Jump to content

Novi CL Sport u salonu


dani

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dani

    7

  • Viper

    6

  • BALEV

    5

  • Mikac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crni stvarno ne izgleda lose, nadam se samo da su barem malo poboljsali i kvalitetu jer ovo sto citam o 197icama je strasno :(

Link to comment
Share on other sites

Izgleda..kratko i jasno.. DO JAJA..!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Meni se nikako nesviđa ta faza 2. Samo da je prešarafit motor i ovjes kodmene i to je to, izgled mi je bezveze. :)

Link to comment
Share on other sites

potpis

a gle čep na felgi , baš su panjine

To je tako na svima. Znaci nije slucajno srebrni ;)

Link to comment
Share on other sites

I meni je ljepši ph1... A koliko vidim, na Sportu su ostavili iste stražnje lampe, dok su na običnom ph2 drugačije...

I ne sviđa mi se ovaj žuti okretomjer nikako... :frown:

Naravno, to me svakako ne bi odbilo od kupovine dotičnog :bigl:

Link to comment
Share on other sites

To je tako na svima. Znaci nije slucajno srebrni ;)

znam da je tak na svima zato sam i rekao da su panjine

200tka za cup složena igleda jeebeno a ova cestovna je tak, pogotovo u onoj mahuna zelenoj boji

Edited by scuka
Link to comment
Share on other sites

vidio ja prije mjesec dva zelenog u baotiću, neki ga klinac iz servisa gazio hladnog po parkiralištu onak bijelkasto se zadimilo i smrdilo...

i to baš vužga zelenog koj izgleda bolesno dobro uživo cijeli sam titro jaaaaaaaaaao

200 je uživo puno bolji neg na slikama iskreno na slikama mi 197 izgleda nekak skladnije i bolje dok mi je uživo 200-200 puta bolji

Link to comment
Share on other sites

nije lose, s vremenom bumo se malo naviknuli i bit ce za deset.

Link to comment
Share on other sites

Crni stvarno ne izgleda lose, nadam se samo da su barem malo poboljsali i kvalitetu jer ovo sto citam o 197icama je strasno :(

Kvaliteta je ostala loša,nažalost ne bih preporučio kupovinu tog auta,osim ako niste vozili jugića prije pa vas ne smeta

lupkanje letve volana,promjena nosača motora svako malo,kugli itd itd

Link to comment
Share on other sites

Kvaliteta je ostala loša,nažalost ne bih preporučio kupovinu tog auta,osim ako niste vozili jugića prije pa vas ne smeta

lupkanje letve volana,promjena nosača motora svako malo,kugli itd itd

Znači ti si prvi valjda u HR koji posjeduješ i voziš Clia RS 200 da možeš ovako šta tvrditi? :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kako to da ovaj ima leću. ja sam vozio 200cup na grobniku koji nije imao leću, a navodno su rekli da se taj neće ni uvažati na naše tržište sa lećom. Dali ima za nadoplatit xenon jer na renault.hr nigdje nije specificirano?

Link to comment
Share on other sites

Kako to da ovaj ima leću. ja sam vozio 200cup na grobniku koji nije imao leću, a navodno su rekli da se taj neće ni uvažati na naše tržište sa lećom. Dali ima za nadoplatit xenon jer na renault.hr nigdje nije specificirano?

imas doplatiti za paket vidljivosti ali bez ksenona.u tom paketu ti je far sa svjetlima za zavoj i far ima lecu.ksenon nema.zasto?i ja se pitam

Link to comment
Share on other sites

Renault redizajne cesto lose odradi, a ovo je samo jedan u nizu primjera.

Nadam se da su poradili malo na kvaliteti.

Link to comment
Share on other sites

Kvaliteta je ostala loša,nažalost ne bih preporučio kupovinu tog auta,osim ako niste vozili jugića prije pa vas ne smeta

lupkanje letve volana,promjena nosača motora svako malo,kugli itd itd

Da, točno, 100% si u pravu :headbang::aua::cekicem::doh:

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ce popravit kvalitetu, ako produze garantni rok na 15 godina...

Nije los auto samo su kod redizajna jos vise uzeli dijelova iz sirotinjskih modela. Pogledaj malo gravure djirometra, jednostavno je ruzan. Zuto je OK ali da su oba u zuto i da je zadrzan stari dizajn. Npr. kod novog je sve u antracitu lakirano ali radio je plastika dok kod 1.5dci s Dynamique opremom imas radio lakiran u boju konzole!!!

Okviri ventilacije sad nisu socijala nego su antracit!!! I tako ima jos par dobrih detalja kao zute, crvene ili srebrne-bijele pojaseve. Te zute lajsne...

A izvana imas usisnik, to je jos OK ali zadnji kraj tj. difuzor je s**nje. Lipo je lakiran ali one nakarade sto vire su UZAS!

Uglavnom , nesmijemo zaboravit da je to CLIO!!! i uvijek ce bit Clio , a ne Meggy ili nesto drugo!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam ja kupio ovoga :-)

Ako si ga kupio u RB Autu prije cca mjesec dana onda je to taj. :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.