Jump to content

Cijena servisa ...


Guest

Recommended Posts

Evo čisto malo iz dosade, sutra vozim auto na treći servis, pa nabacujem cijenu koja bi mi mogla ispasti ... iskreno, nisam još ni pogledao u servisnu da vidim što će uopće raditi ... naglašavam da nema nikakvih dodatnih radova za napraviti ili kvarova za otkloniti :) ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Svakako sutra podnesi izvješće...i meni uskoro stiže 3.servis :hey:

jesi ti ovaj optimističan koji misli da će servis koštat do 1600 kn?! :cool: ... btw. drugi servis me došao 1800 kn :tup: ... tebe? :)

Link to comment
Share on other sites

jesi ti ovaj optimističan koji misli da će servis koštat do 1600 kn?! :cool: ... btw. drugi servis me došao 1800 kn :tup: ... tebe? :)

Nisam,moj glas je 1400-1600,koliko se sjećam 2.servis me izašao oko 1400 kn a toliko računam i za 3. jer nema nekih posebnih zahvata...čak se ne mijenja filter zraka nego ispuhuje.

Potraži jeftiniji servis! :plazi:

EDIT:2.servis

Edited by trigi
Link to comment
Share on other sites

Nisam,moj glas je 1400-1600

to sam i mislio ... optimistic :)

koliko se sjećam 2.servis me izašao oko 1400 kn a toliko računam i za 3. jer nema nekih posebnih zahvata...čak se ne mijenja filter zraka nego ispuhuje.

Potraži jeftiniji servis! :plazi:

mislim da ja jeftiniji od ovoga ne mogu naći, ali to je neka druga priča, za neki drugi put ... :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam na mome prošlom meganu 1.5 82ks platio servis 1.600kn...mjenjao sam na 30.000 ulje,filter,filter klime,ruke.....a to bi trebalo biti to....

Link to comment
Share on other sites

ma kakvi brajkovići ... ja zadovoljan Monteom ...

koliko kosta prvi servis za renault twingo 1.2 8v,pitam da ne otvaram novu temu!puno hvala

Link to comment
Share on other sites

koliko kosta prvi servis za renault twingo 1.2 8v,pitam da ne otvaram novu temu!puno hvala

vjerovatno će doći oko 1000 kn ... +-100 kn ... možda čak i manje ...

... btw. rezultati servisa ... pošto je drugi koštao 1800 kn i mjenjeni su filter zraka i filter kabine, filter dizela, itd. ovaj servis me došao 1100 kn (promjena ulja i filtera ulja te H7 žaruljice). Prilično sam iznenađen i sretan :D ... očekivao sam da će biti još neki zahvat, ali eto ...

dakle odgovor na anketno pianje je "Ništa od navedenog" :D

promjena prednjih pakni npomenuta za slijedeći servis (60000) ... kakva je vaš potrošnja prednjih pakni? kad ste ih mijenjali? da li ste uzeli originalne?

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

me došao 1100 kn (promjena ulja i filtera ulja te H7 žaruljice).

Čekaj, 1100 kn za ulje, filter i žaruljicu??? Bez ičeg drugog? Evo jednog od razloga zašto ne kupujem novi auto...

Sad sam se sjetio sestrine Toyote Corolle: servis za izmjenom ulja, filtera ulja, zraka, klime - cca 900 kn. To je već prihvatljivije

Edited by nspadic
Link to comment
Share on other sites

Čekaj, 1100 kn za ulje, filter i žaruljicu??? Bez ičeg drugog? Evo jednog od razloga zašto ne kupujem novi auto...

a jbg ... što si mislio zašto ovlašteni servisi nisi među najomiljenijim servisima :) ... dodali su mi i tekučinu za stakla i promjenili još par brtvica ... čuj, meni ti originalni filter klime sam dođe cca 400 kn ... kad ti se na sve to nabaci računica za ruke, pa lijevo, pa desno ... skupi se, 50 po 50 :D

Link to comment
Share on other sites

a jbg ... što si mislio zašto ovlašteni servisi nisi među najomiljenijim servisima :) ... dodali su mi i tekučinu za stakla i promjenili još par brtvica ... čuj, meni ti originalni filter klime sam dođe cca 400 kn ... kad ti se na sve to nabaci računica za ruke, pa lijevo, pa desno ... skupi se, 50 po 50 :D

Zato sam ja zadovoljan mojom starom kramom.... :-)

Link to comment
Share on other sites

promjena prednjih pakni npomenuta za slijedeći servis (60000) ... kakva je vaš potrošnja prednjih pakni? kad ste ih mijenjali? da li ste uzeli originalne?

ne slusaj te budale, to su i meni rekli i onda sam mjesec dana kasnije isao mjenjati i diskove i pakne i kostalo me sve 2600kn jer je pakna pukla po pola i otisao i disk u k...!

Link to comment
Share on other sites

Onaj drugi od 1400 kaj se gore spominje mi je isto nekako puno :plazi:

Ja sam drugi platio oko 1600-1700kn ali sa time da je to servis redoviti na 35k + servis plina (na koji otpada cca 600-700kn) :zubo:

Makar su mi sada za treci na 50k najavili malo veci trosak, kao da ce mozda trebati svjecice, disk plocice itd... :doh:

Ali opet, autu izlazi garancija :ahaa:

Kad smo vec kod skupoce.

