Jump to content

Kutak za glazbeni trenutak!


x3m

Recommended Posts

tocno, u pravu si... malo me ponesel naslov clipa :D

aaa, Damir Cuculić je onda haral u hr, taj je svasta uspel organizirat kod nas... svaka cast liku... makar nisam cul za njega vec sto godina... eee, to su bili dani...

huh i thunderdome je nekad bil u igri... al to je bilo malo to much... jos mi je doma devetka... the revenge of the mummy :D

Cuculić i Top DJ mag. Imao je i dućan u Tratinskoj, tamo sam znao otići i pogledati ploče i kod jednog lika u Sopot. Taj iz Sopota sad je resident u Jedinici u ZG.

HC sam slušao jedno vrijeme i prestao na vrijeme da ostanem normalan :D

Link to comment
Share on other sites

Zoberi :bigl:

Ima dobrih, makar većinu imam i naslušao sam ih se al opet ih je dobro čuti! :dobroje:

Edited by swendija
Link to comment
Share on other sites

Ima li tko kakav set od DJ Crazy Lemona,slušao sam to davno u vojsci,a nigdje ga nema za skinit. Nastupao je u Ambasada Gavioli,zove se Duško inače,pa ako netko ima kakav link ili sl.,bio bih zahvalan!

Ja sve šta sam uspio nać je ovo na Rabac Sumer festu :(

Edited by Megane16v
Link to comment
Share on other sites

ima i novih obrada jaguara..koje su jednako dobre

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fredy..jel mozes skupiti sve te stvari (vjerovatno vecinu imas na kompu), pa da ih uploadas?

Link to comment
Share on other sites

Fredy..jel mozes skupiti sve te stvari (vjerovatno vecinu imas na kompu), pa da ih uploadas?

Budem pogledao. Kak da ih i gdje uploadam, nisam to nikada radio? Brijem da imam još negdje i neke live mixeve na kazetama :D

Link to comment
Share on other sites

Budem pogledao. Kak da ih i gdje uploadam, nisam to nikada radio? :D

Znaci imas u jednom folderu sve stvari koje si odabrao, zapakiras ih sa zipom ili rarom.

Odaberes neki od servisa kao sto je megaupload.com i uploadas.

Stvar je identicna kao i upload slika, samo sto duze traje :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Znaci imas u jednom folderu sve stvari koje si odabrao, zapakiras ih sa zipom ili rarom.

Odaberes neki od servisa kao sto je megaupload.com i uploadas.

Stvar je identicna kao i upload slika, samo sto duze traje :bigl:

Budem probao večeras

Link to comment
Share on other sites

Fredy..jel mozes skupiti sve te stvari (vjerovatno vecinu imas na kompu), pa da ih uploadas?

Sada sam gledao da to stavim ali nažalost nemam ništa osim jaguara koji mi je na CDu pa ga moram prvo ripat.

Budem probao nekako ih skinuti preko torrenta pa javim jel ima kaj

Ako netko drugi ima kaj nek uploada

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Sada sam gledao da to stavim ali nažalost nemam ništa osim jaguara koji mi je na CDu pa ga moram prvo ripat.

Budem probao nekako ih skinuti preko torrenta pa javim jel ima kaj

Ako netko drugi ima kaj nek uploada

Pozz

Ok!

Aj ako netko drugi ima nesto muzike nek uploada, pa cemo valjda skupit za jedan audio cd :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan danasnji mix! :)

http://rapidshare.com/files/267743428/Hous..._-_15.08.09.rar

rar pass: x3m

1. 001 - Heaven (Jazzloungerz Ayla Lead Mix) - Matthias Heilbronn Feat Inaya (5:43)

2. 002 - Give A Little (Moulton Studio Mix) - Andy Caldwell & Jay-J Feat Latrice Barnett (7:23)

3. 003 - Beautiful World (Central Avenue Soulful Mix) - James Bryan (6:26)

4. 004 - U2 - Magnificent(Fred Falke Remix) (6:08)

5. 005 - Bob Sinclar Ft Steve Edwards - World Hold On Children In The Sky (Axwell Rmx) - VA (3:46)

