Jump to content

Novi CL Sport u salonu


dani

Recommended Posts

Ako si ga kupio u RB Autu prije cca mjesec dana onda je to taj. :bigl:

Yap, onda je to moj. jedino su naknadno jos naljepnice stavili jer ih na slikama tu nema.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dani

    7

  • Viper

    6

  • BALEV

    5

  • Mikac

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yap, onda je to moj. jedino su naknadno jos naljepnice stavili jer ih na slikama tu nema.....

Točno, ima naljepnice i ukrasni dodatak "Renault Sport" na volanu.

Link to comment
Share on other sites

Da, točno, 100% si u pravu :headbang::aua::cekicem::doh:

nemoj se uzrujavat to je jedan iz poznate ekipe,toliko poznate da im se smiju i van granica......

da imam malu kitu, kupim auto s kojim sam mislio da ću pikat i opet me curke ne gledaju, i ja bi bio takav :laugh:

Link to comment
Share on other sites

200 mi je prejeben, šta tvrdin i od početka. A samo u ovoj temi se može primjetit kompletan presjek hrvatskog društva :roll:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

nemoj se uzrujavat to je jedan iz poznate ekipe,toliko poznate da im se smiju i van granica......

da imam malu kitu, kupim auto s kojim sam mislio da ću pikat i opet me curke ne gledaju, i ja bi bio takav :laugh:

uuuuuuuuuuu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: hehehee

2 viper: dojmove neke pisi :)

Link to comment
Share on other sites

nemoj se uzrujavat to je jedan iz poznate ekipe,toliko poznate da im se smiju i van granica......

da imam malu kitu, kupim auto s kojim sam mislio da ću pikat i opet me curke ne gledaju, i ja bi bio takav :laugh:

:laugh::laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

200 mi je prejeben, šta tvrdin i od početka. A samo u ovoj temi se može primjetit kompletan presjek hrvatskog društva :roll:

:hey:

U cemu je problem?

Sad svi odreda trebamo doci na ovu temu i napisati...prejeben je, strava kako izgleda...jebiga, ne svidja mi se...vise mi se svidja 197 i tocka.

Kakve to sve skupa ima veze sa presjekom drustva.

Ja samo zelim da su podignuli malo kvalitetu pojedinih sitnica koja je do sada zivcirala vlasnike i bit ce super auto...uostalom kod tog auta ionako nije presudan dizajn.

Link to comment
Share on other sites

Cup? :oo:

Cup i samo Cup :bigl:

Iskreno vidio sam neku vecer 200 pa smo stali i popricali.. sve u svemu moj mi je ipak nesto agresivniji od 200.. novi tj. 200 ima dosta stajlerskih detalja sto me ne privlaci ali neke stvari tipa ovjesa :oo:

Tako da.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jel ima varijanta i u nekoj drugoj boji ili zelena i samo zelena? :bigl:

Mislim da ima ili ce biti..sve u svemu zelena je totalno privlačna :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo što se tiče tih problema sa pouzdanošću, ne brine me to toliko, ipak je to novi auto od uglednog proizvođača, a i može se platiti višegodišnja garancija.

Također u engleskom Evo magazinu, koji je bio jedan od glavnih kritičara stare 197(iako su fundamenti odlični kao što su govorili), kažu da je u novoj 200 sve popravljeno kako su i oni željeli. Dakle motor bolje hvata odozdo, ali i šasija je sada odlično sređena. Cup jest tvrd, ali ne na neugodan način, plovi skoro kao mjerilo Lotus elise. Također na gasu se auto može odlično kontrolirati u krivini. Kažu da je junior megane R26R, a od toga nema veće hvale. Kada stignem mogu staviti scan. U sljedećem broju je Ecoty, gdje će ga sigurno uvrstiti.

Richard(Dickie) Meaden na Twitteru ga isto samo hvali, imao ga je na dugotrajnom testu.

Za ovaj novac je to stvarno najbolja kupovina.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se s ovim: best buy. Cijena/ono što pruža. Isto je bilo sa svim sportovima i prije. Auto je kakav je i ne možeš očekivati ko zna kakvu kvalitetu za tu cijenu. Ako imaš para, volje, želje kupi kvalitetu. Ja sa svojom 197-micom prezadovoljan. Vozim i navozio sam se jebenih auta, ali cijenim ono što mi ovaj malac pruža za novac koji sam dao.