Neki dan bio sa zeninim C3 na redovitom servisu, na 30k km. Zovu oni mene da obavezno moram mijenjati prednje disk plocice, da se ne moze voziti. Prihvatio sam to bez obzira kaj nisam nista primjetio (ali znam kako zena vozi i koci, divljak :zubo: ). Pitam ja njih koliko to jos kosta (servis je kostao 1250kn). Veli meni ona da su disk plocice sa izmjenom 900kn :doh: :doh:

Reko, NEMA SANSEEEE :ahaa:

Uzel bum Textar plocice za cca 300kn + jos 100kn za izmjenu :ahaa:

PLJACKA, PLJACKA!! :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Onaj drugi od 1400 kaj se gore spominje mi je isto nekako puno :plazi:

Ja sam drugi platio oko 1600-1700kn ali sa time da je to servis redoviti na 35k + servis plina (na koji otpada cca 600-700kn) :zubo:

Makar su mi sada za treci na 50k najavili malo veci trosak, kao da ce mozda trebati svjecice, disk plocice itd... :doh:

Ali opet, autu izlazi garancija :ahaa:

meni je drugi bio 1800 kn i samo zato mi je ovaj došao tako "mali" (1100 kn), jer je prošli bio "veći" ... da, već vidim iznos svog servisa cca. 3000 kn, izmjena disk pločica, izmjena svječica, ...

Uzel bum Textar plocice za cca 300kn + jos 100kn za izmjenu :ahaa:

PLJACKA, PLJACKA!! :fucka:

a gle, saloni sve teže žive od prodaje auta i moraju se nekako naplatit ... za renault znam da koncesinari zadnjih godinu il dvije dana od prodaje clia i twinga mogu biti sretni ako su na nuli, a kamoli da na njima zarade 100 kn, jer ih akcije ubijaju i još se ljudi žicaju i cjenkaju za popuste ... još kad uzmeš da sad prodaju 1 do 5 auta mjesečno ... strava ...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

mali update i info koga zanima ... još malo pa 4. servis na 60000 tisuca (mozda bude tek na 64000 :oo: ) ... procijena je da će me doći oko 7000,00 kn ...

oko 3500,00 servis sa promjenom gornjeg desnog nosača motora (cca 1000 kn), promjena kočionih pločica, itd ... oko 3500,00 kn ravananje (desno straga i zadnja desna vrata) i bojanje karoserije (zadnji branik, desno straga, lijevo straga)

ništa, odo skupljat pare, možda uspijem do kraja 4, mjeseca :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

evo obavljen i 4. servis na 66500 km (21000 km od proslog servisa) ... pokušao sam odužiti koliko sam mogao, mada znam da nije baš zdravo, ali hebiga ... neslužbena je cijena cca 3000,00 kn, poslije posla idem po auto tako da ću onda točno znati ... inače promijenjeni filter ulja, ulje, filter nafte, filter zraka, filter klime, sterilizacija klime, kočiono ulje, prednje kočione pločice ... vjerovatno mi je i natočena tekučina za stakla :) ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

majko milena koje su to cifre!!!

kaj ti je auto jos pod garancijom? il jednostavno inzistiras na odlascima u ovlasteni?

ne znam, meni je ovo katastrofa od cijene... al kaj je tu je...

Link to comment
Share on other sites

Ako nije problem stavi scan računa (može i na PM) jer i meni slijedi servis na 60k km pa da vidim koliko ću ušparati ako izbjegnem ovlaštenoga.Ovih 3k kn mi izgleda puno previše za filtere koje mogu i sam promjeniti.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

majko milena koje su to cifre!!!

kaj ti je auto jos pod garancijom? il jednostavno inzistiras na odlascima u ovlasteni?

ne znam, meni je ovo katastrofa od cijene... al kaj je tu je...

nije auto pod garancijom, ali je ovlašteni servis od budućeg punca :fucka: ... mislim da sam dovoljno rekao :zubo: ... bilo bi mi glupo da ga servisiram kod susjeda, bez obzira na cijenu ... jbg, tko mi je kriv što sam se uvalio :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ako nije problem stavi scan računa (može i na PM) jer i meni slijedi servis na 60k km pa da vidim koliko ću ušparati ako izbjegnem ovlaštenoga.Ovih 3k kn mi izgleda puno previše za filtere koje mogu i sam promjeniti.. :roll:

nije frka, samo da se nađem sa računom i scanom u istoj prostoriji :bigl:

Link to comment
Share on other sites

nije auto pod garancijom, ali je ovlašteni servis od budućeg punca :fucka: ... ... jbg, tko mi je kriv što sam se uvalio :laugh:

jao, a da kupis fiat,ladu il nesto sl :laugh: :laugh: :plazi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako nije problem stavi scan računa (može i na PM) jer i meni slijedi servis na 60k km pa da vidim koliko ću ušparati ako izbjegnem ovlaštenoga.Ovih 3k kn mi izgleda puno previše za filtere koje mogu i sam promjeniti.. :roll:

nisam te zaboravio, samo nikako da se račun, skener i ja nađemo u istoj prostoriji :) ...

post-8863-080196100 1278054588_thumb.jpg

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.