na 60.000km trajao je 3 sata!! Cijena 1.900kn zamjena pločica, svećica, filteri, ulje itd.

Do sada su servisi bili ispod 1.000kn

Link to comment
Share on other sites

Za te pare se napravi sve navedeno i veliki servis sa rukama za storiu samo treba imati ovlastenog mehu koji je skuzio da od postenja u nas nema nista i radi doma kod sebe i za sebe, sat vremena duze od gore navedena 3h :D pa nece valjda dozvoliti da mu itko oporezuje znanje ahahaa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da li se ovdje šta promijenilo u posljednjih dvije godine? Preporuke za Renault servise u Zg-u koji nisu preskupi i da kad već rade nešto naprave kako treba?

Link to comment
Share on other sites

Koliko je satnica servisa samo ruke ako doneseš svoje djelove ovlašteni i neovlašteni?

Link to comment
Share on other sites

Koliko je satnica servisa samo ruke ako doneseš svoje djelove ovlašteni i neovlašteni?

da preformuliram pitanje koja je korektna cijena mehaničara (u neovlaštenom) po satu ukupno za ono što zaračuna za ruke i ono što se "nevidi" kroz razliku u cijeni djelova

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobar servis za renole u Rijeci,treba mi elektricar ako tko zna???

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.