Link to comment
Share on other sites

auto je i dalje ruzan!!!

a to da je motor zivahniji a da ovjes uz isto drzanje je udobniji, bome je...

fora mi je onaj zelenkasti, cisto zbog te neobicne boje, i crni zato kaj se ne vidi taj odvratni prednji dodatak...

zadnji difuzor definitivno seljacki, a unutra mi se svidja to sto su promijenili boje plastika...e da i nema mi gore nego kad pogledas auspuh da je ko od tri dijela, auspuh onda neki lim i plus onda taj nastavak na difuzoru.izgleda mi to jeftino.

zuti obrtomjer mi se definitivno NE SVIDJA... kicasto mi je to...

a sad da li bi ga uzeo...mislim da ne.... radje bi uzeo 197-icu kad bi se nasao neki s malo km, ili cooper s.

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

Kak ovaj crni ima tipke od tempomata na volanu, a nema tipku za paljenje istog?

post-2198-1255364721_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Auto je lijep, ali u određenim bojama. Npr. meni je žuti prejeben i ljepši nego stari žuti 197, ali npr. plavi ko Zrmijev mi je daleko ljepši od novog plavca. A najgora boja za novog Clia 200 po meni je definitivno crvena, jer izgleda nekako jadno poglavito zbog prednjeg plastičnog dijela koji na crvenom braniku stoji kao kravi štikle. Zeleni nije loš, stoji mu. Ima jedna stvar koja mi bez obzira na boju nekako nije sjela, a to su felge koje su nekako malene i uvučene a i auto se doima visok.

Link to comment
Share on other sites

Kak ovaj crni ima tipke od tempomata na volanu, a nema tipku za paljenje istog?

post-2198-1255364721_thumb.jpg

Tipka za panjenje je na konzoli izmedju sjedala....malo glupo mjesto IMHO

Link to comment
Share on other sites

uuuuuuuuuuu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: hehehee

2 viper: dojmove neke pisi :)

Pa vozim ga relativno malo...ima oko 2 mjeseca i tek sam sada presao 1000 km.

Ide super kada ga se natjera u okretaje, handling je odlican, da se dupe fino natjerat da sudjeluje u zavojima, kocnice su mrak samo je potrosnja po mom skromnom sudu prilicno upitna s obzirom na to koliko ostatak ergele trosi, ali neka mu bude. Trenutno se trudim vidjet sto sve moram na pravit da dobijem cup ovjes na njemu pa ce sve biti kako treba :-)

stvar koja me definitivno zivcira je glupavo francuski switch za duga svjetla s kojima u principu ne moes normalno zablendati, ali to sam ocekivao :-)

Link to comment
Share on other sites

stvar koja me definitivno zivcira je glupavo francuski switch za duga svjetla s kojima u principu ne mozes normalno zablendati, ali to sam ocekivao :-)

Ne kuzim, sta je drukcije nego na bilo kojem autu? Kad blicas, vuces rucicu prema sebi

Link to comment
Share on other sites

možeš zablendat ako imaš nježnu ruku

A naravno svi vlasnici starijih CS-a tvrde da je novi ružan

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

stvar koja me definitivno zivcira je glupavo francuski switch za duga svjetla s kojima u principu ne moes normalno zablendati, ali to sam ocekivao :-)

Ovo nikada nisam spominjao na forumu, ali ovo je defintivno nesto sto i mene zivcira. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne kuzim, sta je drukcije nego na bilo kojem autu? Kad blicas, vuces rucicu prema sebi

Da, ali ni na jednom drugom autu osim onima francuske proizvodnje ti na ostanu duga svjetla upaljena. kod svih ostalij je vucenje prema sebi blendanje, guranje od sebe je paljenje dugih svjetala.

Link to comment
Share on other sites

možeš zablendat ako imaš nježnu ruku

A naravno svi vlasnici starijih CS-a tvrde da je novi ružan

Pa meni je stari bio isto tako ljepsi, nekako mi zaobljena linija u braniku ne pristaje uz relativno ostre linije i lomove ostatka auta

Link to comment
Share on other sites

Ovo nikada nisam spominjao na forumu, ali ovo je defintivno nesto sto i mene zivcira. :)

I mene isto živcira. Još uvijek znam pogriješiti i prejako stisnuti ručicu, pa onda kresnem duga umjesto da zablendam i to izgleda malo zbunjujuće za onog koga sam htio pozdraviti ili upozoriti na policiju. Mogli su to bolje izvesti, ali što je tu je, navikneš se.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.