Jump to content

Clio I by ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

Ovo mora da je zaje*ancija neka, ma da je stavija ijadu eura kako tako, al dvi u ova blesava vremena :)

Edited by SpužvaBob
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    118

  • dolac

    30

  • Coupe RS

    17

  • petak

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo me podsjeca na bratovog Una. Bas ima svakakvih levata

Link to comment
Share on other sites

Eeee što ja ne znam procijeniti ljude, to nema nigdje. Žar u očima? Kakav žar, pohlepa, ka u svakog poštenog 'rvata. 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-1.4-plin-oglas-14417816

nemam rijeci.. da sam na tvom mjestu isao bi mu dat 5k kn za auto plus sto stavio prijenos na njegov racun…. kreten..

Link to comment
Share on other sites

nemam rijeci.. da sam na tvom mjestu isao bi mu dat 5k kn za auto plus sto stavio prijenos na njegov racun…. kreten..

 

Ma neka. Moja priča sa Cliom je završila, njegova tek počinje :zubo: jer sa cijenom koju traži neće dobro proći. Znam da ja nisam imao poziva dok sam držao 10 kkn+. Samo vidim da je njegov pristup prodaji drugačiji od moga pa ako naleti na nekog naivca možda i zaradi. Ali, kako Spužva Bob kaže, u ova blesava vremena gdje su siromašni još siromašniji teško će mu to poći za rukom jer oni koji imaju para gledaju daleko luksuznije opcije.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošli tjedan pazario jedan Renault za nevelike novce...ali 9 godina mlađi za upola para. Tako nazalost danas stvari stoje...stari Renaulti ne idu a da bi išli trebaju biti ultrajeftini.

Link to comment
Share on other sites

Ma neka. Moja priča sa Cliom je završila, njegova tek počinje :zubo: jer sa cijenom koju traži neće dobro proći. Znam da ja nisam imao poziva dok sam držao 10 kkn+. Samo vidim da je njegov pristup prodaji drugačiji od moga pa ako naleti na nekog naivca možda i zaradi. Ali, kako Spužva Bob kaže, u ova blesava vremena gdje su siromašni još siromašniji teško će mu to poći za rukom jer oni koji imaju para gledaju daleko luksuznije opcije.

ma vratit ce se to njemu, prije ili poslije.. bas me zanima je li skinuo kilometrazu ili ne….

doista bih ga samo nazvao i reko sretno s prodajom…..

Link to comment
Share on other sites

ma vratit ce se to njemu, prije ili poslije.. bas me zanima je li skinuo kilometrazu ili ne….

doista bih ga samo nazvao i reko sretno s prodajom…..

 

Nemoj :zubo: realno, mali ima prvo raditi što hoće. Ako ga proda za te pare, u jednu ruku će mi biti drago da Clio nekome toliko vrijedi, a i to bi značilo da mali može prodati led eskimima :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Razumijem kolegu 1400RT, ljudi se vezu za aute.

Ovaj mali si je vjerojatno pikirao nekaj drugo i tolko love mu fali, mislim da zarada nije glavna motivacija.

Ali nebu ni soma dobio :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.