Jump to content

Kutak za glazbeni trenutak!


x3m

Recommended Posts

Neki novi "stil" - tecktonik. PO meni nista extra al izgleda da djecu veseli a i netko vrti lovu

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je naš bivši moderator Nelio završio produkciju svog filma zbog kojeg je prepustio svoju moderatorsku poziciju.

Bit ce hit!!

Hvala Djumbiru na dojavi.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je naš bivši moderator Nelio završio produkciju svog filma zbog kojeg je prepustio svoju moderatorsku poziciju.

Bit ce hit!!

Hvala Djumbiru na dojavi.

Ajd neka je gotov napokon. Čekam dugo taj dokumentarac a promo filmić sam i više puta postao.

Hvala dečki na obavjesti

Link to comment
Share on other sites

savrsenstvo od pjesme...kakav glas...CAR :hail:

naslov topica je my music mixes i namjenjen je elektronskoj muzici a ti puknesch Danijela?!?! Bas si se sad posro u topic! :roll:

Link to comment
Share on other sites

ne? naslov je: Kutak za glazbeni trenutak! sta ja znam koju glazbu se ovdje moze stavljati...ja pretezito slusam elektronsku, ali nemogu biti ravnodusan na ovu pjesmu

kako god, ako smeta, maknite

Link to comment
Share on other sites

Hvala Djumbiru na dojavi.

evo Dorf je napokon objavio raspored prikazivanja.

Astralis - Institucija (Igor Neljak) je na rasporedu 7. ožujka u Dokukinu Croatia.

Čestitke autoru.

edit: smetnuh s uma da nisu svi članovi foruma sa područja Zg. ove se godine Dorf održava u više gradova u Hr, a koga zanima više, slobodan je pogledati na službene stranice festivala

http://dorf-vk.com/

u ovome trenutku raspored projekcija tamo nije objavljen, a zašto ga imaju glazbeni portali, a službeni site ga nema, ne bih znao

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neliov uradak u počecima trance scene kod nas je napokon vani!

PROJEKCIJA:

19. Dani Hrvatskog Filma - Studentski Centar Zagreb, film "Astralis - Institucija", PETAK, 9. travnja 2010. u 16h.

:hura: :hura: :hura:

Link to comment
Share on other sites

@ Ivan1902 ova od tiesta je do spolnog organa okida za auto

Edited by Shogun
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.