Jump to content

Cestarina od 157 kuna na A1 je:


Guest rimA

Recommended Posts

Ljudi, budite sretni da imate takvu cestu... nije to samo do brzine kojom ces stici do Splita ili negdje drugo... radi se tu o puno drugih ekonomskih efekata...  strasna je i porazavajuca cinjenica za jednu zemlju da ima malo ili nikako autoputeva... ta je cesta velika stvar za jednu drzavu i licno mislim da nije pretjerana cijena koja se placa, dok god to u buducnosti moze znaciti jos takvih cesta...

Opet kazem, budite sretni za takav poduhvat...

<{POST_SNAPBACK}>

Istina :klap:

Nemoj ba zezat, sad cemo i mi imati skoro 20km autoputa :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jazzie

    7

  • XelA

    6

  • MoschuS

    4

  • Trox

    4

Top Posters In This Topic

Za mene je taj autoput nebitan u toliko šta u skoro vrime neman namjeru koristiti se njime. Jer za 157 kn ja dođen iz ZG u VD kad se vozin starom D-1 (toliko goriva potrošin cca) tako da mi se to ćini dovoljan razlog za ne ići autoputem. Jedino šta je prednost da sad svi turisti idu autoputem pa je automatski i stara cesta D-1 praznija i komotnija za vo

Link to comment
Share on other sites

Evo sad malo i ja...

Cijene cestarina koje imaju HAC i AC Rijeka-Zagreb pa i ona dionica istarskog Y su takve kakve jesu... nekom skupe, nekom jeftine...

Osobno... Uvijek preferiram autocestu jer je to jedina sansa za vozit crnog zmajceka koliko toliko sigurno i brzo... Volim osjetit brzinu (pa makar i samo 150) i povest se... to s Twingom ni na jednoj drugoj vrsti cesta ne mogu...

Cinjenica je da je vecina tih cesta o kojima pricate "nekvalitetno" napravljena zbog raznih kompromisa i necijeg ubiranja "pinke"... Sve dok budemo dopustali netransparentnost javnih natjecaja... bit ce nam tako... Razni Bechteli, Enroni, Turci... koji nam grade NASE ceste.... NASIM novcem... dok jedan Konstruktor Split nema posla... I ljudi se bore da ne zavrse na burzi... :dhand:

Interesantno kako nitko ne napuhuje i ne prica o dionici Zg-V

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Psyho je danas hiperaktivan, postojale su ankete i prije nego si kupio Sporta, nemoraš sada na sve odgovoarati :lool::lool:

Kopao sam po starim postovima i anketama, pa reko da odgovorim na sve koje sam propustio.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.