Jump to content

Novi CS?


redvitoxxx

Recommended Posts

Da.... navodno u prvom mjesecu  :zubo:  :laugh:

<{POST_SNAPBACK}>

Joj... da... to sam mislio... pardon! :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ali nesto sam cita u autoklubu da novi 2.0 ce imat 140ks? Bar tako to tamo pise ako ja nisan nesto krivo procita...

Link to comment
Share on other sites

Ma ja bi bio zadovoljan i sa ovim "starim" od 172 ili 182 ks a i coupe 2.0 150ks bi mi super dosao :place:

Link to comment
Share on other sites

Moj stari je bio u parizu na slu

Link to comment
Share on other sites

Po zadnjim informacijama početi će se prodavati u 6. mjesecu,a kod nas nešto kasnije.Ja još uvijek mislim da je sadašnji CS

Link to comment
Share on other sites

Jako dobro! Daj boze da ovo nije neki photoshop ili tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

:zubo:

Jako dobro! Daj boze da ovo nije neki photoshop ili tako nesto.

<{POST_SNAPBACK}>

I ja se nadam da nije PS, ako bude ovakav i cijena ispod 20.000 EUR-a mo

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je i ovo PS.. Felge, registracija i prednja maska (ovaj grill) mi se cine dosta neprirodnima.. a i logo je puno veci i drugacije namjesten nego na obicnom modelu..

No u svakom slucaju, prva asocijacija mi je bila kako ce ljudi cinit u gace kad vide ovu njusku u retrovizoru.. fakat opako izgleda!!! Bez obzira na neoriginalnost, izgleda jako dobro! :hail:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je i ovo PS.. Felge, registracija i prednja maska (ovaj grill) mi se cine dosta neprirodnima.. a i logo je puno veci i drugacije namjesten nego na obicnom modelu..

No u svakom slucaju, prva asocijacija mi je bila kako ce ljudi cinit u gace kad vide ovu njusku u retrovizoru.. fakat opako izgleda!!! Bez obzira na neoriginalnost, izgleda jako dobro! :hail:

<{POST_SNAPBACK}>

Kakva neorginalnost? Meni ovaj sport ne nalikuje niti na jedan drugi auto. :dhand:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.