6. 006 - Im In Love (The Shapeshifters Mix) - www.mp3hr.com - Moby (7:14)

7. 007 - Cant Get Alone (Dirty South Bootleg) - www.mp3hr.com - Calvin Harris & Soulsearcher (6:08)

8. 008 - Show Me Laktos (The Trixx Mashup) - www.mp3hr.com - Sebastian Ingrosso (6:39)

9. 009 - TV Rock Ft Rudy - Been A Long Time (Axwell Remode) - VA (3:31)

10. 010 - Dirty South Ft Rudy - Let It Go (Axwell Rmx) - VA (2:38)

11. 011 - Dont Let Me Down (David Tort Mix) - Eddie Thoneick Feat. Michael Feiner (7:00)

12. 012 - Yanou featuring Liz - King of My Castle (CJ Mak Happy Vocal Mix) - Yanou featuring Liz (4:30)

13. 013 - Moneys Too Tight To Mention (Alex Gaudino & Jason Rooney Remix) - www.mp3hr.com - Alex Gaudino vs Simply Red (6:00)

14. 014 - It Had To Be You (Daddys Groove Magic Island Remix) - www.mp3hr.com - Cerrone (6:37)

15. 015 - Movin (Chris Kaeser Remix) - www.mp3hr.com - Da Groove Doctors Feat. Audio Sol - (5:45)

16. 016 - Missing Rotterdam (Axwell Bootleg) - www.mp3hr.com - Abel Ramos & Miss Melody vs EBTG (6:15)

17. 017 - Leave The World Behind (Dirty South Remix) - www.mp3hr.com - Steve Angello, Axwell, Sebastian Ingrosso and Laidback Luke (6:45)

18. 018 - Axwell Ft Max C - I Found U - VA (2:43)

19. 019 - Hometown Glory (Axwell Remode Mix) - www.mp3hr.com - Adele (5:22)

20. 020 - When Love Takes Over (albin myers remix) - David Guetta ft Kelly Rowland (7:23)

21. 021 - I Ll Do You Like A Truck (Kid Chris And DJ Sign Remix) - Geodasilva (5:08)

22. 022 - Mike Candys & Jack Holiday - Insomnia (Christopher S Horny Remix) - Mike Candys & Jack Holiday (3:45)

23. 023 - Whos in the house (Original Mix) - www.mp3hr.com - Chris Kaeser (6:31)

24. 024 - New Order - Blue Monday (rmx) (2:41)

25. 025 - Dj Tocadisco - Murumbi.mp3

Uzivajte!!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

cek imas neko dj ime :D ?

sad bi ti rekao ..ali ne želim biti prost :lool: :lool:

..pa DJ Mnogo-Ektremni!!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

30 ljudi je skinulo miks a samo jedan komentar!? Slobodno napisite jel valja il ne valja.

a i dalje ocekujem stvari za miks devedesetih :p

Link to comment
Share on other sites

30 ljudi je skinulo miks a samo jedan komentar!? Slobodno napisite jel valja il ne valja.

a i dalje ocekujem stvari za miks devedesetih :p

Nevalja jer imam kazić iz kamenog doba u autu ( OEM ugradnja ) i nestanu mi ti mega mixevi na CD ( 74 min ) :p

I ja očekujem taj mix, di jeeeeeeee?!?!' :D

Link to comment
Share on other sites

Mora i ova ić u taj almighty mix!

Usput pogledaj ovaj film, ja ga baš sad skidam

Link to comment
Share on other sites

Nevalja jer imam kazić iz kamenog doba u autu ( OEM ugradnja ) i nestanu mi ti mega mixevi na CD ( 74 min ) :p

I ja očekujem taj mix, di jeeeeeeee?!?!' :D

prepolovi..napravi dva cedea :p

Nemogu vjerovat na nitko nema nis te muzike iz 90ih :fucka:

Link to comment
Share on other sites

imam ja svega na kompu.... ak treba nekaj, tj imate neke nazive ... :hey:

Link to comment
Share on other sites

imam ja svega na kompu.... ak treba nekaj, tj imate neke nazive ... :hey:

daj sve uploadaj kaj imaš od 90ih.

nazive za početak imaš od stvari koje sam stavio u ovaj topic

hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.