Jump to content

TROMP 2009.


newbie

Recommended Posts

aj ljudi da se dogovorimo za TROMP 2009. , kada vam najvise pase, koji mjesec? sta kazete na 10.mj? netrebamo nista posebno organizirat, samo kafu na Plitvicama sta se mene tice... dogovorimo se kada se i gdje nademo i gas!

maxo, fuky, javite se sto prije :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    22

  • ShevaR4

    17

  • ZD1400RT

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

kraj 9 mjeseca bi bio donekle najbolji period jer je ljetna guzva taman zavrsila a vrijeme bi jos uvijek trebalo posluzit + ostaje dosta vremena da veci dio foruma vidi da se nes planira......

zajebancije oko hrane neka ekstremna planiranja su nepotrebne, zadnji put kad sam ja bio jeli smo kod macole, pogledali formulu u bircu u blizini i to je bilo to...ukratko kopija vinodolskog meeta u plitvickom okruzenju :zubo:

Link to comment
Share on other sites

onda to vise nije TROMP nego Bihac meet :zubo:

ako se nekome da zahebavat neka iskombinira plac za rostilj i neku livadu...u svakom slucaju manje je vise :hey:

Link to comment
Share on other sites

puno se prica a niko nis konkretno ne predlaze...

po meni sad ovaj mjesec bi bilo bolje..jel kad pocne kisa jesenja...onda je to za ku**c...

ajmo vidit najprije ko je zainteresiran....

:nezna:

Link to comment
Share on other sites

zainteresirano ih je dosta sto se vidi iz prijasnjeg topica ali bez nekog okvirnog datuma nema tocnog popisa ;)

ovako okvirno trenutacno stanje

ed-gst

newbie

Fredy

darko

kiko

damijan

bad&blue

tu su u igri moguce i coupe, zdrti, mario......

Link to comment
Share on other sites

Ima zainteresiranih, ne brinite...pitanje je samo tko će se uhvatiti organizacije i svega šta ide uz to. Lani je to bila ekipa s Plitvica, sve je bilo dogovoreno i spremno, dečki su se potrudili.

...šta se mog dolaska tiče, čisto sumnjam da ću ove godine doći, nemam više svoj auto a nema smisla da se ikome trpam za prijevoz...a i 50% gušta tog meetinga mi je bio put tamo, put nazad (još ako je ZD ekipa u koloni) i ono šta smo išli do Bihaća. Čista uživancija.

Link to comment
Share on other sites

3.10?? Radi vremena je možda bolje što ranije a do tada ima dobrih mjesec dana za pronalaženje parkinga i restorana.

Zainteresiranih ima samo što nam trebaju plitvičani za organizaciju. :)

Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče možemo i na nekom parkingu popit pivu il u restač pa na klopu, netrebam kulturno-umjetnički porgram u trajanju 2 dana.

Ajmo onda vikend iza 13og 9?

Link to comment
Share on other sites

Ima zainteresiranih, ne brinite...pitanje je samo tko će se uhvatiti organizacije i svega šta ide uz to. Lani je to bila ekipa s Plitvica, sve je bilo dogovoreno i spremno, dečki su se potrudili.

...šta se mog dolaska tiče, čisto sumnjam da ću ove godine doći, nemam više svoj auto a nema smisla da se ikome trpam za prijevoz...a i 50% gušta tog meetinga mi je bio put tamo, put nazad (još ako je ZD ekipa u koloni) i ono šta smo išli do Bihaća. Čista uživancija.

evo prelipe slike od prošle godine :hey:

post-2379-1251992391_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A da onda bude recimo 26.9, subota? To su tri tjedna i trebalo bi biti dovoljno da se ljudi organiziraju...

A plitvičani nam trebaju da nam kažu gdje bi se mogli nać i kuda bi mogli otić na cugu/klopu. Onda može i netko od nas nazvati i najaviti nas (jer ako nas bude 15-tak da ne banemo samo tako i tražimo mjesto za sjesti)... :)

Link to comment
Share on other sites

posvadjao se jucer zbog ovoga s ženom.... :??:

neda mi da idem s twingom :oo:

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

A da onda bude recimo 26.9, subota? To su tri tjedna i trebalo bi biti dovoljno da se ljudi organiziraju...

A plitvičani nam trebaju da nam kažu gdje bi se mogli nać i kuda bi mogli otić na cugu/klopu. Onda može i netko od nas nazvati i najaviti nas (jer ako nas bude 15-tak da ne banemo samo tako i tražimo mjesto za sjesti)... :)

ja sam za !! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Meni je prosle godine bilo odlicno..ivan08 nas nahranio sa lovackim pricama...tako da cu i ove godine pokusat ici..sto se tice organizacije plitvicka ekipa se potrudila..al bi htio da se ove godine ukljuci i ka ekipa uz pomoc plitvicana..u tome je i bit podruznice..zato newbie stupi u kontakt sa deckima..sto se tice datuma najbolje potkraj 9mj zbog vremena a i ostane vremena za skupit ekipu..klopa nebi trebala bit problem..najbolje da odemo nekamo u restoran..toliko od mene za sad

Link to comment
Share on other sites

Ja cu dolaziti (ako ista bude od svega) ali ne vidim svrhu kompliciranja, nalazenja, cekanja, vozenja i ostalih coporativnih aktivnosti.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.