Jump to content

TROMP 2009.


newbie

Recommended Posts

Nije bitno jel bilo petarde i koliko je ljudi bilo. Bitno je da mi koji smo bili imamo spirita za putovanje i ovu vrst druženja jer su to začini koji čine dobar meeting.

Inaće me još od prije dosta ljudi sa ovog foruma i u jednu ruku razočaralo što se tiće meetinga i druženja ovakvog tipa jer na forumu ispada da su veliki Renault fanovi, a u biti ništa od njih po tom pitanju. Mislim, nema veze, svakom svoje. Samo žalosno je što je jako malo članova kluba i foruma koji su spremni malo se žrtvovat za dobrobit ove zajednice. IMHO!

imamo i mi spirita za putovanje i volje za druzenjem, samo sta se ljudima poklopilo razno, nekima kao meni da nemogu izdvojiti toliko za benzin i sve do tamo i natrag (zna se petarda inace trosi 3,8l na otvorenoj cesti :p) jbg, sad su mi druge stvari malo vaznije od ovoga, kao npr sigurnost i ocuvanje jednog mita francuske fabrike :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    22

  • ShevaR4

    17

  • ZD1400RT

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bilo je super... ZD1400RT maznuo krafnu i onda gledao F1 poluzatvorenih očiju :bigl: :bigl: ;) ,ed laže ko i obično ;):bigl: :bigl:

i tako...Ekipa je bila super, nadam se da se opet vidimo ;)

to twingoVD- daj stari za tebe drugi put 6 krafni ima da pojedeš sve i budeš vejiki i jaki :bigl: :bigl:

Ajte ekipa lijepi pozdrav :hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

imamo i mi spirita za putovanje i volje za druzenjem, samo sta se ljudima poklopilo razno.

Normalno da ima i važnijih stvari od meeta, pogotovo kad je u pitanju obitelj, posao i sl. Ali kad si se već javio pitat ću te da li razumiješ o kakvom ja spritu pričam jer ne pričamo o istom? Jantolu se pokvarila 19ca kad je krenuo na TROMP, zvao je kuma da doveze BMW-a ili kamion. Nastavi sa BMW-om kojem voda propiša. CoupeRS više nije vlasnik Renaulta i dolazi na TROMP sa skuterom (cca 400km). MultiZD je bio na 5 TROMP-ova, niti jedan put sa svojim autom jer nije bio u mogćnosti. Iako imam LPG znao sam za meetinge posuđivati 100-200 kn da imam za put i kavu u periodima kad sam bio nezaposlen. Na meetu u Novom Vinodolskom mi je Ed-gst platio ručak jer nisam imao kn... (sad sam mu dužan i pare i lignje :bigl:)

Ma bilo je super... ZD1400RT maznuo krafnu i onda gledao F1 poluzatvorenih očiju :bigl: :bigl: ;) ,ed laže ko i obično ;):bigl: :bigl:

i tako...Ekipa je bila super, nadam se da se opet vidimo ;)

to twingoVD- daj stari za tebe drugi put 6 krafni ima da pojedeš sve i budeš vejiki i jaki :bigl: :bigl:

Ajte ekipa lijepi pozdrav :hey: :hey:

Krafne su bile zakon, svaka čast, ali da su stigle u cca 10:00-11:00 mislim da ne bi ni kutija ostala! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo je super... ZD1400RT maznuo krafnu i onda gledao F1 poluzatvorenih očiju :bigl: :bigl: ;) ,ed laže ko i obično ;):bigl: :bigl:

neki poluotvorenih, a neki nisu ni gledali :laugh:

to twingoVD- daj stari za tebe drugi put 6 krafni ima da pojedeš sve i budeš vejiki i jaki :bigl: :bigl:

hihi, daj ti sredi neki burek a ne krafne :p

Ovaj put je na računu ostalo i viška, pa smo čak dobili i kupone za pizzu koji su se slučajno našli u Zadru! zubo.gif

hmm... da... slučajno... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Uvijek na kraju ispadne ista priča...

Osjećam se djelomično prozvana jer sam bila na spisku a nisam došla. Kada mogu dođem na meet a kada ne mogu ne dođem. Dali mi je žao što nisam bila? Je. Naravno da je. Nebih bila na spisku da nisam imala želju da dođem. Ali jedno je želja a drugo mogućnosti. Trebala sam uz meet odradit nešto putem. Kako nisam mogla sa svojim autom - sve je otpalo. U detalje ne namjeravam.

Drago mi je da ste se skupili i lijepo proveli. To je najbitnije da bi se tradicija nastavila :hey:

Link to comment
Share on other sites

upravo zbog ovakvih stvari ja sam sudjelovao u samom zacetku ovogodisnjeg Trompa ali se nisam stavljao na popis jer do zadnjeg trenutka nisam znao da li cu ici ili ne.....spletom okolnosti planovi su se poremetili u subotu navecer.....normalno da mi je zao ali visa sila hebi ga :zubo:

upravo je u tom "spiritu" stvar - da ga nisam imao ne bih bio na toliko susreta i organiziranih kava pa makar vise nemam renaulta...ali ocito da se "spirit" izgubio....jedino je steta sto sam primjetio da takvih clanova ima sve vise :nezna:

Link to comment
Share on other sites

ja sam svoje razloge naveo zasto nisam dosao... prosle godine sam bio i to mi je najhebeniji meet bio, tako da o gubitku spirita nema govora, da sam ga izgubio nebi isao u Zg na meetove i izbjegavao ove nase KA meetove... zao mi je kaj nisam mogao doc, al sta je tu je :frown:

sta se mene tice, moze repriza u 10.mj a onda me nece ni dragi bog zaustavit!!

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se osječati prozvanima jer niste nikome ništa dužni i jer je TROMP takav da ne ovisi hoće li biti 5 ljudi ili 50. Moja spika se djelomično odnosila i van okvira ovog meetinga i na problematiku ovog foruma i kluba. Razlog moje spike je što se ljudi koji nisu bili čude kako nije bilo više ljudi ili npr. petarde.

Što se mene osobno tiće, ja i volim manje meetove jer je tada po meni kvalitetnije druženje.

Link to comment
Share on other sites

vazno je da si covjek,kako nebi platio rucak,potego si iz zadra sam u autu a nemas novaca,to je to ;)

nist ti meni ne dugujes osim zamrznutih lignji,to ti necu zaboravit :laugh:

da,jantol ima taj duh,kad me zvao ja sam mu reko nek ide doma,ne,on je nastavio,zatim me zvao da je i bmw crkotina,i opet je nastavio-respekt ;)

meni je zao sta se nisu ljudi odazvali,ja sam u senju osto bez vozacke i nastavio sam put gore riskirajuci jos vecu kaznu i jos vece s**nje ali sam nastavio radi druzenja i ekipe,i nije mi zao :hey:

sheva da hvala na krafnama ali druge godine nek dodu ranije :laugh:

2leka.kad mogu malo tebe napokon provozat :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ajmo ljudi kada če ove godine tromp da nešto organiziramo sada če 9 mjesec pa da krenemo.

Link to comment
Share on other sites

ajd recite koji datum vam pase pa da se otvori novi topic i pocne lista

napominjem i vjerujem da ce i drugi napomenut da na trompu nema organizacije

nademo se ,pijemo kavu dok nam se pije,idemo jest dok nam se jede itd :fucka:

Link to comment
Share on other sites

...zainteresiran naravo...dolazim koji god termin bio... :) :) :) :) :)

Jedva čekam!!! :hura:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.