Jump to content

Novi CS?


redvitoxxx

Recommended Posts

meni je preprepre*eben!!! :hail: iako mi se cini da je ovo lagani PS nemoze bit promijenjen u tolikoj mjeri da je u stvarnosti 'neagresivan' jer je ovo ipak nesto STRASNO!!!

Edited by marko_st
Link to comment
Share on other sites

predobar je ali mi se cini jako daleko od stvarne izvedbe :kava:

<{POST_SNAPBACK}>

Pa i Megane II je bio "neobican", a ljubiteljima VW-a je i dan danas, no od

RENAULTA se moze u potpunosti ocekivati ovo sto vidimo na slici, posebno zato sto na Britanskom site-u upravo hvale da je napokon dizajn prilagodjen njihovm ukusu a ne nekom konvencionalnom trzistu...znaci nadajmo se ovakvom modelu.

Ja se osobno nadam da ce ovakav i ostati....i doci ispred mojeg dvorista...vec imam i tablicu RI-0207-AT.. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

meni je preprepre*eben!!!  :hail:  iako mi se cini da je ovo lagani PS nemoze bit promijenjen u tolikoj mjeri da je u stvarnosti 'neagresivan' jer je ovo ipak nesto STRASNO!!!

<{POST_SNAPBACK}>

ovo je PS i to bas u detaljima koji mu i daju toliku agresivnost... steta... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovo na slikama je Clio Renault Sport Concept, znate što je koncept, dakle što se interijera tiče pretjerana verzija budućeg Clia. No izvana izgleda sjajno.

Link to comment
Share on other sites

Kočnice:

<{POST_SNAPBACK}>

i nisu samoventilirajuće...

odma bi to skino i stavio nešt što će zaustaviti tu pilu a ne sam ovaj LOGO.

:lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Jesu ventilirajuće!!

Ventilirajući diskovi:

<{POST_SNAPBACK}>

ma ja mislio na one s rupicama... da vidiš kroz njih, ko na biciklu malo boljem :lool:

ovo nije ništ... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Bas me zaboli neki dio tijela sto nisu ventilirajuci, kad imaju format pizze! 330 mm!!!! :hail: :hail: :hail:

Sadasnji RS ima 280 ako se dobro sjecam? Obicni ima 259 mm... :tup

Link to comment
Share on other sites

Bas me zaboli neki dio tijela sto nisu ventilirajuci, kad imaju format pizze! 330 mm!!!! :hail: :hail: :hail:

Sadasnji RS ima 280 ako se dobro sjecam? Obicni ima 259 mm... :tup

<{POST_SNAPBACK}>

Jarane, sam ti napisao već da jesu ventilirajući + imaju kočiona klješta sa četiri aluminijska cilindra...a poznatno je da aluminij odvodi toplinu brzooo...

Link to comment
Share on other sites

Bas me zaboli neki dio tijela sto nisu ventilirajuci, kad imaju format pizze! 330 mm!!!! :hail: :hail: :hail:

Sadasnji RS ima 280 ako se dobro sjecam? Obicni ima 259 mm... :tup

<{POST_SNAPBACK}>

a gle kad mu ne mogu baš nać neku manu onda moraju diskovi bit krivi za nešt... :lool::lool:

nemoj si to tak k srcu uzumat... :wall:

P.S. al stvrno mi se čini da bi mrak izgledalo...

šta misliš Speki?

Edited by Stardust
Link to comment
Share on other sites

Jarane, sam ti napisao već da jesu ventilirajući + imaju kočiona klješta sa četiri aluminijska cilindra...a poznatno je da aluminij odvodi toplinu brzooo...

<{POST_SNAPBACK}>

Čobane, znam da su ventilirajući, ono je bio lapsus, htio sam napisat perforirani... :zubo:

>Stardust: izgledalo bi odlicno, ali nek bar Renault stavi i otraga ventilirajuće (kao na V6), i bit ce dosta.. :)

Link to comment
Share on other sites

Čobane, znam da su ventilirajući, ono je bio lapsus, htio sam napisat perforirani... :zubo:

<{POST_SNAPBACK}>

...a da, sad je lapsus...bla bla...a kad ti gnjaviš za svaku sitnicu... :plazi: picajzlo

Link to comment
Share on other sites

izvrstan razmak između kočnice i gasa, felge fine, sicevi ko u Lade Rive...

Link to comment
Share on other sites

Jako lijep autek i da nije "Modus-like" zadnjeg kraja koji ga ipak vuce na bebasto a ne na agresivno .... prednji kraj - predivno! Naravno ovo su samo slike trenutne verzije, treba ga vidjeti u zivo i finalnu izvedbu! Moj glas, za sada, ipak ide zadnjoj verziji sporta. Mislim da che ovaj model Cliaca biti onaj koji che biti najvishe tjuniran, photoshopiran i sl. od strane fanatika jer su dizajneri dali strahovito veliki prostor za manipulaciju izgledom a da nije potrebna, cesto nepotrebna, tona plastike.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.