Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

Bio jutros malo na Martinkovcu u Suzuki salonu . Dakle kaže trgovac više se neće prodavat ova Vitara  neg se čeka restilizirana . Kaže da dolazi sa crnom kutijom i još nekom opremom . Na pitanje o cjeni kaže da oće bit nešto skuplja ali da ne bi trebalo puno  ma što god to značilo . Koliko vidim spreda je kao nekakav bul bar vjerovatno kako po slici izgleda da nije metalni .

Link to comment
Share on other sites

ta vitara je skoro 10 god na tržištu, fakat ne kužim tko bi sad kupio po tim cijenama taj auto (novi)

pa valjda dolazi komplet novi model, a ne restilizirani

s-cross su tako zasrali, super oprema, kvalitetni motori, stvarno ok auto, ali onaj zadnji kraj je takva zbljuvotina da to ne mogu opće vidjeti na cesti, pa tko je to nacrtao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma to je Suzuki oni će lupit opet redizajn koji će biti minimalan jer će samo dodati novu obveznu opremu i tjt.
Kad vidim na što liči interijer, stvarno mi nije jasno kako se ti auti i dalje prodaju u 2024.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, robimarko said:

Ma to je Suzuki oni će lupit opet redizajn koji će biti minimalan jer će samo dodati novu obveznu opremu i tjt.
Kad vidim na što liči interijer, stvarno mi nije jasno kako se ti auti i dalje prodaju u 2024.

Vjerovao ili ne ali da. Naprimjer čovjek je kopao za vitaru po cjeloj Hrvatskoj i našao jedinu raspoloživu u Rijeci , on iz Vukovara i kupio je . 

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto bas napeta u moru ovog modernog i prekompliciranog smeca za nekakav daily commuter, jednostavnost je blazenstvo. Do poskupljenja naravno. 

Link to comment
Share on other sites

Definitivno smo različiti onda, meni je to nepojmljivo za lovu koju traže

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, trapavi said:

Vjerovao ili ne ali da. Naprimjer čovjek je kopao za vitaru po cjeloj Hrvatskoj i našao jedinu raspoloživu u Rijeci , on iz Vukovara i kupio je . 

Potvrđujem. Suzuki salon mi je nedaleko od kuće i želio sam kupiti Suzuki vozilo (3 modela su bila u razmatranju) krajem prošle godine. Odustao sam vrlo brzo kad su mi rekli da ne mogu naručiti vozilo sa opremom i bojom koju želim već samo kupiti vozilo sa lagera. Ne znaju kada, koji model, koje boje i opreme će im stići. Unatoč tome rečeno mi je da se sve vrlo brzo proda.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vladek said:

Potvrđujem. Suzuki salon mi je nedaleko od kuće i želio sam kupiti Suzuki vozilo (3 modela su bila u razmatranju) krajem prošle godine. Odustao sam vrlo brzo kad su mi rekli da ne mogu naručiti vozilo sa opremom i bojom koju želim već samo kupiti vozilo sa lagera. Ne znaju kada, koji model, koje boje i opreme će im stići. Unatoč tome rečeno mi je da se sve vrlo brzo proda.

Kod nas jučer pitao i  kako sam rekao prodavač kaže da nema vozila na raspolaganju ni na lageru ni narudžbi. Kaže dolaze novi sa crnom kutijom i još nekom opremom a da bi navodno trebali neznatno poskupiti. Pokazao mi ovog što je uplatio čovjek iz Vukovara i kaže da mi je onda sve jasno . Dobro ne pitah ga detaljno za x crosa ali mislim da je i tu ista stvar.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, trapavi said:

Kod nas jučer pitao i  kako sam rekao prodavač kaže da nema vozila na raspolaganju ni na lageru ni narudžbi. Kaže dolaze novi sa crnom kutijom i još nekom opremom a da bi navodno trebali neznatno poskupiti. Pokazao mi ovog što je uplatio čovjek iz Vukovara i kaže da mi je onda sve jasno . Dobro ne pitah ga detaljno za x crosa ali mislim da je i tu ista stvar.

Što je išao do Rijeke kada kod Škoje u Osijeku ima Vitara na lageru

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, robimarko said:

Što je išao do Rijeke kada kod Škoje u Osijeku ima Vitara na lageru

Navodno to je bezecirano , govorim ono što i on meni  čak mislim da je bila al grip . No pa da je trgovac koji želi auto prodat ponudio bi mi i dao ponudu , ali ništa od tog nego te priče da se sad ne ponavljam . Ali zvat ću u ponedjeljak ili čak sutra da vidimo dali prodaje maglu ili je tako.Gledao sam tu Vitaru što je u salonu i  al grip . Mene toliko ne šljivi unutrašnjost ni plastika na vratima ali kad odotraga sjedneš a sprijeda sic namješten za mene od 182 cm  otraga jedva da sjedim . To me nekako razočarava iako 99% se vozim sam.

Link to comment
Share on other sites

Prijatelj je uzeo novu Mazdu CX5. Baš fin auto, unutra sve odlično posloženo, čvrsto, mekano, top.

Baš i nejde nešto sa 165 konja kad je težak, al njemu nebitno, vozi penzionerski.

Link to comment
Share on other sites

odličan auto, ali tko se vozi vecinom po gradskim gužvama, potrošnja je velika

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wilson1008 said:

Prijatelj je uzeo novu Mazdu CX5. Baš fin auto, unutra sve odlično posloženo, čvrsto, mekano, top.

Baš i nejde nešto sa 165 konja kad je težak, al njemu nebitno, vozi penzionerski.

Imao na probnoj vožnji Mazdu 6, taj atmo motor plus onaj njihov stari automat, to zbilja nije išlo nikud 🙄.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AllesGut said:

odličan auto, ali tko se vozi vecinom po gradskim gužvama, potrošnja je velika

Da, 8.5 L/100 km od kad ga je kupio, nekih 250 km.

Imao je C4 iz 2012., kaže i sam 5 i pol na 100 km.

Link to comment
Share on other sites

Znači, auto koje troši kao moj Audi a ide kao moj Prius ?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, AllesGut said:

čiste zg voznje nema nikakve šanse 8.5l 😁

To znam.

Nije Zg nego Kc. 😃

Edited by Wilson1008
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinko razmišlja o kupnji novog malog auta. Trenutno su u igri samo on i cura (osim ako se ne zalomi pa postanem dida). Znači od točke A do točke B. Preferiramo benzince. Što mislite o ovome?

https://www.toyota-centar.hr/buy-a-toyota/special-offers/offer/?offrId=4574

Naravno, otvoreni smo za razne druge prijedloge tako da slobodno pucajte.

Link to comment
Share on other sites

https://www.njuskalo.hr/auti/honda-civic-1.8-sport-2014-godiste-oglas-43446486

1000x bolji u svakom smislu od ove gore preskupe igračke iz pitanja. Jos jako dugo nebu nis ni popnuo s redovitim odrzavanjem.

Ne vidim zasto bi uzeo najjeftijini NOVI auto ako za puno manje love moze imati puno bolji RABLJENI auto koji nema nikakvih bugova i u kojem se vozis ko covjek.

Link to comment
Share on other sites

znam 😀

vozit ce se 100x bolje i za 5 god imati istu financijsku računicu kao da je uzeo novi najjadniji yaris u najjadnijoj opremi sa 72 konja

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ivan08 said:

Sinko razmišlja o kupnji novog malog auta. Trenutno su u igri samo on i cura (osim ako se ne zalomi pa postanem dida). Znači od točke A do točke B. Preferiramo benzince. Što mislite o ovome?

https://www.toyota-centar.hr/buy-a-toyota/special-offers/offer/?offrId=4574

Naravno, otvoreni smo za razne druge prijedloge tako da slobodno pucajte.

Sasvim ok auto, 1.0 bez problema, a prostora ima i za oboriti sjedišta i isprobavati amortizere 😉

E sad cijena i da li novi ili polovan malo prešao s još dosta godina garancije 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, direstraits said:

Sasvim ok auto, 1.0 bez problema, a prostora ima i za oboriti sjedišta i isprobavati amortizere 😉

E sad cijena i da li novi ili polovan malo prešao s još dosta godina garancije 

To sa rušenjem sjedišta jedino ako zagusti pa ne stignu do stana i udobnog kreveta.😆

Pomalo zazire od rabljenog jer već ih ima nekoliko koji mu samo izazivaju glavobolju a i htio bi se riješiti sindroma Marketplace-a i skupljanja pokemona. Toyota glasi kao pouzdan auto. Ja nekako preferiram Twinga u toj klasi a on bi htio probati i nešto drugo. Pa evo. I dalje smo otvoreni za prijedloge.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jel ljubitelj outdoora? Prirode? Malo izlet u šumu ili na planinu? Predloži pandu cross. Istina da je rabljena ali za taj novac od Toyote može se kupiti zaista mint stanje pande. Ova je prodana ali se da pronaći. 

Screenshot_20240501_082853.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ivan08 said:

preferiram Twinga u toj klasi

Nema twingo tu što tražiti u usporedbi 

Loša izvedba katastrofalno u poređenju s prethodnim generacijama 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.